Skoči na vsebino

pot do ohrida


dada1

Priporočene objave

Zanima me če je kdo ze bil tam kje ste spali,katero pot ste ubrali? Imamo pač en problem eden ima samo osebno izkaznico in ga poberemo v Vodicah pri Zadru.Za nazaj ne bo problem bomo sli po standardni poti Niš- Beogra-Ljubljana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo v Ohridu spali pri Neimu 10 EUR/oseba na noč ;)

Restoran Neim

Goce Delcev 71

GSM +389 70 21 20 66

Motorji se parkirajo na terasi, je pa vredu, če si naprej rezerviraš, ker zna biti zasedeno ... mi smo prišli kar tako in smo potem spali v dnevni sobi njegove matere ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je kdo ze bil tam kje ste spali,katero pot ste ubrali? Imamo pač en problem eden ima samo osebno izkaznico in ga poberemo v Vodicah pri Zadru.Za nazaj ne bo problem bomo sli po standardni poti Niš- Beogra-Ljubljana.

Ne znam kako mislite da sa osebnom izkaznico prođe tvoj prijatelj i to po Balkanu kroz pet zamalja ,meni to izgleda malo smešno i neozbiljno , jer ipak je ovo Balkan . Skoro svi motoristi spavaju kod Neima , a videćeš zašto ako se odlučite za njega , i moja preporuka je Neim . Popravljeno . Popravil mlekar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne znam kako mislite da sa osebnom izkaznico prođe tvoj prijatelj i to po Balkanu kroz pet zamalja ,meni to izgleda malo smešno i neozbiljno , jer ipak je ovo Balkan . Skoro svi motoristi spavaju kod Neima , a videćeš zašto ako se odlučite za njega , i moja preporuka je Neim .

Prepeljal sem že vse države bivše Juge, pa še kaj drugega. :OK: Povsod sem lahko prešel mejo le z osebno izkatznico, razen na meji Makedonija-Kosovo. :BUA: Tam pa so poleg passaporta zahtevali še plačilo zavarovanja (10 EUR).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo bli za 1.maj dol...Ljubljana - Rijeka..skoz po jadranki do Albanije. Prek Albanije šli na Skadar - Tirana - Elbasan - Ohrid. Ceste so super, sem šel s cestakom tko da ni panike. Tirana je sicer mal zoprna ker je res ful guzva...polno folka ti fehta med avti, prodaja svega i svašta...zabil kr ene 2h da smo čez prišli...baje je bolše it prek Durres-a, da se izogneš Tirani.

Kar se spanja tiče smo šli na blef in preden sploh prideš do Ohrida, ti že lokalni ''meneđerji'' na skuterjih ponujajo prenošiča po Ohridu..kje smo spal točn ne vem, blo je kul, pocen, bliz jezera..za spanje mislm da te ne rabi skrbet. Kar se osebne tiče, kot so že omenil...problem je samo Kosovo...edin iz Grčije ko smo se vračal nazaj v Makedonijo (smer Bitola) je makedonc zatežil da sta mogla dva kolega izpolnit nek formular ker sta imela osebne...da velja kot potni list in ga morš pokazat potem na mejah...kr neki vglavnem :)

Ful huda cesta je pa če se pelješ iz Kukes (blizu Kosova) proti Milot (smer Tirana)...nova hitra cesta oz. avtocesta..noro dobr..edin mal morš pazit ker ti občasno ob odstavnem pasu peljejo čredo krav na pašnik :huh: ja prov piše... :) ali prodajajo sadje...be careful

Srečno pot .)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pravi samo Kosovo je problematično. Ste šli na blef ali ste si žen v naprej rezervirali prenočišče?

Sam Ohrid sva imela ''rezerviran'', ker sva dvakrat prenočila pri znancih iz naše vasi, ki imajo tam stanovanje. Sicer pa je prenočišč kot listja in trave, samo ustavit se moraš in povprašat. Če ti je ležišče premehko (pretrdo) ali če nimajo klime, se samo lepo zahvališ in greš do naslednje table ''Zimmer frei''. :yes:

Popravljeno . Popravil Fireman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!