Skoči na vsebino

3.Srečanje motoristk


Gabry18

Priporočene objave

Dovoljenje je potrebno za shod ali prireditev na javni cesti, če gre za izredno uporabo ceste.

Da me zdaj ne boste popljuvali..ampak se strinjam z nxyz. Vse lepo in prav..hvala bogu nič se ni zgodilo...ampak vožnja v taki obliki je zelo nevarno početje...

vožnja v taki obliki ni nevarna ,če je pod kontrolo ljudi ki se znajo tega it.ni bilo razpuščeno.bilo je dobro premišljeno z fanti ,ki imajo že veliko izkušenj z spremstvi,vsaj kar se tiče kluba freising riders.če se kolone vozijo po cpp ? pride do panik,prehitevenje,po gasu ,da jih ujameš ,poti eni ne poznajo itd.izredna uporaba ceste pa sploh nič veze s tem.pa še kaj bi lohk pripomnil.

Naslednje leto boste imele ornk policijsko spremstvo in vsa dovoljenja, bomo Gabry naučili, kam je treba kaj oddat, da pridejo.

ti si preneumen,da boš koga kaj naučil.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednje leto boste imele ornk policijsko spremstvo in vsa dovoljenja, bomo Gabry naučili, kam je treba kaj oddat, da pridejo.

Naslednje leto bo Gabry obiskovalka in ne organizatorka, tk da bo treba eno drugo podučit :)

.... vsako leto je ena druga, zato je pa tolk bolj zanimivo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednje leto bo Gabry obiskovalka in ne organizatorka, tk da bo treba eno drugo podučit :)

.... vsako leto je ena druga, zato je pa tolk bolj zanimivo :D

Babe (punce,čebelice,srčice),čelado dol pred vami!!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ne se ozirat na komentarje tistih tipov,ki niso bli povabljeni zraven,pa so razočarani......

In ne na komentarje tistih bab,ki niso smele,niso upale zapustit svojih dedov,štedilnikov,da bi se vam pridružle...

Naslednje leto je "zbor" na Koroškem,torej na mojem koncu,v čast mi bo pomagat pri organizaciji!!!!!! Če me bote rable..... :blush:

Pink oprema za vzor???? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste eni smotani. Dejstvo je, da je do dovoljenj s strani uranih inštitucij TOTAL SIMPL prit in da vse skupaj stane 0€. Ja, točno tako. Nič ne stane, porabiš cca. 2 uri letanja okrog od policijske postaje do UE kjerkoli se pač to dogaja in potem narediš še cca 2-5 klicev, da zrihtaš policijsko spremstvo. Policisti motoristi so vedno pripravljeni za spremstvo večje skupine motoristov, zelo radi se pojavijo zraven in so večinoma fajn fantje in dekleta. Nihče ni rekel, da je bilo tokrat slabo organizirano, ampak lej: dokler je vse vredu, je vredu. Če pa gre kaj narobe in če ni vsaj z uradne plati vse poštimano, potem so pa zafrkancije na nivoju. Po uradni plati so naprimer prepovedane skupinske moto vožnje z več kot (nisem siguren, ali je cifra 5 ali 10 motorjev) skupaj. Zato za vsako tako reč rabiš dovoljenja.

President... ah, pustmo stat, nisi vreden.

Kar se pa tiče tega, kdo je organizator/-ka, pa tudi ni problema. Kdor je organizatorka naslednjega srečanja, naj se mi javi preko PM, pa jo bom vse podučil.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste eni smotani. Dejstvo je, da je do dovoljenj s strani uranih inštitucij TOTAL SIMPL prit in da vse skupaj stane 0€. Ja, točno tako. Nič ne stane, porabiš cca. 2 uri letanja okrog od policijske postaje do UE kjerkoli se pač to dogaja in potem narediš še cca 2-5 klicev, da zrihtaš policijsko spremstvo. Policisti motoristi so vedno pripravljeni za spremstvo večje skupine motoristov, zelo radi se pojavijo zraven in so večinoma fajn fantje in dekleta. Nihče ni rekel, da je bilo tokrat slabo organizirano, ampak lej: dokler je vse vredu, je vredu. Če pa gre kaj narobe in če ni vsaj z uradne plati vse poštimano, potem so pa zafrkancije na nivoju. Po uradni plati so naprimer prepovedane skupinske moto vožnje z več kot (nisem siguren, ali je cifra 5 ali 10 motorjev) skupaj. Zato za vsako tako reč rabiš dovoljenja.

