Skoči na vsebino

TEŽAVA Z MOTORJEM - Motocross


kalimero3

Priporočene objave

Pozdravljeni. Včeraj sem imel manjši padec in motor je padel na bok. Za videt je vse celo, nič ne pušča, ... Vžge normalno, vendar noče priti na obrate. Pride do določenih obratov (nekje na pol), nato pa kot da ga začne dušiti. Menjavam lahko normalno vendar spet v vsaki brzini samo do določenih obratov. Imam pa 4t motor.

Bi mi lahko kdo pomagal in povedal kaj bi lahko bilo narobe?

Hvala pa lep pozdrav vsem :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Včeraj sem imel manjši padec in motor je padel na bok. Za videt je vse celo, nič ne pušča, ... Vžge normalno, vendar noče priti na obrate. Pride do določenih obratov (nekje na pol), nato pa kot da ga začne dušiti. Menjavam lahko normalno vendar spet v vsaki brzini samo do določenih obratov. Imam pa 4t motor.

Bi mi lahko kdo pomagal in povedal kaj bi lahko bilo narobe?

Hvala pa lep pozdrav vsem :))

Moj kolega je imel podoben problem. Ugotovili smo, da je v fergazer prišla smet. Razstavli, spucali pa je blo to to :D

nisn pa ziher :blush:

Popravljeno . Popravil jjag3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Včeraj sem imel manjši padec in motor je padel na bok. Za videt je vse celo, nič ne pušča, ... Vžge normalno, vendar noče priti na obrate. Pride do določenih obratov (nekje na pol), nato pa kot da ga začne dušiti. Menjavam lahko normalno vendar spet v vsaki brzini samo do določenih obratov. Imam pa 4t motor.

Bi mi lahko kdo pomagal in povedal kaj bi lahko bilo narobe?

Hvala pa lep pozdrav vsem :))

Tako kot je že predhodnik rekel poglej fergazer ali pa zračni filter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Včeraj sem imel manjši padec in motor je padel na bok. Za videt je vse celo, nič ne pušča, ... Vžge normalno, vendar noče priti na obrate. Pride do določenih obratov (nekje na pol), nato pa kot da ga začne dušiti. Menjavam lahko normalno vendar spet v vsaki brzini samo do določenih obratov. Imam pa 4t motor.

Bi mi lahko kdo pomagal in povedal kaj bi lahko bilo narobe?

Hvala pa lep pozdrav vsem :))

Kot ti je bilo že rečeno preglej dovod goriva + fergazer,vsisno cev +filter ter izpušni sistem -pretok,da ni kje stisnjena cev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razstavili smo fergazer In res je bilo nekaj zamaseno. Zdej dela spet vse tako kot mora. Hvala za pomoć :D

Sam da ste zrihtal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!