Skoči na vsebino

Kateri motor izbrati? :D


mtkolife

Priporočene objave

Ja, pravilno ste prebrali naslov teme. Sem nov na področju motorjev. Pred nekaj meseci sem dobil navdih za nakup motorja, za uporabo v teh vročih dneh, namesto pregretega avtomobila :D

Kaj priporočate? Nekako se moje želje glede videza in tipa motorja vrti okoli

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6033176

Torej, kawasaki er-6n oz. er-6f.

Kaj je potrebno nujno gledati ob nakupu novega motorja? Kaj je pomembno da motor ima v opremi? ABS je dobro da ima?

Malo če se razpišete, ker kot sem že rekel, sem nov na področju motociklizma.

Lep pozdrav ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi vsaj malo prebral forum, bi videl, da takšno temo že imamo in je celo "sticky". http://www.motosvet.com/tabla/topic/22670-iskanje-motorja-kaj-kako-za-koliko/

Tak da najbolše da tja zadevo še enkrat napišeš, ker bo tole moderator dokaj hitro zaklenil.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC, a si počekiru 10 dnevno vremensko napoved in si zaradi tega ne najboljše volje? :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za babo al pa za deca, pa nuben ne upraša, kazga/kakšno nj si izbere :?

verjetno majo vsi razčiščene pojme (razen mene) ... :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mausi pa kej rabiš ti babo, če maš ninjo! A ni to the best lubica ever!

Drgač pa Kec odlični odgovori! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz bi bolj rekel, odgovori od retarda, ki misli da je največji car, je pa dalč od tega :D

Pa lp :D

Glej stvar je zelo enostavna, če obstaja tema iskanje motorja, potem to vprašaš tam. Da je stvar lepo urejena in pregledna. Pa sej ti vse v pravilih piše. To ne pomeni, da ti forumaši ne želijo pomagat. Sicer je pa res, da če kupuješ novega, potem pač pogledaš, izbereš naročiš in odpelješ. Še najbolj enostavno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mtkolife - ta forum obstaja že več kot deset let, ima svoja pravila, ogromno tem, ogromno nasvetov in ogromno smeti. S to temo si tudi ti takoj zasmetil ta forum preden si ga sploh začel uporabljati. Zato je Kec tako "nesramno" odgovoril. Očitno vsak, ki ga navdihne ideja o nakupu motorja misli, da je prvi, ki je sploh prišel na to idejo in, da bodo vsi, ki so že stokrat pomagali začetnikom z nasvetom o nabavi motorja, navdušeni, ker lahko isto stvar napišejo še stoprvič. Zato so tudi postavljena pravila foruma, "ki pa so seveda brez zveze, saj niso namenjena meni ampak vsem drugim, moje vprašanje pa je najpomembnejše v tem trenutku in mora imeti svojo temo, saj nihče drugi nima take ideje kot jaz".

Torej, namesto, da govoriš o retardiranih odgovorih premisli o retardiranem vprašanju, ki je očiten dokaz podcenjevanja in neupoštevanja pravil tega foruma.

BTW: Če bi bil jaz moderator, bi za takšno dejanje predpisal en teden bananja in ne bi dopustil,da nekdo odpre novo temo, preden nima vsaj deset objav v že obstoječih temah - pa ne v Kr neki.

Razmisli o tem in morda boš celo postal spoštovan uporabnik tega foruma.

P.S. Maus, ti pa očitno rabiš eno Mačko, da se bo igrala s tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Maus, ti pa očitno rabiš eno Mačko, da se bo igrala s tabo.

ne rabim :P .. znam si pa izbrati motor po svoji želji s katerim se js igram ;)

se pa popolnoma strinjam s teboj, kar si nad P.S.-jem napisal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje si pa bolj ti retardiran kot vsi ostali.... ker bi lahko brez problema najprej pogledal forum in bi takoj našel dve temi o nakupovanju motorja brez iskalnika,

in tam postavil vprašanje..... še vsakemu je bila ponujena pomoč nevidim razloga zakj nebi bila še tebi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!