Skoči na vsebino

3.Srečanje motoristk


Gabry18

Priporočene objave

..in hvala za slike, s katerimi ste nam omogočile "začutiti" vaše navdušenje.... Nikakor se jih ne morem nagledat.....

kerjihnipress :BUA:

Filinga na včerajšnjem srečanju se res ne da opisat. Sedaj ko sem še pod vtisom tega dogodka in premišljujem o njem, pa bosta mogoče ti dve izjavi dovolj zgovorni.

Ena izmed najstarejših motoristk, ki smo jo pripeljali s sabo z Gorenjske mi je čisto po domače rekla: »ko bom jest umrva hočem tako musko slišat na mojmu pogreb«. In res, ko je preko 100 motorist vžgalo svoje motorje, ko so speljevale in se ta kolona motorist vije mimo tebe, ti res pride da ti kocine pokonc stopjo.

Izjava, ki sem jo ujela nehote od neke gospe: »nisem še vidla na kupu toliko lepih in veselih obrazov«.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet- tole si pa tko lepo napisu, da mi je kr solzica u ucko stopla!!

..in hvala za slike, s katerimi ste nam omogočile "začutiti" vaše navdušenje.... Nikakor se jih ne morem nagledat.....

kerjihnipress :BUA:

mislm, da si prsu na svoj racun ;) drugac pa to ni niti S od slik!! slik je MALJON :D he he he sam na FB ;)

Filinga na včerajšnjem srečanju se res ne da opisat. Sedaj ko sem še pod vtisom tega dogodka in premišljujem o njem, pa bosta mogoče ti dve izjavi dovolj zgovorni.

Ena izmed najstarejših motoristk, ki smo jo pripeljali s sabo z Gorenjske mi je čisto po domače rekla: »ko bom jest umrva hočem tako musko slišat na mojmu pogreb«. In res, ko je preko 100 motorist vžgalo svoje motorje, ko so speljevale in se ta kolona motorist vije mimo tebe, ti res pride da ti kocine pokonc stopjo.

Izjava, ki sem jo ujela nehote od neke gospe: »nisem še vidla na kupu toliko lepih in veselih obrazov«.

ce se kdaj porocim, bi najprej tole mela na porok!! :D na pogrebu pa tut, sam to bo se neki vode pretekl ;)

sicer pa lahko dodam, poleg purje kolti, samo se tole: :worship: :worship: :worship: :worship:

TOP SHIT!! se dans k gledam slike in posnetke se kr najezim!! he he he in se dobr da mam usesa.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super filmček, še posebej za nas, ki iz kakršnihkoli razlogov pač nismo bile zraven. :OK::yea1:

Nisem motoristka,bil sem pa v spremljevalni ekipi in po prošnji organizatorke,da ji priskočimo na pomoč,se nas je nabralo okol 12 parov moških jajc,Nejcgs,Jože,GašperX,Wix....in naš osebni fotograf Osa :D pa še ,sam jih ne poznam,bli so tudi fantje iz Freising Kluba(se opravičujem če sem narobe napisal) in kasneje še fantje iz Jesenic (Diablo) .)

Punce so ble krasne,disciplinirane,dobre volje in nobene ni bolela glava :P in prepričan sem ,da bi zmogle tudi brez nas a je blo tako samo še bolj luštn :D

No prilimam še par slikic,da ne bo več pritožb z moške strani.... :P

Naš fotograf.... :lol:

No nisem hotel skakat Osi v zelje,sam se mi zdi da tega kadra nisem mogel izpustit...... :naughty:

To pa je predaja pokala za naslednjo organizacijo,ki se bo odvila na Koroškem :yes: :yes:

Kosilo pri predsedniku kluba Freising.....čvapi,odojk,......joški,ritke :lol:

Zatem še ogled čebelarskega muzeja v Rožni dolini(ni Lj) :) pred Merkurjem smo parkiral...

Ko so ble punce namazane z medom in slatkke ko hudič,smo jo urezal smer Jesenice(Diablo).....kjer so punce zelo lepo sprejel,do tam pa nas je spremljal celo letečmen :OK:

Ja letečmen je mel v tošlu Akrapoviča ki strelja :hmm: bemti,nisem vedu da Igor tud za policijo dela :lol:

Blo je luštno in vse zahvale Gabry18,ki je bila glavni krivec,da je bil dan lep,varen in poln smeha,kot sem že povedal punce so ble :OK: :OK: :OK:

Jaz se pa dons zdravim saj so se mi vnele oči :grim ja če bi bili tam in ko bi videli vse te ženske kako samozavestno jahajo svoje stroje,bi tudi vam trpele oči na puno :P :lol: Lp