President... ah, pustmo stat, nisi vreden.

Kar se pa tiče tega, kdo je organizator/-ka, pa tudi ni problema. Kdor je organizatorka naslednjega srečanja, naj se mi javi preko PM, pa jo bom vse podučil.

zdej si še enkrat dokazu ,da si preneumn. UPORABO CEST ,DAJO LASTNIKI.!!! UE nima nič s tem. ČE JE LASTNIK DRŽAVA,JE SOGLASJE ZA UPORABO CCA 18 EVROV TAXE. itd .kolk je kdo vreden ? si pa lahko ti za mene zlat,če hočeš bit. POLICISTE moraš pa tudi plačat. ali je kolona pred ,napr.karavanškim predorom (skupinska moto vožnja).ali ni ? in ti boš nekoga (podučil) ?? povem še to,,da morajo biti takrat semaforji utripajoči z rumeno lučjo.to tudi plačaš tistemu ,ki ima koncesijo za semaforje. v vsaki občini je lahko kdo drug.naprimer izklop semaforju v kranju je cca 60 evrov.pa še kaj bi lahko povedal.skratka NI 0 evrov.president 40 years on the road.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej si še enkrat dokazu ,da si preneumn. UPORABO CEST ,DAJO LASTNIKI.!!! UE nima nič s tem. ČE JE LASTNIK DRŽAVA,JE SOGLASJE ZA UPORABO CCA 18 EVROV TAXE. itd .kolk je kdo vreden ? si pa lahko ti za mene zlat,če hočeš bit. POLICISTE moraš pa tudi plačat. ali je kolona pred ,napr.karavanškim predorom (skupinska moto vožnja).ali ni ? in ti boš nekoga (podučil) ?? povem še to,,da morajo biti takrat semaforji utripajoči z rumeno lučjo.to tudi plačaš tistemu ,ki ima koncesijo za semaforje. v vsaki občini je lahko kdo drug.naprimer izklop semaforju v kranju je cca 60 evrov.pa še kaj bi lahko povedal.skratka NI 0 evrov.president 40 years on the road.

President... ah, pustmo stat, nisi vreden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni srečanje že mim ? :O a prej niste mogl bit pametni šele zdej? :BUA:

pajkica ! govoriš o množini in ne vem na koga to vse leti ?. jaz sem bil udleženec,gostitelj itd. in težko pustim,da je nekdo pameten in pametuje in še podučeval bi.NEKOMU ,KI SPLOH NI BIL ZRAVEN .!!!????? upam,da razumeš.pa tudi ne bi več tle gor komentiral. lp

president of MC FREISING RIDERS

40 years on the road.

a ni srečanje že mim ? :O a prej niste mogl bit pametni šele zdej? :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok enih punc na motorju, pol pa ponudiš nagrado za motosvetovo motoristko leta se jih pa 10% kolkr jih je blo tuki prijavi..a se vse tolk bojijo da mogoče ne bi zmagale al kaj?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste eni smotani. Dejstvo je, da je do dovoljenj s strani uranih inštitucij TOTAL SIMPL prit in da vse skupaj stane 0€. Ja, točno tako. Nič ne stane, porabiš cca. 2 uri letanja okrog od policijske postaje do UE kjerkoli se pač to dogaja in potem narediš še cca 2-5 klicev, da zrihtaš policijsko spremstvo. Policisti motoristi so vedno pripravljeni za spremstvo večje skupine motoristov, zelo radi se pojavijo zraven in so večinoma fajn fantje in dekleta. Nihče ni rekel, da je bilo tokrat slabo organizirano, ampak lej: dokler je vse vredu, je vredu. Če pa gre kaj narobe in če ni vsaj z uradne plati vse poštimano, potem so pa zafrkancije na nivoju. Po uradni plati so naprimer prepovedane skupinske moto vožnje z več kot (nisem siguren, ali je cifra 5 ali 10 motorjev) skupaj. Zato za vsako tako reč rabiš dovoljenja.

