Skoči na vsebino

Motor je v odličnem stanju


suntrace14

Priporočene objave

"Motor je v odličnem stanju , redno servisiran, samo resni" so postale norma za vsak oglas. Kaj si ljudje predstavljajo pod temi termini pa priča spodnji link:

http://tinyurl.com/a58rayg

post-9508-0-27009300-1352899966_thumb.jpg

Takih oglasov je mnogo in nekako me prijetno zabava njihov ogled. Če še kdo deli to veselje, naj v to temo pripopa sliko in/ ali link do oglasa podobnih biserov, da se lahko resno pohecamo skupaj :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se o ceni ne bo pogovarjal, ga še lep čas ne bo prodal. Tale zadeva je vredna okol 200eur pa še to če ma paperje.

Včasih se prav nasmejem raznim oglasom predvsem za starejše motorje. Eni očitno mislijo, da so v skednju našli zlato ne pa moped. Potem se pa vlačijo po avto. netu par let, vmes pa vseselo naprej rjavijo in propadajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/....asp?ID=6645156

Poglejte si tega :) Avspuhi me vedno nasmejejo :)

p.s Poglejte kje je veriga speljana na prvi sliki. Ma eno so pa strokovnjaki HAHA

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Samo tok,da ne bo kdo delal zastonj km oz. stroška.....

Motor nima servisne knjižice potrjene kot navaja,ampak je šraufan in servisiran v domači garaži.

Motor je uvožen iz Nemčije leta 2005 in nima slo porekla kot navaja.

9 let star motor nima 38kkm ampak celo 34kkm,izgleda ,da ko je vrtel km nazaj se je zmotu :surrender:

Ni 2 lastnik ampak tretji!!!

Motor ni v odličnem stanju in na sliki je mogoče ko je bil nov,realno stanje....ni žmigavcev,udarjena prva felga,znucan sedež,izpuhi prežgani,pnevmatike konc,popraskan,manjkajo vijaki v plastikah...itd....skratka slika in realnost je isto kot dan in noč.

Motor sem z indentifikacijsko št. tudi preveril pri pooblaščenem serviserju,ki mi je svetoval .....kupi rajši bmfla :P

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6777253

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka slika in realnost je isto kot dan in noč.

Kolk mi gre to na qrac. Ko sm js kupoval, sem prevozu pol Slovenije na ogled razbitin. Upam, da boš s to objavo prišparal komu živce, čas in denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam več fotografije, ampak toliko, da se ve... Prejšnji motor, letnik 1997 sem prodal 2000 s 43Tkm. Leta 2007 pa ga v oglasih zasledim pomlajšanega za leto dni in s 30Tkm. Knjižica poštemplana... Izgleda, da se da vse urediti -od servisne knjižice, do prometnega. Aja, ni dvoma, da je bil moj -sem ga lastnoročno porisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam več fotografije, ampak toliko, da se ve... Prejšnji motor, letnik 1997 sem prodal 2000 s 43Tkm. Leta 2007 pa ga v oglasih zasledim pomlajšanega za leto dni in s 30Tkm. Knjižica poštemplana... Izgleda, da se da vse urediti -od servisne knjižice, do prometnega. Aja, ni dvoma, da je bil moj -sem ga lastnoročno porisal...

Tudi jaz sem leto nazaj prodal CBR 1000 RR in vem,da je bila na zadnjem uradnem servisu pri 6000 km.Mesec nazaj se je prodajala pri "največjem"

uradnem serviserju z prevoženimi 36000 km in pisalo je servisna knjiga-potrjena.Sam sem bil lastnik do 25000km .Toliko o zaupanju v uradni servis,

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa... če je le možnost, nov motor.

Ali pa, enega res izkušenega zraven, ki se spozna, ko kupuješ. Soseda je tudi pripeljala domov eno Ibizo, fajn ohranjeno...je rekla. Samo 30Tkm. Zglancana ja, svetila se je. Bežen pogled na stopalke in volan pa je pokazal najmanj 100Tkm več....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še mal šparanju živcev in denarja,ker kupujem in sem tudi kupil nekaj za v hosto,vam prilagam še eno cvetko v vrsti marketinških potegavščin.

Motor je modelno leto 2004 saj 2006 ima drugačen kljun...itd...papirji pa so kot ,da je letnik 2007,mislim ob sprenevedanju prodajalca ,ko sem mu omenil podrobnosti med modeloma me prime po domače srat :glare:

No samo v vednost,da ne bo kdo nasedel.Mel sem sabo prijatelja ,ki je isto motorist in mi je povedal,da bi njega z lahkoto našponal,saj ni imel nikoli stika z BMW-ji.

lepo bi bilo,da ta tema zaživi in si motoristi pomagamo med sabo z takimi koristnimi informacijami,saj bomo marsikateremu kupcu pomagali do pravilne odločitve in ne stane nas nič.2min pisanja posta in objava :smoke: no pa še link motorja,bmflar takoj ko vidi kljun tega motorja in števec ve da ne more biti letnik 2007.