Ti, ki nisi motoristka, si dogajanje tako slikovito opisal(a) :D , da je pravo veselje prebrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je več kot odlično... še kdaj gem za sprestvo.. čeprav tolk vas je blo punc na kupu da tut spat nism mogu :D hvala gabi za povabilo pa še kdaj če bo potreba ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudo dobr je blo!! vsem babuskam k niso prsle je lahko zal :D

a veste un pregovor.. 100 ljudi 100 cudi.. 100 zena..?? ;) he he he he

... 200 sisa ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3.srečanje motoristk - malo drugače

Konvoj čebelic

Omamno je dišalo po svežih krofih, kavi in rogljičkih, sledile smo vonjavam in pribrenčale vsaka s svojim motorjem,

Sledilo je spoznavanje, slikanje, obdarovanje, prav tako pa smo se okrepile in nabrale moči, z zgoraj omenjenimi dobrotami

v urejenem konvoju, strogo zavarovane smo se odpeljale proti prvi postojanki.

hmm tam je šele dišalo - kosilo čorbica, čevapi, odojk, borovničke, kokosove krogljice,....

Primešal se je vonj po medu, kam sedaj... kar naprej v smeri Radovlice do čebelarskega centra na pokušino medu.

do tam pa zopet v strnjeni četici obkrožene z najbolšimi stražarji do "sršenjega" gnezda EL DIABLO.

- Gabri bilo je res lepo, kapo dol

- Fantje v našem spremstvu - poskrbeli ste da bo ta dan ostal nepozaben. Res smo se (no vsaj jaz sem se pa še katera druga tudi pa nevem imen) počutile kot najbolj varovani zaklad ki se je premikal po cesti.

- člani EL DIABLO, lepo ste nas sprejeli, lepo nam je bilo med vami, pa še kuža imate posrečenga.

Res lepa sobota.

EVO slike pa lahko sami limate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"premikale" ste se?

Jaz sem mislila, da ste se šle peljat...

Ah well....

jaz se sam na sobnem kolesu na mestu vozim :) drgač se pa zmer premikam.... tis pa spet zahinavla...že u ta tretje ... sej krona ne pade tko hitr z glave :P:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz trenutno nimam motorja. ..in ne maram asfalta.

o kroni pa ne bi vedela nič, ker je ne premorem. recesija pa to.

+ nimam pretirano dobrih izkušenj iz skupinskih voženj in še slabše izkušnje iz ženskih skupinskih voženj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist tazadn del zadnga stavka bi ti lajkala :P:D ...

u bistvu 1x na let še premorem to trpljenje .... :blush: je pa tista hrana odtehtala trpljenje :) pa babji čvek ....

zarad mene tud če bi ble skoz na mestu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm pa kaj je zdej to :eek: ?

A ni blo to samo za babe? Zdej pa se eni tipi hvalte, da ste bli zraven?

Tole je orenk sumljivo. Orenk. :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm pa kaj je zdej to :eek: ?

A ni blo to samo za babe? Zdej pa se eni tipi hvalte, da ste bli zraven?

Tole je orenk sumljivo. Orenk. :jezen

Ma ne tipi!!! To so sam spremljevalne pičke he he!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne tipi!!! To so sam spremljevalne pičke he he!!

ooo kera foušija se to zganja :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo kera foušija se to zganja :P

FOUŠIJA!!! Ti se kar vadi brihta! Pol pa pride do takih anomalij kt je tista ko je v prvem planu namest kakega hudga dekolteja zarustana čelava buča! (vse ostalo v ozadju)

Ja tanartabol de jih druh let kar vsi spremlamo de se naujo zgubile al pa kej podobnega!!? Če jih bo še kje videt sploh.

Bilo je srečanje MOTORISTK in ne slinastih in sluzastih fukfehtartjev. A na babje žure tud grete gledat kake striperske riti???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, če se greste verbalno-oralno obdelovat v druge teme, to pa pustite za vtise s srečanja.

zelo si bi želel imet kak vtis s srečanja... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOUŠIJA!!! Ti se kar vadi brihta! Pol pa pride do takih anomalij kt je tista ko je v prvem planu namest kakega hudga dekolteja zarustana čelava buča! (vse ostalo v ozadju)

Ja tanartabol de jih druh let kar vsi spremlamo de se naujo zgubile al pa kej podobnega!!? Če jih bo še kje videt sploh.

Bilo je srečanje MOTORISTK in ne slinastih in sluzastih fukfehtartjev. A na babje žure tud grete gledat kake striperske riti???

Gabry nas je prosila, če bi lahko zapiral križišča, da bi lahko punce uživale v vožnji in jim ne bi bilo treba še križišč zapirat.

Vtise s srečanja naj pa kar punce napišejo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gabry18

še z moje strani hvala za povabilo. Šele učeri pozno zvečer sem se vrnil. Če bom drugo leto spet povabljen, PRIDEM, da nardimo en kup fotk :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!