Skoči na vsebino

Motor je v odličnem stanju


suntrace14

Priporočene objave

A je mogoče kdo šel pogledat ta motor?

http://www.avto.net/....asp?ID=6475366

O tem prodajalcu sem prebral dobre in slabe stvari, pa ne vem, kaj naj si mislim.

Ne bi se rad vozil daleč, da bi tam videl, da je motor razbit ali pa za odpis.

A je kera dobra duša v tistih koncih doma, pa bi za kakšno poivo malo pogledal :OK:

Lani sem kupoval motor za mojo punco, pa sva se tudi pri temu prodajalcu ustavila, pa moram reči, da so bili nekateri motorji zelo solidni drugi pa spet v dokaj slabem stanju, tako, da je najbolje, da greš sam pogledat.

Me je pa zmotilo, da je v oglasu napisano, da ima motor 60000km, na števcu jih ima 80000, glede na letnik in dodelave na motorju bi pa rekel, da jih ima 180000km :? , vzemi sabo kakšnega poznavalca oz. ljubitelja omenjenega motorja naj ga gre s tabo pogledat pa bo najbolje (jih je na forumu kr nekaj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tok,da ne bo kdo delal zastonj km oz. stroška.....

Motor nima servisne knjižice potrjene kot navaja,ampak je šraufan in servisiran v domači garaži.

Motor je uvožen iz Nemčije leta 2005 in nima slo porekla kot navaja.

9 let star motor nima 38kkm ampak celo 34kkm,izgleda ,da ko je vrtel km nazaj se je zmotu :surrender:

Ni 2 lastnik ampak tretji!!!

Motor ni v odličnem stanju in na sliki je mogoče ko je bil nov,realno stanje....ni žmigavcev,udarjena prva felga,znucan sedež,izpuhi prežgani,pnevmatike konc,popraskan,manjkajo vijaki v plastikah...itd....skratka slika in realnost je isto kot dan in noč.

Motor sem z indentifikacijsko št. tudi preveril pri pooblaščenem serviserju,ki mi je svetoval .....kupi rajši bmfla :P

http://www.avto.net/....asp?ID=6777253

Pa p a sem mislu da je BMW GS najgrši motor na svetu....tole me je kr mal potolažlo. :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče kdo šel pogledat ta motor?

http://www.avto.net/....asp?ID=6475366

O tem prodajalcu sem prebral dobre in slabe stvari, pa ne vem, kaj naj si mislim.

Ne bi se rad vozil daleč, da bi tam videl, da je motor razbit ali pa za odpis.

A je kera dobra duša v tistih koncih doma, pa bi za kakšno poivo malo pogledal :OK:

Pri temu tipu sem leta 2011 kupil TDM 900 letnik 2002 in pri Primcu so mi rekli, da je odlična. Je pa res, da mi je prodal slovensko (preverjeno), ne uvoženo, kot je večina njegovih motorjev.

ONTOPIC: linka nimam več ker je bilo pred leti, ko sem kupoval Piaggio NRG MC2 - v odličnem stanju seveda, na slikah ko je bil verjetno nov. Ko sem zapravil za 100km bencina proti štajerski za ogled, pa vidim prebarvane plastike, nepritrjen sedež... Niti prižgal ga nisem, samo obrnil in šel.

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Samo tok,da ne bo kdo delal zastonj km oz. stroška.....

Motor nima servisne knjižice potrjene kot navaja,ampak je šraufan in servisiran v domači garaži.

Motor je uvožen iz Nemčije leta 2005 in nima slo porekla kot navaja.

9 let star motor nima 38kkm ampak celo 34kkm,izgleda ,da ko je vrtel km nazaj se je zmotu :surrender:

Ni 2 lastnik ampak tretji!!!

Motor ni v odličnem stanju in na sliki je mogoče ko je bil nov,realno stanje....ni žmigavcev,udarjena prva felga,znucan sedež,izpuhi prežgani,pnevmatike konc,popraskan,manjkajo vijaki v plastikah...itd....skratka slika in realnost je isto kot dan in noč.

Motor sem z indentifikacijsko št. tudi preveril pri pooblaščenem serviserju,ki mi je svetoval .....kupi rajši bmfla :P

http://www.avto.net/....asp?ID=6777253

Tako si ga pohvalil, da je kar ceno dvignil za 1k€ :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako si ga pohvalil, da je kar ceno dvignil za 1k€ :kva1:

Sm vidu že prej in se nasmejal,nimaš kej model je car :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bo lahk ful popusta dal pol..al je pa zrihtal moped ;)

Motor je v takšnem stanju ,da bi jurja na tesen hodilo,da bi vsaj kolikor toliko zgledal ^_^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lani sem kupoval motor za mojo punco, pa sva se tudi pri temu prodajalcu ustavila, pa moram reči, da so bili nekateri motorji zelo solidni drugi pa spet v dokaj slabem stanju, tako, da je najbolje, da greš sam pogledat.

Me je pa zmotilo, da je v oglasu napisano, da ima motor 60000km, na števcu jih ima 80000, glede na letnik in dodelave na motorju bi pa rekel, da jih ima 180000km :? , vzemi sabo kakšnega poznavalca oz. ljubitelja omenjenega motorja naj ga gre s tabo pogledat pa bo najbolje (jih je na forumu kr nekaj).

Ne govori neumnosti.

ta motor osebno poznam, ker ga je imel moj kolega!

ko ga je on kupil, je bil kot iz trgovine.

On ga je sicer pazil, delal redne servise itd ampak rad potuje in je nabil kar nekaj kilometrov.

Mislim da jih je bilo okoli 83000 in nič več ko ga je prodal oz. menjal.

Glede predelav pa........ vsak ima svoj okus!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!