Skoči na vsebino

Konec HONDE TransAlp


Fadil

Priporočene objave

Pa kaj je s temi Japončki..? Najprej ukinejo Africo in jo nadomestijo z Varadero, sedaj pa pokopljejo še Transalpko...? Preizkušen in preverjeno dober motor ukinejo... Isto, kot je BMW naredil ogromno napako in ukinil starega bokserja... Saj vem, zeleni osli pritiskajo in zaradi njih menjajo modele za bolj ''okolju prijazne''. Kateri je pa bolj okolju prijazen -eden z malo večjim izpustom C0, ali ''zeleni'' ki ti spusti olje nekje bogu za hrbtom...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je s temi Japončki..? Najprej ukinejo Africo in jo nadomestijo z Varadero, sedaj pa pokopljejo še Transalpko...? Preizkušen in preverjeno dober motor ukinejo... Isto, kot je BMW naredil ogromno napako in ukinil starega bokserja... Saj vem, zeleni osli pritiskajo in zaradi njih menjajo modele za bolj ''okolju prijazne''. Kateri je pa bolj okolju prijazen -eden z malo večjim izpustom C0, ali ''zeleni'' ki ti spusti olje nekje bogu za hrbtom...?

Zdaj so še ukinili varadero :BUA: , kljub kritikam segmenta brezpotnikov, uspešen primerek!

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj so še ukinili varadero :BUA: , kljub kritikam segmenta brezpotnikov, uspešen primerek!

Jap, japanezi ga malo serjejo, sami ne vedo več kaj bi naredili, mislim, da se honda vse bolj nagiba k športnih zadevam, ali pa nas bodo vse presenetili in namesto teh dveh obeh naredili nekaj v smislu afrike, pustimo se presenetiti.

Ne verjamem, da bi pri hondi čisto opustili ta srednji razred endurašev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagiba se k športnim zadevam? Resno? Letos so dali na trg Crosstourerja, tri modele NC700 in 150-kubičen skuter.

Za prihodnjo sezono so pripravili CRF450 Rally in še eno 700-kubično verzijo skuterja, ki naj bi bila predstavljena v Milanu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ne vem kaj manjka novem crosstourerju. Honda je začela delat motorje za tiste ki imajo denar in ne za tiste ki samo sanjajo kako bi ga imeli.

Pomoje se zavedajo da je čedalje več revežev in se jim motorjev za srednji sloj ne splača več tako intenzivno razvijat.

Tisti ki hoče Africo jo lahko kupi za dva tri jurje in jo za 5 jurjev obnovi in prerihta v kar pač potrebuje.

Raznih svetovnih popotnikov je čedalje manj. Žalostno toda resnično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ne vem kaj manjka novem crosstourerju. Honda je začela delat motorje za tiste ki imajo denar in ne za tiste ki samo sanjajo kako bi ga imeli.

Pomoje se zavedajo da je čedalje več revežev in se jim motorjev za srednji sloj ne splača več tako intenzivno razvijat.

Tisti ki hoče Africo jo lahko kupi za dva tri jurje in jo za 5 jurjev obnovi in prerihta v kar pač potrebuje.

Raznih svetovnih popotnikov je čedalje manj. Žalostno toda resnično.

Ja saj, glih to sem v bistvu hotel povedati, da tudi v motorizmu pač srednji sloj izginja. Prejšnjemu pa, res delajo sam za rally, crosstourer ni klasična endura, kot tudi ne nc, da o skuterjih ne govorimo.

V mislih sem imel v bistvu eno fajn predelavo varaderke, zmanjšati težo, porabo in dati kardan, pol bi pa bila špica.

Sam je res tako, da je pač za mali keš, manj dobiš. Samo moje objektivno mnenje.

Sam sem imel cbf-ko pa vem kako je, vse super samo pač sem tudi ugotovil, da pač ni moj pedigre, razmišljam v smeri varaderota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blema, če so ukinili Transalp, samo da vrnejo Africo Twin.

Sem zaprisežen hondaš (avto & motor.)

Avto Honda vozim 22 let (z besedo: dvaindvajset), in nisem imel razen rednega servisiranja, enega samega kvara!!! :worship:

Odkar vozim motocikle Honda (poldrugo desetletje), pa na potovanja ne nosim več s seboj kant z rezervnim oljem. :worship:

Kar bom sedajle napisal, pa mi gre zelo težko izpod prstov;

Tole z Africo in TA-lpom so ga pa resnično polomili. :slap: Izgleda, da so izgubili stik z realnostjo in posluh za motoriste, ki "na terenu" motor uporabljajo v pravem pomenu te besede!

Moje sožalje!

mr

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj, glih to sem v bistvu hotel povedati, da tudi v motorizmu pač srednji sloj izginja. Prejšnjemu pa, res delajo sam za rally, crosstourer ni klasična endura, kot tudi ne nc, da o skuterjih ne govorimo.

V mislih sem imel v bistvu eno fajn predelavo varaderke, zmanjšati težo, porabo in dati kardan, pol bi pa bila špica.

Sam je res tako, da je pač za mali keš, manj dobiš. Samo moje objektivno mnenje.

Sam sem imel cbf-ko pa vem kako je, vse super samo pač sem tudi ugotovil, da pač ni moj pedigre, razmišljam v smeri varaderota.

Verjetno je potrebno slediti ali biti kak korak pred konkurenco, varadero bi bilo verjetno v nekem segmentu smiselno dodelat, ampak bi se verjetno počutil slabo s konkurenco 1200+ ...vozil sem crossturerja par sto km in za moj okus odlična zadeva, kljub svojim kg je neverjetno okreten, tako da bi se brez strahu zapeljal tudi na kakšen off ......kar se tiče kardana vse ok se je potrebno navadit, sam bi raje imel verigo kjer poteka vse bolj mehko.....Skratka klasične velike endure že dolgo ni ampak so to več ali manj cestni SUV-i toraj segment kjer je največje povpraševanje in se proizvajalcem, da bi zadovoljili tistih 5% potrošnikov ne izplača tvegat.....nažalost :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na odlično prodajo DL650 in KLE650, bi težko trdil da je to tvegan projekt. Verjetno ima Honda že pripravljeno novo, pravo enduro, ki bi zamenjala NX, AT in TA modele.

Upam :bounce:

Popravljeno . Popravil suntrace14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!