Skoči na vsebino

Cartman

Priporočene objave

hude hude dirke so ble z amerike........v soboto sicer kot nadaljevanka  :P  :D .......v nedeljo še bolj ostra. Zakaj se meni zdi da Sykes ni za prvaka?? Nekako vedno popusti ko so pritiski nanj, v nedeljo je čist kapituliral prehiteval so ga za šalo......kar ni blo prvič......ne vem no, nočem kritizirat. Definitivno me je letos razočaral Melandri, le "še malo kroži okol, čaka na zaključek šihta pri bavarcu" je brez tiste svoje agresije.........Laverty je zame sigurno No.1........upam, da mu rata osvojit naslov :hooray:

Ja Laverty itak da je v nulo.... Ampak letos jast osebno si ful želim,da bi osvoju naslov prvaka Tom Sykes  :OK:  Kar se pa tiče Melandrija letos res nevem zakaj ne gre... škoda,ker Melandri je zelo dober! Še 2 dirki,pa bomo videli kako bo  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne vem tocno kaj se je s sykesom zgodilo, ampak men se je zdelo, da iz ovinka ni mogu vec potegnt tako kot so lahko Laverty Giuliano, k je pelal ludo dirko, in Melandri. u soboto je bla dirka kratka, in ni mel benga problema. Gume?

Rea in Haslam ostajata na hondi se za 2014. ce se ne motim, imajo potrjene dirkace pr Kawasakiju Sykes in Baz, pr Suzukiju Camier, Apriliji Guintoli in Hondi Rea Haslam. Vse ostalo je se u luftu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne vem tocno kaj se je s sykesom zgodilo, ampak men se je zdelo, da iz ovinka ni mogu vec potegnt tako kot so lahko Laverty Giuliano, k je pelal ludo dirko, in Melandri. u soboto je bla dirka kratka, in ni mel benga problema. Gume?

Rea in Haslam ostajata na hondi se za 2014. ce se ne motim, imajo potrjene dirkace pr Kawasakiju Sykes in Baz, pr Suzukiju Camier, Apriliji Guintoli in Hondi Rea Haslam. Vse ostalo je se u luftu?

neki sm zasledu d naj bi Melandi k apriliji šou.. Laverty pa u GP k asparju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sliko sm dons vidu na WBSK, dve ročki na levi strani?? Kaj to pomeni - zadnja bremza?? Zaradi boljšega občutka a kaj? A zato ker jim tista taca dol visi celo žlajfanje pa pol ne bi mogl bremzat??

Mene pa zanima kaj je tist gumb vzgoraj??? A za zadnji fedr?? Mehko-trdo. Sm gledu posnetk iz panonije pa je vedno pri pospesevanju oz. Iz ovinka s palcem zavrtel tist gumb? Lahko kdo razlozi? Hvala

Popravljeno . Popravil Lencdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kaj je tist gumb vzgoraj??? A za zadnji fedr?? Mehko-trdo. Sm gledu posnetk iz panonije pa je vedno pri pospesevanju oz. Iz ovinka s palcem zavrtel tist gumb? Lahko kdo razlozi? Hvala

To je za "štelanje" prve bremze oz. hoda.......z levo roko gre, ker z desno je treba gas tiščat :)

http://www.lightechuk.com/bmw-s1000rr-09-11br-fold-up-brake-levers-with-remote-span-adjuster-2381-p.asp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Tom Sykes makes it eight in today's Tissot-Superpole" ....Legenda tale Sykes in njegov Kawasaki ;)

 

Guintoli drugi, Lavery pa četrti... to obeta napeto dirko jutri.....

Popravljeno . Popravil ANCIENT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva dirka Tom Sykes   :OK: yes  :hooray:

 

 

V superstock tisti crash ni biu glih lep....  :mellow:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majko mila...krut highsider, se pa rado vžigajo tejle kawasakiji :D

Ja to pa res ..  dirka 2 čez 5 min :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tudi druga dirka za Sykesa  :hooray:  :notworthy: Aprilije pa obe potleh prau na koncu,smola....   :(

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nor zadnji krog... in mislim da pošteno da je bila red flag.. bo vsaj še zanimivo... ker drgač bi bil Saykes že 99% prvak ker bi mel tam cca več kot 50 točk prednosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je boljše tako,da bo bol napeto do zadnjega... Zadnji krog je biu dober še posebej za tisti dvoboj za 2 in 3 mesto med Apriljami  :grim

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Canepa leti. Verjetno zaradi dodelav na 1199

http://www.bikesportnews.com/news-detail.cfm?newstitle=Laguna-WSBK:-New-Ducati-Panigale-tank-and-subframe-spotted&newsid=10568

clovek se vprasa, je res potrebno celo leto za ta upgrade? Hudica, konec koncev je samo nosilec stola in kanta za bencin...

