Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

na sportlemon.tv boš sigurno našel prenos. Zgoraj klikneš motorsport, potem pa najdeš nekje MotoGP Qatar. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kje in kdaj TV prenos današnjh (?) qualifikacij ???

N Kanalu A (mislim da 18:50) ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti treningi in kavlifikacije niso pokazatelj ničesar! in to zato, ker vozijo kolikor in kakor želijo. na dirki pa je drugače. tam se vidi, kdo je zmožen zdržati celo dirko, kateri motor je pripravljen za celo dirko. tukaj (treningi in kvalifikacije) pa šteje samo 1 krog!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nofla ... :worship:   :worship:   :worship:

 

KANAL A  /  18.50   -  20.20

 

Polepšal si mi danajšnji večer, tudi če bom moral gledati prenos "na prenosniku" ...

 

:notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

 

Zakaj qualifikacije niso pokazatelj ničesar ???  :?

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj qualifikacije niso pokazatelj ničesar ???  :?

 

Prejšnje niso bile, ker so moštva več ali manj taktizirala, čeprav je njihovo taktiziranje bilo v dirkačevih rokah!

 

Zdaj, zdaj pa se bo plošča obrnila in bo dejansko vse na dirkaču. Vprašanje je, kdo bo na kvalifikacijah španal gas in vozil na polno. Po mojem njenju malo kdo, no razen Mark M. , ki je poznan po nevarnih manevrih in izsiljevanjih ... upam, da ga starci izočijo, čeprav je v njem poseben ego in se pač Hondi želi dokazat, da je on prava izbira in se bo trudil Pedroso spravit v senco.

Med Markom in Danijem sem prepričan, da bo takšno podlo obnašanje, kot ga je imel Rossi z Lorenzom pred leti. Tako da ....

 

Mladi, kot so Mark se bodo na kvalifikacijah trudili, štartali iz prve vrste, skozi dirko bodo pa pušnili in nabirali kazenske točke.

To je moje osebno mnenje, in vsak ima možnost zmagovat in jaz na koncu nimam nič od tega, razen 60 minut užitka ob TV zaslonu!

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nofla ... :worship:   :worship:   :worship:

 

KANAL A  /  18.50   -  20.20

 

Polepšal si mi danajšnji večer, tudi če bom moral gledati prenos "na prenosniku" ...

 

:notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

 

Zakaj qualifikacije niso pokazatelj ničesar ???  :?

 

Ker če se ti na kvalifikacijah posreči spravit skupej en dober čas kroga še ni nujno da boš skozi celotno dirko vozil take čase ;) Na dirkah je pomembna konstantnost, da so časi konstantno dobri ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno danes na kvalifikacijah se bo vidlo kako stvari zares stojijo. Drznil si bom napovedati še prva 3 mesta kvalifikacij

 

1. Lorenzo

2. MM

3. Rossi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno danes na kvalifikacijah se bo vidlo kako stvari zares stojijo. Drznil si bom napovedati še prva 3 mesta kvalifikacij

 

1. Lorenzo

2. MM

3. Rossi

 

Hmm .... zanimiva in verjetno tudi točna napoved. Tudi jaz bi drznil si napovedat in sicer:

 

1. Lorenzo

2. Crutchlow

3. Mark M.

4. Rossi

5. Pedrosa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker če se ti na kvalifikacijah posreči spravit skupej en dober čas kroga ...

 

... zato se morajo dirkači tudi na qualifikacijih zelooo potruditi, kar Robertotu naredi tudi qualifikacije zelooo zanimljive ... :OK:  :OK:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker če se ti na kvalifikacijah posreči spravit skupej en dober čas kroga še ni nujno da boš skozi celotno dirko vozil take čase ;) Na dirkah je pomembna konstantnost, da so časi konstantno dobri ;)

 

  Seveda. Ampak na prostih treningih tudi ne mores se kar malo peljati na izlet. Je treba motor pripravit na dirko v nedeljo, nastaviti vse, sprobati ksne novosti, drugacne nastavitve mogoce, obrabo gum, obcutke dirkaca... In le te ne mores dobro sestaviti, ce se dirkac pelje malo na izlet... Tezko preveris obrabo gum, delovanje vzmetenja ipd ce ne pritisnes kot je treba. Ce nasprotnik postavi hud cas, je treba to izenacit, da se vidi ce se da, kaj storiti ce ne, ipd.. Konstantnost na dirki lahko dosezes le z dobrimi pripravami na prostih treningih, zato ti casi niso toliko iz trte izviti kot se zdi.

