Skoči na vsebino

V soboto 22. v VELIKO KLADUŠO na pečenje "kod Abida"


BMWflar

Priporočene objave

Tema je že objavljena na "najavah dnevnih voženj", zato tule še enkrat vabim bikerje če se kdo hoče udeležiti skupne dnevne vožnje v Veliko Kladušo na čevape, janjetino,...vreme kot kaže bo!

moderatorji, prosim da post zbrišete šele v soboto ker na tele strani je veliko več obiskovalcev kot pa na na "najavah dnevnih voženj"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak sejem je to? Ali je vsako soboto al je to sedaj kaj posebnega?

Tam je sicer nek sejem ki je vsako soboto,samo mi ne gremo zaradi sejma,gremo v gostino "kod Abida".V tistem koncu najbol znana gostilna - pečenjarnica.Pridruži se nam v Radečah,da bomo Zasavci vsaj enkrat v večini!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak sejem je to? Ali je vsako soboto al je to sedaj kaj posebnega?

Sejem je ob torkih, če se ne motim, potem pa ob sobotah in nedeljah. prodajajo pa cunje, zavese, preproge, okovje in polno ostale ciganije :yes: . Se moram pri sosedi pozanimat, ki je od tam doma, kdaj je sejem odprt.

Jap, sejem je ob prej napisanih dneh :OK: , Abid pa dela vsak dan :yea1: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bil sem včeraj zvečer pri abidu na čevapih.

Brez veze, mi je žal časa in km-jev da sem se odpravil v to "prčvarnico" . Čevapi brez okusa, namesto kajmaka navadna skuta.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz z mojo sva prišla nazaj lačna, 200 gram kosti in 100 geam mesa neukusnega, seveda jagenček, katastrofa, prvič in zadnič v tej prčvarnici .

Lp. Trivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem včeraj zvečer pri abidu na čevapih.

Brez veze, mi je žal časa in km-jev da sem se odpravil v to "prčvarnico" . Čevapi brez okusa, namesto kajmaka navadna skuta.............

Najbrž že dolgo ni kakšnega psa al pa mačka povozilo pred gostilno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!