Skoči na vsebino

Hrvaška + bivša Juga po incidentu...


5lamca

Priporočene objave

Lep pozdrav.

Mogoče malo pretiravanja ampak vseeno. Glede na tragični dogodek, ki se je zgodil ta vikend v poreču, začenjam tole temo.

Verjetno je že vsakemu motoristu šinilo v glavo, da znajo biti zaradi tega problemi na meji in mogoče celo kje v notranjosti. Resnično upam, da ne in da ne bo enemu prepotentnemu heroju uspelo postaviti na slab glas vse slovenske motoriste.

Ker pa je možnost, da bomo po tem incidentu slovenski motoristi ne-dobrodošli pri sosedih, so v tej temi dobrodošle vse izkušnje iz bodočih potovanj na hrvaško in na hrvaške motozbore...

V koncu julija se nameravam odpraviti na potep po bivši jugi, sedaj pa me je tole malo minilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pa je možnost, da bomo po tem incidentu slovenski motoristi ne-dobrodošli pri sosedih, so v tej temi dobrodošle vse izkušnje iz bodočih potovanj na hrvaško in na hrvaške motozbore...

V koncu julija se nameravam odpraviti na potep po bivši jugi, sedaj pa me je tole malo minilo.

Daj že enkrat dvigni glavo iz peska svojih, s strani TV opranih, blodenj in povohaj resnični svet.

Popravljeno . Popravil KeC
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.

Mogoče malo pretiravanja ampak vseeno. Glede na tragični dogodek, ki se je zgodil ta vikend v poreču, začenjam tole temo.

Verjetno je že vsakemu motoristu šinilo v glavo, da znajo biti zaradi tega problemi na meji in mogoče celo kje v notranjosti. Resnično upam, da ne in da ne bo enemu prepotentnemu heroju uspelo postaviti na slab glas vse slovenske motoriste.

Ker pa je možnost, da bomo po tem incidentu slovenski motoristi ne-dobrodošli pri sosedih, so v tej temi dobrodošle vse izkušnje iz bodočih potovanj na hrvaško in na hrvaške motozbore...

V koncu julija se nameravam odpraviti na potep po bivši jugi, sedaj pa me je tole malo minilo.

a ti na slovenskih novicah delaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tragični dogodek, ki se je zgodil ta vikend v poreču, ...

Ja jaz te pa za razliko od drugih razumem. Sem malo preletel par njihovih motoforumov in prebral komentarje na njihovih spletnih medijih - ni za pričakovat, da ti bodo hrvaški motoristi dajali za hladno pivo vsakič ko te bodo srečali.

PS: žal sem zopet dobil (sam za sebe) potrditev, da so ti zbori (pa naj bodo pri nas ali v tujini) ene same moto veselice (da ne rečem pijanke) ... Primer: že ob prihodu te ponavadi silijo z limoncami, travarico, borovničkami ... tako, za podlago ... Dopuščam možnost, da je dandanašnji kaj drugače, ker me na zborih ni bilo že 20 let, ampak dvomim ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

***

V koncu julija se nameravam odpraviti na potep po bivši jugi, sedaj pa me je tole malo minilo.

Tako je. Raje doma ostani. Če te ne bojo na Hrvaškem zaradi revanšizma, te bojo pa v Bosni ker radi z noži koljejo, bognedaj da prideš do Srbov, ti so ja 19 milijonov slovencev pobili samo v vojni za Slovenijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Primer: že ob prihodu te ponavadi silijo z limoncami, travarico, borovničkami ... tako, za podlago ...

In če jih ne spiješ vsaj liter te ne pustijo not, ane.

Jaz vljudno rečem ne hvala, če imam v planu še kam se peljat, pa nobeden čukasto ne gleda. Je pa lepo da se ohranja vsaj ta delček gostoljubnosti, če že kaj drugega bolj redko doživiš na slovenskih veselico-zborih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se mam vedno fajn na dopustu, ker nimam problemov z aktualnimi temami.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz te pa za razliko od drugih razumem. Sem malo preletel par njihovih motoforumov in prebral komentarje na njihovih spletnih medijih - ni za pričakovat, da ti bodo hrvaški motoristi dajali za hladno pivo vsakič ko te bodo srečali.

PS: žal sem zopet dobil (sam za sebe) potrditev, da so ti zbori (pa naj bodo pri nas ali v tujini) ene same moto veselice (da ne rečem pijanke) ... Primer: že ob prihodu te ponavadi silijo z limoncami, travarico, borovničkami ... tako, za podlago ... Dopuščam možnost, da je dandanašnji kaj drugače, ker me na zborih ni bilo že 20 let, ampak dvomim ...

Se podpišem pod tole!!! :OK:

Vidiš 2-3 zbore....in si videl vse! Se pa strinjam,da o tem debatirat nima veze....pol smo že v parlamentu :BUA:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak. . Da zbori niso literarni večeri, nima nobene veze z pobijanjem. ElDiablo so letos že nastopali v črni kroniki, ker so se po njihovem klubskem placu lovili s pištolami. . . in vmes tud mal pokali. . . Eni pač preveč gledajo TV. Torej definitivno ni bil problem v ubitem Hrvatu, ni bil problem v motozboru, ampak v nizkem IQju jeseniškega? prišleka, ki se jemlje preveč resno.

Takle idiotizem definitivno ne bo pomagal k izboljšanju medsosedskih odnosov. sem pa precej prepričan, da jih tudi poslabšal ne bo.Ljudje so večinoma dobronamerni, in ločijo normalne od kretenov.

Se podpišem!

Dodal bi še tole: tudi tisti divjak, ki je med policijskim begom nabral za 5400€ kazni je prihajal z Jesenic! Tako da ... bi bilo dobro, da tam naši policisti preverijo vozniška dovoljenja motoristov, saj je velika verjetnost, da so kupljena.

Vzel sem si čas in prebiral komentarje na htvaških portalih in v medijih. Eden je lepo napisal, ampak zdaj trenutno ne najdem, saj je tega ogromno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem nekaj gledal po hrvaškem forumu, pa nisem zasledil neke ekstremno sovražne poste do Slovencev zaradi tega. Mogoče so jih moderatorji sproti čistili, ne vem...

Računam, da večina folka loči idiote od normalnih ljudi.

Za storilca pa upam, da bo dobil čimbolj strogo kazen. Že samo dejstvo, da je šel z nožem na motozbor pove vse o njemu. V celico pa ključ stran vržt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-

Popravljeno . Popravil rihard123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!