Skoči na vsebino

čiščenje fergazerjev


gsb

Priporočene objave

Halo !

Obnavljam staro Hondo 750 four l.1973 ,motor je f1 iz leta 1976 .Sedaj sem odstranil fergazerje ,odprl plovce .Stanje je še kar ok ,vendar bi jih dal komplet očistit ,pa tudi vsa tesnila in dize zamenjat .Vprašanje je kdo čisti pri nas z ultrazvokom fergazerje ?

hvala za odgovor

gsb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo !

Obnavljam staro Hondo 750 four l.1973 ,motor je f1 iz leta 1976 .Sedaj sem odstranil fergazerje ,odprl plovce .Stanje je še kar ok ,vendar bi jih dal komplet očistit ,pa tudi vsa tesnila in dize zamenjat .Vprašanje je kdo čisti pri nas z ultrazvokom fergazerje ?

hvala za odgovor

gsb

Delaš si samo stroške,če že imaš dost denarja si raje zamenjaj gumi membrane vse ostalo samo dobro očisti in spihaj !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo !

Obnavljam staro Hondo 750 four l.1973 ,motor je f1 iz leta 1976 .Sedaj sem odstranil fergazerje ,odprl plovce .Stanje je še kar ok ,vendar bi jih dal komplet očistit ,pa tudi vsa tesnila in dize zamenjat .Vprašanje je kdo čisti pri nas z ultrazvokom fergazerje ?

hvala za odgovor

gsb

jaz z acetonom očistim dize pa prehode v fergazerju in to je to. sam pazi na gumi pa plastične dele zaradi acetona, da kej ne poškoduješ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Acetonom se nesme čistit vplinjačev lahko z nitro razredčilom je enako unčinkovito in ne najeda gumi obročkov in plastike !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni tako strašno -vodnega kamna še ni ,je v posodicah nekaj oranžnega obarvanih usedlin ,dize sem prepihal so vse prehodne ,te medprostore pa eni čistijo tudi z silkom (sem zasledil v usa forumu za te honde ),Gumi membran ti nimajo ker nimajo pump aceleratorja -to imajo modeli od 77 navzgor.Kit za zamenjavo tesnil tako imam -to je tako treba naredit .Obstaja še ena alternativa -Yamaha je imela čistilo za fergazerje ME-2 vendar ne vem če se še kje dobi -jaz ga nisem našel .To se je zmešalo z bencinom ,potem si potopil zadeve razstavljene not in potem so bili fergazerji res kot novi .

gsb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!