Skoči na vsebino

Prevoz občutljive robe na motorju


Darko3g

Priporočene objave

Zanima me, kako z motorjem prevažate stvari, ki so občutljive na tresljaje (mehko hrano, rahlo pecivo, gobe, računalnike in še kakšne delikatne stvari). Opažam, da zadnji kovček zelo trese. Manj občutljive zadeve dam na mehko podlago (dežni komplet malo pomečkam) ali kakšne majice, flise, ...) ne vem pa, kako naj pripeljem recimo gobe, kremšnite, (razen v želodcu) ali podobne zadeve. Če je pot kratka in imam sovoznico, potem ona včasih stvar drži v rokah, za kakšno daljšo vožnjo pa ne vidim pravih rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jih ni. Probaš čimlepše založit, okrog in okrog... večina stvari ne preživi :D

p.s. Če boš kdaj prevažal s-trojane, potem naj ti jih zavijejo najprej po dva skupaj, potem šele v škatlo, drugače boš mel pocukran kufer, ko da si taglaven đanki diler :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzmetenje daj na super mehko pa bo boljše. Sam nimam problemov z vožnjo računalnika, kremšnit ali sahar tortice. Vse se pripelje v zglednem stanju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot že rečeno dobro podloženo in založeno z cotami in da ne skače po kovčku.

Še boljše pa v pa v tank torbi,najmanj trese in nabija med vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kako z motorjem prevažate stvari, ki so občutljive na tresljaje (mehko hrano, rahlo pecivo, gobe, računalnike in še kakšne delikatne stvari). Opažam, da zadnji kovček zelo trese. Manj občutljive zadeve dam na mehko podlago (dežni komplet malo pomečkam) ali kakšne majice, flise, ...) ne vem pa, kako naj pripeljem recimo gobe, kremšnite, (razen v želodcu) ali podobne zadeve. Če je pot kratka in imam sovoznico, potem ona včasih stvar drži v rokah, za kakšno daljšo vožnjo pa ne vidim pravih rešitev.

Če naus vozu nitroglicerina v glazih od kumarc bo vse okej.

Fak, kva majo eni ljudje mejhne probleme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alko, laptop pa 200 kosov pištolske municije v 1 kosu po cca 150km. Pa je še vse celo. Sem pa tut že torto iz Postojno na Planino uspešno pripeljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kako z motorjem prevažate stvari, ki so občutljive na tresljaje (mehko hrano, rahlo pecivo, gobe, računalnike in še kakšne delikatne stvari). Opažam, da zadnji kovček zelo trese. Manj občutljive zadeve dam na mehko podlago (dežni komplet malo pomečkam) ali kakšne majice, flise, .. .) ne vem pa, kako naj pripeljem recimo gobe, kremšnite, (razen v želodcu) ali podobne zadeve. Če je pot kratka in imam sovoznico, potem ona včasih stvar drži v rokah, za kakšno daljšo vožnjo pa ne vidim pravih rešitev.

Če si omisliš še dva cilindra + bo več možnosti za preživetje občutljivih stvari :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem s KTM LC4 peljal laptopa in mi je drefragmentiralo disk, pa tobak mi je s čikov ven popadal, tako da sem si na cilju sam papir prižgal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa to fajn.... Sem šel k žlahti k majo kure po jajca, ker je blo prezgodaj za domov sem šel še mal v hosto po gobe, vse skupaj dal v tank torbo nad cilindri. Ko sem prišel domov je bilo kosilo ravno pripravljeno - jurčki z jajci ;-)

P.S.

Sam pir je bi pa res mal preveč penast ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajca v hahrbtniku preverjeno preživijo 250+, sploh ni problema. O:-)

sem enkrat šel z R1-ko na pošto in zunaj 2 poštara.

reče prvi (s poštarsko APN-ko): "vidiš, to bi jaz mogo met za okoli vozit..."

drugi (z avtom): "ki bi te tebe pa pošto iskali?!"

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm prpelau komplet ploščic za kopalnco v kufru... en kos stiropora na dno in to je blo to... 200 po avotcesti, potem 20km ovinkov do tačke... rezultat: brez razbite ploščice, kufr cel :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa tobak mi je s čikov ven popadal, tako da sem si na cilju sam papir prižgal.

...to s čiki je pa standard. Poln kufer tobaka :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem mela še 4 cilidraša in kufer sem peljala breskvice (piškote) od doma do kolegice v Postojno, vse lepo založila z brisačo, deko, napihnjeno žogo za na plažo.....ampak jim je vseen vs cukr dol padu, pa taspodnje so bile rahlo ploščate :ninja: ......na sedanjih 2 cilindrih mislim, da kj velik od njih ne bi ostalo.....ajd kaki ful kompaktni piškoti čist na knap zloženi v kako tupperware posodico v ruzaku še nekak preživijo. Kake bolj delikatne sladice je pa še v avtu problem pelat, kaj šele na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... prejšnji teden baziliko u teglcu s Krete :blush: v ta levem kovčku - je bila doma malo uvela, čeprav sva jo fejst zalila pred potjo, ampak 3dni u kufru, brez sonca, ... Je pa zdaj že spet kar živahna na okenski polici :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obcutljivo robo.. Laptop prezivel nekaj kratno voznjo, orodje ( raznorazna elektricna orodja ) brez problema, razen odscipnenega kabla pri priprtju kovcka. Interkiler za avto, v narocju, turbina v kovcku, in se marikateri del v kovcku, brez problema :)

Vse je prezivelo, razen pico sem enkrat izgubil :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj joj problemi, ni da ni kar sem že vse peljal v kufrih.Nikoli nisem preveč kompliciral, samo gasa pa je vse celo prispelo na cilj. Lep top pa vedno vozim v tank torbi in to na vrhu dežnih, nikoli problemiv. Edin sixpak Laškega redko pride do cilja, zmeraj se kakšen po poti usuši. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!