Skoči na vsebino

Kako naložiti posnetke da te ne dobijo "plavi".


marcc

Priporočene objave

  • 5 mesecev pozneje...

Nisem nek ljubitelj policistov, čeprav z njimi nimam problemov sploh, pa tudi načeloma nimam proti njim nič, pač ljudje, ki opravljajo svoje delo, kot vsi mi.

Ampak ta punca in ta, "ko bajagi" novinar sta pa prešla vse meje dobrega okusa. Jaz na njegovem mestu, takoj ko se je ta fant vmešal bi ga kaznoval zaradi motenja postopka z drugo osebo.

Obnašanje punce bi pa jaz nagradil z prevozom marice, ker je prekinjala postopek, zraven tega pa je govorila bedarije o papirju, kuliju ..... Takšne primitivce bi jaz posebaj "nagradil" z Jackpot-om na policijski postaji!

Vsa jeza in pikrost izhaja iz idiotske želje polcaja ukvarjati se z  mladenko zarad idiotskega kvazi prekrška!! Pač motena oseba!! Osebno sem poznal polcaja ki je legitimiral izključno dame!! Ko se postopek zakomplicira ga je pa težko ustavit ... ker ... na mrtvo zakomleksan EGO tega ne požre. Ko se človeku nekaj ne zdi prav tako ali drugače postane agresiven (vsak na svoj način) 

P.S.

Mojega sodelavca so jebal zarad prehitrega speljevanja s križišča pa niso niti gume zacvilile! Posledično je gobezdavega plavčka poknil na kljun,... leta ga je odpeljal na Povšetovo kjer so ga.temeljito pretenstal strokovnjaki ..... tako da ga je minilo žvet!! R.I.P. Marko!! Tolk o vzroku in posledicah!! In zakaj ... ker je človek imel že svojih problemov zadost in ni bil sposoben pogolnit več nič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ta glavno pozabil!! Ko si v postopku zarad drugih reči, si plavi vzamejo cajt za surfanje po internetu in sodnici prinesejo celo kolekcijo gradiva.

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nek ljubitelj policistov, čeprav z njimi nimam problemov sploh, pa tudi načeloma nimam proti njim nič, pač ljudje, ki opravljajo svoje delo, kot vsi mi.

Ampak ta punca in ta, "ko bajagi" novinar sta pa prešla vse meje dobrega okusa. Jaz na njegovem mestu, takoj ko se je ta fant vmešal bi ga kaznoval zaradi motenja postopka z drugo osebo.

Obnašanje punce bi pa jaz nagradil z prevozom marice, ker je prekinjala postopek, zraven tega pa je govorila bedarije o papirju, kuliju ..... Takšne primitivce bi jaz posebaj "nagradil" z Jackpot-om na policijski postaji!

 

 

Se čisto strinjam s tabo, en red pa mora bit.

 

Imam pa še eno vprašanje za avtorja teme,res pa da je malo off topic: A si se že gdaj vozu po dirkališču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kaka tema :D...video obdelaš v programu skirejš tablico..pa seveda če maš facebook si naredi stran..in profil samo ta profil pač ne kaži oz samo mej tiste ki te poznajo..drugač pa zakaj bi se sekirali zato?..če mam jaz že tolko posnetkov gori pa je vse vredu =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ste pa hecni. Ta plavi nimajo časa za vaše posnetke. Če ne veste, ponekod na postajah sploh interneta nimajo. Namesto, da bi se zamislili nad vašim ravnanjem, se sprašujete, kako bi vaše posnetke z neumnostmi (200 km/h in več je točno to) pokazali širnemu svetu. Nisem brezmadežen, sem pa proti vaškim dirkačem. Pojdi na dirkališče in se izkaži. Saj veste, kako pravijo; mlad in neumen. Ampak mladost je minljiva. Pa lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resda nimajo casa, ampak preventiva je preventiva. Mislim, da je bil hrvaski posnetek nekega cestnega dirkaca, ki je na koncu se v kamero govoru kolk so fajn letel, no pa so ga le dobil, se pravi nekdo si je vzel cas za ogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak se vedno ukvarjajo z "napačnimi" kriminalci!?   :surrender:

Ta glavni so že njihovi šefi s ponarejenimi diplomami itd!  :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste, kaj je zanimivo pri teh posnetkih ? Ko se sami snemate, so kamere in fotoaparati v ravnini, ko pa ta plavi pritiskajo na gumb na fotoaparatu, pa je le-ta usmerjen navzdol. Le zakaj ? Ne maram neumnosti na cesti, ker je potem preveč žalosti. In ti posnetki potencirajo nevarno vožnjo (kdo pa še gleda posnetke vožnje po omejitvah in CPP), zaradi česar pride do ogrožanj. Kar pa se tiče preverjanja vaših posnetkov, nikogar ne briga varnost, važno je samo lep in pameten biti v javnosti. To leti na ta plave. Snemajte se in nalagajte posnetke, samo prepoznavnih znakov ne sme biti (reg. tablica, obraz, unikatne značilnosti motorista ali motorja, ...).

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nek ljubitelj policistov, čeprav z njimi nimam problemov sploh, pa tudi načeloma nimam proti njim nič, pač ljudje, ki opravljajo svoje delo, kot vsi mi.

Ampak ta punca in ta, "ko bajagi" novinar sta pa prešla vse meje dobrega okusa. Jaz na njegovem mestu, takoj ko se je ta fant vmešal bi ga kaznoval zaradi motenja postopka z drugo osebo.

Obnašanje punce bi pa jaz nagradil z prevozom marice, ker je prekinjala postopek, zraven tega pa je govorila bedarije o papirju, kuliju ..... Takšne primitivce bi jaz posebaj "nagradil" z Jackpot-om na policijski postaji!

 

Lahko bi se mirno izvlekla brez kazni, ampak se zal res ni znala brzdat, ljubljanska srajca in se novinarka, nekaj vec, ahh, "ne morm stari, ne morm".  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste, kaj je zanimivo pri teh posnetkih ? Ko se sami snemate, so kamere in fotoaparati v ravnini, ko pa ta plavi pritiskajo na gumb na fotoaparatu, pa je le-ta usmerjen navzdol. Le zakaj ? Ne maram neumnosti na cesti, ker je potem preveč žalosti. In ti posnetki potencirajo nevarno vožnjo (kdo pa še gleda posnetke vožnje po omejitvah in CPP), zaradi česar pride do ogrožanj. Kar pa se tiče preverjanja vaših posnetkov, nikogar ne briga varnost, važno je samo lep in pameten biti v javnosti. To leti na ta plave. Snemajte se in nalagajte posnetke, samo prepoznavnih znakov ne sme biti (reg. tablica, obraz, unikatne značilnosti motorista ali motorja, .. .).

ee to =),..sam znajti se moraš pa je to to!! =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!