Skoči na vsebino

Nateg ali smola ?


ShAArK

Priporočene objave

Kaj pa ce je bil prodajalec ze drugi lastnik,se pravi,da je meu se nekdo tretji ta motor prej? In se je pac vozil brez problemov,po prodaji pa pac ribne....? Pa da prejsnji lastnik tudi ni opazil,da je biu samo poflikan blok? Tezko verjetno karkoli dokazes.... Men se ni dal jebat s tem....pa je biu popraviu 2 jurja :/ vem ja......boli,jeza,razocaranje.....fak it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebačina na polni črti.... Jaz sem tudi kupil en motor (znamke nalašč ne bom pisal) februarja. Pripeljem domov, super vse. Se vozil tako nekaj časa, ko je bilo mrzlo, je fajn šel. Ko pa se je začelo toplo vreme, je pa mašina ugasnila, dokler se spet ni ohladila in tako naprej. Na servis, tam ugotovijo da je eno tipalo hin. Pač požrl sem stroške.... Šola za drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebačina na polni črti.... Jaz sem tudi kupil en motor (znamke nalašč ne bom pisal) februarja. Pripeljem domov, super vse. Se vozil tako nekaj časa, ko je bilo mrzlo, je fajn šel. Ko pa se je začelo toplo vreme, je pa mašina ugasnila, dokler se spet ni ohladila in tako naprej. Na servis, tam ugotovijo da je eno tipalo hin. Pač požrl sem stroške.... Šola za drugič.

o grozn; celo tipalo je blo zanič? fak no; jst nevem zakva folk kupuje rabljene motorje; pač je vedno faktor rizika zraven, je pa alternativa (pravzaprav dve) da ne kupiš ničesar, al pa kupiš novo ...

in ja, dostkrat sm požrl stroške; pa ne jamram, ker sm sam kriv; nihče mi ne more ničesar podtaknt, če mu tega ne dovolim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem kupil rabljen moped, pa mi je po 2 jurja km zamlelo menjalnik. Pač plačaš in greš naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

( Shaark je Aprilio kupil že pred dvema letom. Zdej razen če se za nazaj jezi, je tukaj govora o nekem drugem motorju. )

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih tut to ne pomaga...kolega šou kupvt z dolgoletnim mehankarjem,pa je kupu motor,k nej bi biu kao ok...enkrat se je na Krk zapelu in je šla mašinca u maloro :/

Težko je otem z vami debatirat,jaz samo vem da ni(poceni) avta ali motorja, da na njemu nebi odkril nekaj napak,ki jih kot laik neboš,po kupčiji pa te lahko precej stanejo! Nerečem, da bi odkri skrite napake v mašini vsled nestrokovnega dela in posledično loma v menjalniku ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

imam eno vprašanje.

Ko ste vi kupoali SS, ali ste plastike odstranili da ste agregat pregledali?

Ali si to lahko kupec sploh dovoli?

Hvala.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm vedno uprašu če pa je reku da ne bo snel sm mu pa rekel nazaj da pol pa najverjetneje kaj skriva :) pol se je pa takoj odločil da bomo sneli plastike če je bil motor ok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o grozn; celo tipalo je blo zanič? fak no; jst nevem zakva folk kupuje rabljene motorje; pač je vedno faktor rizika zraven, je pa alternativa (pravzaprav dve) da ne kupiš ničesar, al pa kupiš novo ...

in ja, dostkrat sm požrl stroške; pa ne jamram, ker sm sam kriv; nihče mi ne more ničesar podtaknt, če mu tega ne dovolim ...

..ja, saj pravim -šola za drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ShAArk in kaj si zrihtal?

Kot vas večina piše .... pri rabljenih se je potrebno zavedat rizika. Pri takšnih 125ccm motorjih, ki jih vozijo predvsem "pokavci" in jih predelujejo ... itd, je pa itak za pričakovat, da bo slej ko prej kaj guznilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

imam eno vprašanje.

Ko ste vi kupoali SS, ali ste plastike odstranili da ste agregat pregledali?

Ali si to lahko kupec sploh dovoli?

Hvala.

LP

Ne. Ker nimaš kej pametneg videt.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Ker nimaš kej pametneg videt.

pr agregatu res nimaš kj videt...lahko pa pogledaš notranjo stran plastike,če je kaj popravljano..če naj bi bi bil motor kot nov,pol nima bit notr kj zavarjenga :D

jst tega sicer n delam,ker se mi ne da,pa ponavad pol itak čez pol leta popravljam :P

Popravljeno . Popravil hp2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa RS ke res de letijo napram drugim so pa zato tud boljh ranljive. Pr nas imamo že tretjo in se čist lepo pelejo. Je pa res da je treba skoz mal gledat kaj diogaja. Ima pa interval servisov ki v dobršni meri preprečuje take napake na 15 000km Sevede je dobrodošel tud dvotaktol, kak mal dražji!!

Okrog tega ni napisane niti besedice!? Kaj če je vozil brez olja recimo?? Tak primer že osebno poznam in zadeva mora ribnt!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za odgovore zadevo ma sedaj preko ena druga oseba ki se ukvarja z tem..bom pa videl kam bomo prišli. Motite se glede motorja, ker Aprilio sem jaz že prodal in drugemu lastniku služi že kakšne 3 mesece. Gre se za Husqvarno in je mehanik reko če je ventile pa vse zabilo da se sploh ne splača popravlat, ker bojo stroški preveliki. Mehanika pa sta rekla da če je blo prej z motorjem vse vredu je moglo bit nekaj naštimano v motorju glih tolko da se proda, ker ni takega voznika ki bi motor v 150 kilometrih uničo. Pač prodajalca sem poklico pa mu povedo kak je...se je delo butla in sedaj majo to drugi preko..bomo pač po pravni poti probali. Jaz pa motorja nisem imel niti 24 ur. Je pa fizična oseba, ker sem bil že na tržni inšpekciji in so mi povedali da tam nemorem nič narediti, ker bi mogo bit on pravna oseba potem lahko oni posredujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......Gre se za Husqvarno......

o hudiča..... pa tolk vesela si jim naredu na temo aprilije....... a si mogu pokvart splošno vzdušje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!