Skoči na vsebino

Zakaj mopedom pravite "ljubice"?


krucymucy

Priporočene objave

Resno sprašujem. To je pač kup železja in aluminija, navadno še nekaj plastike in dve pnevmatiki.

Imate tisti, ki vam je motor ljubica še kakšno ljubico ali ljubčka? Toaster mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki pravte motorjem ljubice imate itak čist obične podhranjene mopede.

Kdor ima motor, mu reče kvečjemu "moja krava", "medvedka", "kobila" in ostala konkretna imena.

Tiste grintave ljubice kar imejte, le pazite po furi, ko imajo auspuh še vroč, ker pol ga boste težko nazaj u gate zbasal!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj mu v tovarni že dajo ime

Resno sprašujem. To je pač kup železja in aluminija, navadno še nekaj plastike in dve pnevmatiki.

Imate tisti, ki vam je motor ljubica še kakšno ljubico ali ljubčka? Toaster mogoče?

Ne poznam nikogar, ki bi tak klical skupek železja.

Verjetno je pa takšnih še najmanj pri uporabnikih bmwja, saj tistemu stvoru ne moreš dati ljubkovalnega imena :) al pa ja, Shrek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž, da imajo nekateri motorji dosti skupnega z ljubicami.

nudijo veliko užitkov a za redno vzdrževanje veliko stanejo.

če hočeš jahat eno ali drugo te to dosti stane... tako ali drugače. in oboje zna biti nevarno. tudi za pretiravati ni, ne z mopedom in ne z ljubico... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem že v 60tih letih delov devetletko ampak kokr se spomnm tisti motor je moški spol moški je moškemu ljubica ve se komu. :kva1::kva2:

Motor ni moja ljubezen ampak strast!!!

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!