Skoči na vsebino

Koledar moto zborov za sezono 2003


sparonar

Priporočene objave

TnX,

a se da dobit kako neuradno verzijo preko pm-ja, ker bi si v klubu radi mal splanirali termine voženj za prihajajočo sezono?

Lahko ti jih jaz jutri zvečer pošljem če želiš. Zaenkrat verzija ki smo jo dobil v Unionu, ni pa še tista dokončna. Verjetno pa bomo v klub dobil kaj več koledarjev pa ti ga lahko posredujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TnX,

a se da dobit kako neuradno verzijo preko pm-ja, ker bi si v klubu radi mal splanirali termine voženj za prihajajočo sezono?

Lahko ti jih jaz jutri zvečer pošljem če želiš. Zaenkrat verzija ki smo jo dobil v Unionu, ni pa še tista dokončna. Verjetno pa bomo v klub dobil kaj več koledarjev pa ti ga lahko posredujem.

Zivjo, a lahko to tudi meni posljes... Da vem, kdaj kam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti jih jaz jutri zvečer pošljem če želiš. Zaenkrat verzija ki smo jo dobil v Unionu, ni pa še tista dokončna. Verjetno pa bomo v klub dobil kaj več koledarjev pa ti ga lahko posredujem.

To bi blo super in ziher vredno enega pira :wink:, pošl mi ga kr na e-mail !!

Če vam bo pa slučajn v klubu kak koledar preveč hodu, sem pa tut interesent.

Hvala zaenkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobite ni problema, vendar še počakimo na končno verzijo, da ne bo kaj navskriž hodil. Na skupščini smo dobil le začasno ( začetno verzijo ), vendar bo prišlo še do usklajevanj med klubi, saj so na kakšen vikend tudi štirje ali več zborov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema. Lahko pa se dobiva s tvojim presidentom na pivu, saj sva skor soseda.

Tudi varianta... pa ne me pozabit obvestit, ker bi jaz tudi na kako pijaco picil.... (ceprav posljes lahko se vedno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema. Lahko pa se dobiva s tvojim presidentom na pivu, saj sva skor soseda.

Marja,prosi,pošlji še meni,hvala za trud !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Koledar se menda že tiska. Objavljen bo tudi v marčevski številki Motosveta. Menda bodo tudi po klubih, tako da bomo kakšnega že priskrbeli.

Za vse bo , samo če ne bo foušije. :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Objavljen bo tudi v marčevski številki Motosveta.

:?: :?: :?: A je motosvet postal mesečnik :?: :?: :?: :twisted: :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Objavljen bo tudi v marčevski številki Motosveta.

:?: :?: :?: A je motosvet postal mesečnik :?: :?: :?: :twisted: :lol: :lol: :wink:

MOTORISTA sem mislu!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
TnX,

a se da dobit kako neuradno verzijo preko pm-ja, ker bi si v klubu radi mal splanirali termine voženj za prihajajočo sezono?

Lahko ti jih jaz jutri zvečer pošljem če želiš. Zaenkrat verzija ki smo jo dobil v Unionu, ni pa še tista dokončna. Verjetno pa bomo v klub dobil kaj več koledarjev pa ti ga lahko posredujem.

marja poslji mi prosim,rabim.po moznosti najbolj aktualen izvod,ker gre kopija v tujino.hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJLA!!!

Mene pa še ni bilo v tej mapci in bi samo rada prosila, da bi še meni poslali en izvod, za vse motozbore, ki bojo pri nas! Hmmm...kako nej zdej,a pustim mail, al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJLA!!!

Mene pa še ni bilo v tej mapci in bi samo rada prosila, da bi še meni poslali en izvod, za vse motozbore, ki bojo pri nas! Hmmm...kako nej zdej,a pustim mail, al kako?

Kaj smo nestrpni, saj je šele začetek marca. Najprej se dobimo v Gornji Radgoni konec aprila, potem pa naprej. Koledar je v tisku, bo pa objavljeno tud tukaj, nekaj je že. Nois kar dobro skrbi za to, da se koledar polni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJLA!!!

Mene pa še ni bilo v tej mapci in bi samo rada prosila, da bi še meni poslali en izvod, za vse motozbore, ki bojo pri nas! Hmmm...kako nej zdej,a pustim mail, al kako?

V ta novem Motoristu, ki izide te dni bo koledar dogodkov od ZMKS.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez nekaj dni bodo manjkajoči zbori tudi v motosvetovem koledarju dogodkov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ta novem Motoristu, ki izide te dni bo koledar dogodkov od ZMKS.

Tadej

Sem močno prelistal Motorista, ki je prišel te dni (Motorist, letnik 5, številka 45, marec 2003) pa nikjer našel koledarja dogodkov, ki ga je napovedal Tadej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!