 

  Samo? "malenkosti" kot so tezisce, ipd so zelo pomembne na takemle nivoju... poleg gazilijon drugih malenkosti. Dlec ot tega da bi bil "samo" nosilec stola in kanta za bencin...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo? "malenkosti" kot so tezisce, ipd so zelo pomembne na takemle nivoju... poleg gazilijon drugih malenkosti. Dlec ot tega da bi bil "samo" nosilec stola in kanta za bencin...

Ravno zarad nivoja, je tistih par cevi samo nosilc stola in rezervar samo kanta. roke imajo precej proste, in taka ekipa pilotov gotovo tocno (po)ve, kje je problem. sej niso neki loleki. Checa prvak, Badovini stok prvak, ekipa Alstare prvaki z Corserjem, drugi z Biaggijem in Haslamom, Ducatijev angazma pa tud ni zanemarljiv. Ne vem.

Drugac pa sm bil kr napet. Omiljeni zeleni je prejsno dirko fajn popustil, in sm se tega bal tud danes. No, cist odvec. Fino je videt da letos v Apriliji ni benih ukazov. Kar je logicno. Laverty gre stran, Guintoli ostaja, torej vsak dirka zase. Odlicn je bil Lorenzo Lanzi. po moje precej podcenjen dirkac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zarad nivoja, je tistih par cevi samo nosilc stola in rezervar samo kanta. roke imajo precej proste, in taka ekipa pilotov gotovo tocno (po)ve, kje je problem. sej niso neki loleki. Checa prvak, Badovini stok prvak, ekipa Alstare prvaki z Corserjem, drugi z Biaggijem in Haslamom, Ducatijev angazma pa tud ni zanemarljiv. Ne vem.

 

 

  Ja sj ravno zato: zdj je treba biti jasen: ali so loleki, ali je prav to da niso, dokaz, da je takle nivo fejst zajeban... Je pac tezko dirkanje na takemle nivoju, jbg... Zato spostujem VSE, ki se podijo v WSBK, GP itd... ne sam zmagovalce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če je še kdo drugi videl ta počasni posnetek .... no jst sm  dirko gledal na EUROSPORT2 in zanimivo se mi je zdelo, ko je režiser pokazal počasni posnetek kako v istem ovinku drsi Laverty z Aprilio in kako se velik bolje drži Kawasaki, ki ga pelje Sykes - je kar črno črto gume puščal za sabo. Potem sta komentatorja komenitral, da pač Laverty in Aprilia nista našla dovolj dobrih nastavitev za to dirko. Najbrž delno drži ampak mislim pa da je precej več odvisno tudi od samega stila vožnje- ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni v WSBK ni prav dost jasno. v Franciji jih je Sykes solal in mu niso mogli nic, v Turciji je imel predavanje Laverty. Vsake tolko se s ketne strze Melandri, v Aragonu je Davies uknjizil dvojcka! Zakaj? nimam pojma. Neki je gotovo pilot, neki dirkalnik. precej verjetno tudi vzmetenje igra vlogo, Kawa vozi Kayabo, Aprilia Öhlinse...najbrz pa je najvecja razlika katero gumo lahko zberejo. WSBK ima na voljo vec razlicnih gum kot GP.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni v WSBK ni prav dost jasno. v Franciji jih je Sykes solal in mu niso mogli nic, v Turciji je imel predavanje Laverty. Vsake tolko se s ketne strze Melandri, v Aragonu je Davies uknjizil dvojcka! Zakaj? nimam pojma. Neki je gotovo pilot, neki dirkalnik. precej verjetno tudi vzmetenje igra vlogo, Kawa vozi Kayabo, Aprilia Öhlinse...najbrz pa je najvecja razlika katero gumo lahko zberejo. WSBK ima na voljo vec razlicnih gum kot GP.

Točno tko kot si napisal.........in nikoli se ne ve kdo bo No.1........veliko kandidatov in vse znamke so lahko na stopničkah.........meni neprimerno boljši :notworthy:  show kot motoGP, škoda le ker je samo še ena dirka  :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je toliko je teh različnih kombinacij od gum, vzmetenja, stila itd da je težko napovedat kaj se bo zgodilo 5 krogov do konca dirke kaj šele, da bi na začetku vedel kdo bo zmagal. Kot npr 20.10.  .... kdo bo zmagal race 1 ? ... najbrž ne Sykes bo pa med prvih pet, sm upam da pride do cilja pa je prvak :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Tom Sykes PRVAK WSBK 2013     :notworthy:  :hooray:  :notworthy:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guintoli je vodil dirko v laguni... Je bila prekinjena... Je vodil še 1x... Je bila spet prekinjena... V tretje je končal 5. In od takrat naprej je šlo samo še na dol... Jeba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!