Skoči na vsebino

Vas "tuširajo" avtomobilisti?


nsignific

Priporočene objave

Mogoče je samo v moji glavi, ampak se mi zdi kot da se avtomobilisti spomnejo pucat vetrobransko steklo med vožnjo RAVNO takrat ko sem jaz zadaj?

Je to kakšna fora? Al mam res samo takšno nesrečo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dogaja tudi meni. Verjetno tudi ne pomislijo, lahko pa da me (te ) vidijo v "špeglu" pa hočejo "podzavestno" očistit steklo da bodo bolje videli.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa včasih ,saj ne vsakič, takšen občutek,da nekateri to naredijo zanalašč.Sem že videl ko se je smejal v avtu ko sem bemtil zadaj in si brisal vizir,sam ko sem zapeljal pred njega in ga počas začel ustavljat se je nasmešek kaj hitro spremenil v začudenje :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se tudi zdi, da je to načrtno, ker v avtu niti približno ni toliko pranja šip v avtih pred mano, kot pa ko sem na motorju. Je pa res, da se tudi motoristi nenormalno lepijo na zadnji odbijač, kar gre še meni včasih na jetra (ampak zato jih ne špricam), sploh ko je zelo hitra kolona in vsake toliko kdo pred tabo skoči na bremze, ti imaš pa motorista za sabo in potem paziš še nanj, da ne bi prehitro bremzal in ga presenetil ter ga dobil v odbijač.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to folk ziher dela zanalašč. potem pa jih mal strah rata ko se par minut vzporedno z njimi furaš.. kr ne vejo kam bi se dali...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za avti se vozim v avtu..tko da ste sami krivi za to ;)

ha ha ha :)

meni je to enkrat nalašč naredila neka mularija in so se zraven prav fajn smejali. po drugi brci v vrata in pozivanju naj ustavijo so bili bledi in so nekam hitro zavili na stransko cesto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist, ki vozi za mano dalj časa z dolgo lučjo dobi 'tuš', ki mu je, upam, vsaj tako neprijeten kot so meni njegove dolge luči. Prav tako avtomobilist, ki vozi prilepljen na mojo reg. tablico saj jim je potem tečno, ko morajo še sami vklopit pomivanje stekel.

Ker z motorjem vozim dokaj umirjeno in pogosto za avtomobili, ne bi rekel, da je to nek pogost pojav. Se tu pa tam zgodi a ni v tem nobene drame.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je bolj naključje/nevednost..

1. Če te spregledajo, ko peljejo proti tebi si zamisli, da bi te opazil v ogledalu.

2. Sploh ne pomislijo (vsaj takoj, ne), da bodo s tem tudi tebe oprali.

Se mi je že ene parkrat zgodilo, da sem bil kot potnik v avtu, šoferji pa so bili tisti, ki niso nikoli vozil motorja.

Stoječa kolona in on je hotel kar na slepo polkrožno obrnit (180°) iz kolone in zapeljat v drugo smer. Sem primu za volan, ga ustavil in vprašal kaj ne boš pogledal če gre kdo? On pa meni odvrne, kdo pa bo prišel, če vse stoji... Jaz mu zabrusim, kakšen motor npr... Pa je samo gledal kot en čuk.

Ljudem, ki je svet motorizma nepoznan, se sploh ne zavedajo svojih dejanj in njihovih morebitnih posledc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi prej rekel naključje. Sem eden tistih, ki dokaj pogosto čisti vetrobransko šipo ko se vozim z avtom. Ko sem na motorju, pa sem to mogoče 2x doživel.

To je tak kot ono, ko stojiš nekje v vrsti. Tista vrsta v kateri si ti, gre vedno najpočasneje :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar me je pred mano vozeči avto ne samo pošprical"kar določeni tipi delajo nalašč" ampak me je pri prehitevanju spravil na bankino(nalašč) od takrat s seboj v taškici za očala na balanci, vedno za take primere imam lepo zaoblen savski kamen ! !

Pač poči šipa,če ne zadeneš je poškodba na laku obrneš in nazaj v nasprotno smer,v mestu je to malo težje izvedljivo, ven mest pa je to zelo unčinkovito in brez posledic za motorista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa ponavadi se vesel tega, da lahko vizir ocistim kar med voznjo, se ustavljat se mi ni treba :) !

Meni se to naredi dokaj redko, razen kasen ata, ali mulc rad spricne samo da se te znebi iz zadka .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes nisem opazil da bi mo kdo zanalašč šprical ...kar je bilo tisti par hektolitrov je bilo po sili razmer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupite BMW in jih špricajte nazaj.

OK pištolce na vodo so cenejše

...v pištolci pa zavorno olje, ali pa en star akumulator izpraznit.....da se mu potem doma ziher zbriše nasmešek z obraza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist, ki vozi za mano dalj časa z dolgo lučjo dobi 'tuš', ki mu je, upam, vsaj tako neprijeten kot so meni njegove dolge luči. Prav tako avtomobilist, ki vozi prilepljen na mojo reg. tablico saj jim je potem tečno, ko morajo še sami vklopit pomivanje stekel.

Ker z motorjem vozim dokaj umirjeno in pogosto za avtomobili, ne bi rekel, da je to nek pogost pojav. Se tu pa tam zgodi a ni v tem nobene drame.

Ekhm, jest mam edini problem s kamionarji. S tem, da me oni špricajo od zadaj... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!