Edino če je bil sesipan v nulo in potem sestavljen iz vseh vetrov in letnikov,no naj se ve,da lahko te prevarante razkrinkamo,saj mogoče bom kdaj kupoval Yamaho,a ker je nikoli nisem imel mi kdo lahko pomaga z takšno objavo do pravilne odločitve,Lp

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6301579

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tok,da ne bo kdo delal zastonj km oz. stroška.....

Motor nima servisne knjižice potrjene kot navaja,ampak je šraufan in servisiran v domači garaži.

Motor je uvožen iz Nemčije leta 2005 in nima slo porekla kot navaja.

9 let star motor nima 38kkm ampak celo 34kkm,izgleda ,da ko je vrtel km nazaj se je zmotu :surrender:

Ni 2 lastnik ampak tretji!!!

Motor ni v odličnem stanju in na sliki je mogoče ko je bil nov,realno stanje....ni žmigavcev,udarjena prva felga,znucan sedež,izpuhi prežgani,pnevmatike konc,popraskan,manjkajo vijaki v plastikah...itd....skratka slika in realnost je isto kot dan in noč.

Motor sem z indentifikacijsko št. tudi preveril pri pooblaščenem serviserju,ki mi je svetoval .....kupi rajši bmfla :P

http://www.avto.net/....asp?ID=6777253

tole sm tut jest hotu it pogledat..na sliki zgleda okej..

ampak zanimivo je to..za 3.000 evrov lahko kupim prov fajn avto, nikakor pa ne (kot kaže) fajn motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na precej prebranih strani o nakupu rabljenega motorja, sam ne bi nikoli kupil motorja od uvoznikov. Motor bi kvečjemu uvozil sam, brez kakšnih posrednikov. Enako velja za avto. Pred časom sem nekje zasledil, da bodo na tehničnih pregledih vpisaovali kilometrino. Zakaj to še ne funkcionira?

P.S. Pozdravljam Kmet-ov predlog da bi tale tema bolj zaživela!

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na precej prebranih strani o nakupu rabljenega motorja, sam ne bi nikoli kupil motorja od uvoznikov. Motor bi kvečjemu uvozil sam, brez kakšnih posrednikov. Enako velja za avto. Pred časom sem nekje zasledil, da bodo na tehničnih pregledih vpisaovali kilometrino. Zakaj to še ne funkcionira?

P.S. Pozdravljam Kmet-ov predlog da bi tale tema bolj zaživela!

Lep pozdrav

sej na zavarovalnici vpraša kolk je kilometrov..sam tam lahko rečeš karkoli..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je res rečeš lahko karkoli, ampak če rečeš naprimer eno leto 20000 moraš drugo leto reči vsaj 20001, da ga program spusti skozi, se pravi ne moraš kar v 3 krasne govorit eno leto 20000 in drugo 15, problem je pa tudi ta, da zavarovalnice nimajo skupne baze glede prevoženih kilometrov...se pravi če reče oz vpišejo na triglavu leta 2010 20000km lahko leta 2011 na mariborski rečeš 15000km in nebo težav...vglavnem ta sistem je bull shit. Za moje pojme bi morali pri vsaki registraciji vozila, tam zaposleni fizično pogledat števec in to vpisat v neko javno bazo, kar bi lahko preveril kor euprava. Da bi naprimer vpisal šasijo in bi pisalo leta ... toliko leta ... toliko....no tako bi jaz naredil...vsak tehnični nima smila ker prva 4 leta se lahko zgodi že marsikaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je pravi motor, vozen z B kategorijo :kva2:

http://www.avto.net/....asp?ID=6755887

tole si si narobe razložil, tip je hotel povedati, da menja za nekaaj kar je vozno z B, je pa res mal dvoumno napisano.

No, sem pa sam cel teden letal od murske ,krškega....do kranja, kjer sem ugotavljal ,kdo je večji nafukator. jezen moram priznat ,da sta me najbolj razočarala prav dva forumaša ms, imen še ne izdam, je pa eden iz sl.bistrice drug pa iz okolice kranja. (se bota že prepoznala). Po tel. je seveda obljubljeno ,da bom prišel na ogled odlično ohranjenega motorja, videno je bilo seveda čisto nasprotje. V obeh primerih je šlo za hondo cbr-f letnik 2004 in 2006. No v glavnem sem našel kasneje model 2011, poškodovano, nič prikrito z 6k km, tiste plastike in ročko bom že zamenjal, pa bom vsaj vedel kaj imam. Ker je na trgu kr nekaj motorjev ,ki so bli določen čas oblečeni v polester, sedaj pri prodaji pa nazaj v original, sem se odločil ,da raje vzamem spolaman original, kot mačka v žaklju, ker za novega še ni dost €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče kdo šel pogledat ta motor?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6475366

O tem prodajalcu sem prebral dobre in slabe stvari, pa ne vem, kaj naj si mislim.

Ne bi se rad vozil daleč, da bi tam videl, da je motor razbit ali pa za odpis.

A je kera dobra duša v tistih koncih doma, pa bi za kakšno poivo malo pogledal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!