Skoči na vsebino

Dober Odvetnik za prometne nesreče!!!!


biker125

Priporočene objave

Lepo bi prosil če ve kdo za doberga odvetnika specializiranega za prometne nezgode,saj mi zavaraovalnica ni ponudila primerne odškodnine,poleg tega mi je še pripisala sokrivdo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zapisniku je preprosto zapisano izsiljevanje prednosti in tudi kazenske točke je dobil ter kazen,nakar mi zavarovalnica trdi po slikah da sem vozil prehitro v naselju ker je motor totalka in sem kriv polovico!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zavarovalnice je treba sam razfukat. Jst se že 7 let tožim s triglavom zarad karambola. Zavlačujejo pa probajo vse sam da nebi plačal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zavarovalnice je treba sam razfukat. Jst se že 7 let tožim s triglavom zarad karambola. Zavlačujejo pa probajo vse sam da nebi plačal.

Tudi meni so ravno danes zavrnili odškodninski zahtevek, ne glede na to, da mi pripada določena vsota od dnevov, ki sem jih preživel v bolnici. :) Bolano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi prosil če ve kdo za doberga odvetnika specializiranega za prometne nezgode,saj mi zavaraovalnica ni ponudila primerne odškodnine,poleg tega mi je še pripisala sokrivdo!!!!

Nevem od kje si v Nm je za to najboljši G.Sitar starejši.Jaz sem se sam z Triglavom za 170 tisoč Sit naganjal 3 leta nikakor mi niso hoteli priznat škode! nakar sem dal vso dokumentacijo G.Sitarju in v ca treh dneh dobil 670 tisoč Sit in še on je od njih pokasiral dodatnih 15% mene je stal samo prvi razgovor 10tisoč sit.Med postopkom me je zavarovalnica neprestano vznemirjala z telefonom naj pridem po denar jaz pa sem jim vedno odgovoril z vami več nekontaktiram samo še preko odvetnika !Odvetnik mi je celo dejal,da greva lahko v tožbo do 1.5 miljona Sit ni pa rečeno, da jo dobiva in mi je sam svetoval bolje ptič v roki kot golob na strehi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi prosil če ve kdo za doberga odvetnika specializiranega za prometne nezgode,saj mi zavaraovalnica ni ponudila primerne odškodnine,poleg tega mi je še pripisala sokrivdo!!!!

Štajersko območje: Vladimir Stefanovič, tel.: (02) 229-54-80

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!