Skoči na vsebino

Hrvaška + bivša Juga po incidentu...


5lamca

Priporočene objave

Nočem bit nesramen ampak brskanje za informacijami po straneh, kot so slovenske novice ni na ravno kaj višjem nivoju kot tisti, ki se največkrat pojavljajo v njihovih člankih

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imajo Hrvati kaj v glavi sigurno vidijo da ta ni Slovenec

Ta izjava se mi zdi neprimerna.

Kot da je bistveno poudarjati, da ni Slovenec?! Kreten je kreten, ni važno, kaj mu piše v potnem listu. Čisto mogoče, da je čistokrvni Slovenec. Ali hočeš morda reči, da pa med Slovenci pa ni idiotov, da so to lahko samo "čefurji", itd...? Živim v precej turističnem kraju in ti zagotavljam, da je govedine v Sloveniji na pretek in ravno toliko, kot v drugih državah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so dans na meji cist premetali.. sm mogu kufre dol sraufat in v tank so mi svetli... baje da so iskali noze in drugo orozje...

Na hrvasko z motorjem ni vec za hodit, res...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so dans na meji cist premetali.. sm mogu kufre dol sraufat in v tank so mi svetli... baje da so iskali noze in drugo orozje...

Na hrvasko z motorjem ni vec za hodit, res...

Zanimivo..jaz sem šel mimo čisto normalno, podobno kot pred incidentom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo!

Ob tej priliki bi apeliral na omenjeno "moto sekcijo" iz katere povzročitelj prihaja, da se prodajo njegovi motorji (v kolikor jih ima več kot enega), poberejo prispevki od članov in se OSEBNO ali preko organizatorja moto srečanja v Poreču (Indiansi), preda ženi umrlega Porečana.

S to gesto bi dokazali, da ne odobravate nespametno dejanje člana in da vam ni vseeno. Konec koncev sta dva otročka, ki sta ostala brez očeta in pa družina brez dohodkov.

To je zgolj moje mnenje. Odločitev pa je stvar vsakega posameznika.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo..jaz sem šel mimo čisto normalno, podobno kot pred incidentom.

Ta moja objava naj bi imela sarkasticen prizvok ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo!

Ob tej priliki bi apeliral na omenjeno "moto sekcijo" iz katere povzročitelj prihaja, da se prodajo njegovi motorji (v kolikor jih ima več kot enega)

In kako bi ti prodal tuj ali tuje motorje ?!

Ideja sicer ni slaba, ampak ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!