President... ah, pustmo stat, nisi vreden.

Kar se pa tiče tega, kdo je organizator/-ka, pa tudi ni problema. Kdor je organizatorka naslednjega srečanja, naj se mi javi preko PM, pa jo bom vse podučil.

Mislim da imaš ti eno drugo željo organizatorko podučit :smoke: .... ihhhaaaaaa .... bemtiš škoda da se nisem javila :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tanartabol de jih druh let kar vsi spremlamo de se naujo zgubile al pa kej podobnega!!? Če jih bo še kje videt sploh.

Bilo je srečanje MOTORISTK in ne slinastih in sluzastih fukfehtartjev. A na babje žure tud grete gledat kake striperske riti???

Ja treba jih je met na oku, če bi katera od njih slučajno htela sred fure kombinezon slečt pa it na eno hitro numerco v grmole ...

Nej ženska fura, ostane ženska :OK:

Predvsem pa - naj se furajo, kokr vejo in znajo, ne pa da jim mora nekdo "križišča zapirat", dajte no ... Kr neki.

Sicer pa res čudn motozbor deklet, če se prištulijo poleg fehtarji. To spet daje občutek, kot da so dekleta nesposobna in da si sama ne bi znala organizirati (čeprav na prejšnjih dveh priredtivah ni bilo videti anomalij).

Jah, sej si res ne znajo. Kaj čmo zdaj okolišat :-). No, enim od teh deklet se pa še fajn zdi, da so mal važne, ko jim "fantje rihtajo". Sej veš, kako se svet vrti ;-) :pos:

ja, lahko bi same tut to delale, samo potem bi ble prkrajsane tiste, k bi to pocele.. descev ni blo nic vec kot je blo potrebno.. (moje skromno mnenje)

Sej potrebnih jih je blo vsaj 113, ne sam 12 :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

v razmislek organizatorjem:

http://www.mnz.gov.si/si/mnz_za_vas/drustva_ustanove_shodi_prireditve/javni_shodi_in_javne_prireditve/

in

http://e-uprava.gov.si/e-uprava/dogodkiPrebivalci.euprava?zdid=1038&sid=601

(po izkušnjah zna biti drago, zamudno pa tudi uspeh ni vselej garantiran)

dejstvo je, da če se karkoli počne izven okvirov CPP in če slučajno pride do nesreče so lahko posledice za organizatorja najmanj kar je - zoprne.

za posameznika in na hitro načrtovane (pre)obsežne prireditve zna biti legalizacija tega misija nemogoče, v naprej predvidenim prireditvam (ne glede na velikost) in skupinico, ki se s tem ukvarja pa slasten izziv.

spremstvo s strani izkušene skupine motoristov je v tovrstnih primerih nujno, saj poskrbijo za primeren tempo vožnje, izogib zgostitvam in pretiranim varnostnim razdaljam.

letos sem se vozil v skupini 2600 motoristov, v hrvaški "karavani za život".

organizacija za prste oblizat! spremstvo so vršili člani blue angelsov, vse b.p. in brezhibno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa ob vsem edino ni jasno, kje ste glih EL DIABLOTE dobil. Mislim....da SLO moto sceni nihče še ni naredil (v javnosti) toliko škode...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa ob vsem edino ni jasno, kje ste glih EL DIABLOTE dobil. Mislim....da SLO moto sceni nihče še ni naredil (v javnosti) toliko škode...

Res ne vem kaj ima to zveze z klubom El Diablo,če se en njihov debil najde pa štiha okrog :slap: Fantje so v redu,lepo so nas sprejel in res je neumno sodit cel klub po enem incidentu :mellow:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!