Skoči na vsebino

Harley informacija


Metal

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Iščem za strica uvoznike harley davidson motorja. Našel sem že: http://www.klemencic-bikes.si/html/slo/klemencic_contact.php . Predvsem ga zanimajo trgovine iz Ljubljane. Če ga tip ni okrog prenesel (upam da res ne).

Moj stric je na vozičku (velika nesreča z motorjem) in si želi kupiti harley trike.

Če ima kdo kaj več informacij o trgovinah ki prodajajo harley po sloveniji, prosim naj jih doda v to temo.

Popravljeno . Popravil Metal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Iščem za strica uvoznike harley davidson motorja. Našel sem že: http://www.klemencic-bikes.si/html/slo/klemencic_contact.php . Predvsem ga zanimajo trgovine iz Ljubljane. Če ga tip ni okrog prenesel (upam da res ne).

Moj stric je na vozičku (velika nesreča z motorjem) in si želi kupiti harley trike.

Če ima kdo kaj več informacij o trgovinah ki prodajajo harley po sloveniji, prosim naj jih doda v to temo.

Nebom modroval ampak kolikor je meni znano se v EU neuvaža več HD samo še rezervne dele in to morajo garantirati za njih 10 let.Če hoče najti trajka z HD motorjem se bo moral malo pozanimat v Nemčiji tam je tega dovolj in uvoziti.Naj pogleda malo pop Ebeyu in na Nemškem: www. mobile.de (motorad/harley-davidson-trike.html)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klemenčič uvaža, predeluje, izdeluje in prodaja rabljene harleye. nazadnje sem jih videl kar dosti pri njemu, zgleda je kriza tudi HD "voznike" načela. On bo sigurno znal kaj najt kje v tujini ali naredit. Kolikor vem pa SLO nima uradnega uvoznika odkar je šel Class v LJ po gobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je večina novih HDjev kupljena v Avstriji. V začetku septembra je velik zbor v Faaker zeeju, tam boš dobil vse informacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!