Skoči na vsebino

barva


Lipek

Priporočene objave

Nekaj me bega... namen imam na novo našminkati motor in sicer barvati plastike... zdaj pa prašanje... v prometni piše barva vozila: črno

črne so plastike, original s sivimi nalepkami in črn okvir

če pustim okvir črn, in plastike prebarvam na nevem, belo npr... mi lahko težijo? Kako se to gleda sploh? Večji del motorja v kateri barvi je al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja gleda se katera barva prevladuje plačaš pa neki malga in ti popravjo barvo u dokumentih

Popravljeno . Popravil ludiluka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me bega... namen imam na novo našminkati motor in sicer barvati plastike... zdaj pa prašanje... v prometni piše barva vozila: črno

črne so plastike, original s sivimi nalepkami in črn okvir

če pustim okvir črn, in plastike prebarvam na nevem, belo npr... mi lahko težijo? Kako se to gleda sploh? Večji del motorja v kateri barvi je al kako?

:topic:

Se ti ne zdi, da tole ne sodi v to temo......LIPEK :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je tak se pardoniram, dal sem v to temo ker gre za off road motor... se opravičujem :$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma ga lahko tudi mavrično pobarvaš, saj ti v prometno itak napišejo novo barvo. Če si kdaj gledal papirje, je napisana barva okvirja, posebej pa še rezervoarja in blatnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, kak pobarvam plastiko je vseeno dokler okvir ostane? sicer tank in okvir bosta črna, maska tudi in stranske plastike, prednji in zadnji blatnik še ugotavljam in zadnje stranske plastike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj niti ni pomembno. Na tehničnem plačaš novo prometno in spremembo podatkov (cca 20€), pa si miren. Mislim pa, da okvir nima nič s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj niti ni pomembno. Na tehničnem plačaš novo prometno in spremembo podatkov (cca 20€), pa si miren. Mislim pa, da okvir nima nič s tem.

tko je gleda se većinska barva celotnega motorja in če dve prevladujeta se piše obe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa za poslikane motorje -air brush...? Ne samo ena slika na keslu, cel da je porisan...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, prevladujoča barva. BTW jaz sem kupil nov motor in imel 6 let vpisano narobno barvo v prometnem, šele na drugem tehničnem so ugotovili, da je temu tako in sami spremenili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!