Skoči na vsebino

Osvetlitev tablice


iMiha

Priporočene objave

Le pozdravček

Zanima me ali obstaja kazen v primeru, če nosilec tablice nima osvetlitve tablice ? se pravi da ni žarnice ali pa le ta ne dela...

lp

Popravljeno . Popravil Cufa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le pozdravček

Zanima me ali obstaja kazen v primeru, če nosilec tablice nima osvetlitve tablice ? se pravi da ni žarnice ali pa le ta ne dela...

lp

Trapasto vprašanje - beri CPP Logično, da mora biti osvetlena in nesme biti nagnjena več kot 30 stop. kolaga so že oglobili za preveč nagnjeno tablico 150 € samo na pravega policaja moraš naletet !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So tele stopinje naklona (30) dejansko v zakonu?

Ker ko sem zadnjič preverjal (že kar nekaj časa nazaj) je bilo da mora biti vidna z določene razdalje (na pamet, ker sem pozabil številke, "z 10 m") .

Pri meni na Ktm-u je na pogled "čisto tovarniško" (kar v principu tudi je, ker so uporabljena predvidena pritrdilna mesta) ni pa po predpisih, ker sem odstranil nosilec (očitno potreben za homologacijo) ker se je zatikal v zadnje kolo (pa sem dvakrat pobiral tablico) . V glavnem se je zadnjič policaj nekaj "zatikal" v to (definitivno ni bil zatežen) , pa potem ni najdu nič "sumljivega" . Ampak moram vseeno biti na tekočem s predpisi, da se znam zagovarjat če je treba.

lp

Franc

Popravljeno . Popravil franc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So tele stopinje naklona (30) dejansko v zakonu?

V samem zakonu niso, verjetno so v kakšnem podzakonskem aktu, pravilniku, .... - te pa je praviloma skoraj nemogoče najt.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!