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste ki se sprašujeta zakaj stena v boxih yamahe:

 

Although Yamaha has promised no wall between the two sides of its garage this year – as was the case when Rossi and Lorenzo last raced alongside each other in 2010 – the Losail garage is somewhat divided due to a permanent concrete divider

vir: motogp

 

 

 

Kar se tiče pa treningov in kvalifikacij........... če pogledamo prejšna leta hitro ugotovimo da je lahko na dirki čisto drugačni vrstni red.

Tukaj nekomu ne odgovarj steza, reflektorji, mogoče ne najde prave nastavitve, vreme tudi lahko igra vlogo ( tukaj pesek - no lansko leto tudi dež)............ faktorjev je veliko.

Kakšna so razmerja moči bomo videli šele po parih dirkah. Bolj bo izenačeno prvenstvo manj bo taktiziranja, na stezi si sam proti vsemi ostalimi, prjatla, timskega kolega .............NI.

Mi gledalci pa lahko upamo samo na dobre borbe do zadnjega ovinka, pa na čim manj poškodb dirkačev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, Yamaha je z Dorno sklenila dogovor da bodo v leasing dajal njihove agregate od leta 2014-16, ekipe pa bodo same zgradile motocikel (ali pa razni proizvajalci).

To pomeni konec CRTjev s serijskimi mašinami, če se mene vpraša, ker bo Honda začela prodajat production racerje in bodo predelani BMWji in Kawasakiji ne konkurenčni tem strojem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Hola,

 

@MihaJ: skrajni čas, ker so CRTji (seveda IMHO) najbolj neumna od vseh neumnih domislic Dorne!! (tadruga najbolj neumna je pa Honda Cup namesto srednjega razreda   :bum: upam da bodo tudi tu čimprej spremenili pravila da bo lahko kdorkoli naredil motor po pravilih te klase in bo ta končno res zaslužila ime Moto2!!)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

Q1 je mimo, na Q2 sta se uvrstila Aleš (s CRTjem, svaka čast!!) in Ianone, Ben je po padcu na koncu FP4 prilezel le na tretje mesto :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crutchlow drugi, hudo!

 

1. Lorenzo

2. Crutchlow

3. Pedrosa

4. Dovizioso (!)

5. Bradl

6. Marquez (?)

7. Rossi (?)

8. Bautista

9. Smith

10. Iannone

11. Hayden

12. Espargaro (!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Dovi! Očitno se Ducatija da čist fajn peljat, sam šofer more bit taprav :P

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepe kvalifikacije.... Skoda, da calvin ni prišel do polea... Tudi Doviju bi privoščil prvo vrsto... Pedrosa je veliko iztisnil na koncu... Je pa fino zajebal in sebe in mm-ja. Heh...

Rossi naj se pa skrije nekam... Danes ga je konkretno napral nekdo ki je novinec na ducatiju... Groza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crutchlow drugi, hudo!

 

1. Lorenzo

2. Crutchlow

3. Pedrosa

4. Dovizioso (!)

5. Bradl

6. Marquez (?)

7. Rossi (?)

8. Bautista

9. Smith

10. Iannone

11. Hayden

12. Espargaro (!)

rossi bo ju3 1 ;)),..jebeš kvalifikacije...če je pa je drika pomembna!!

Lepe kvalifikacije.... Skoda, da calvin ni prišel do polea... Tudi Doviju bi privoščil prvo vrsto... Pedrosa je veliko iztisnil na koncu... Je pa fino zajebal in sebe in mm-ja. Heh...

Rossi naj se pa skrije nekam... Danes ga je konkretno napral nekdo ki je novinec na ducatiju... Groza...

daj daj ne spet bit pameten..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot pravim že od vsega začetka, Pedroso bi morali nagnat že pred leti...

 Zakaj, zato ker je najboljsa Honda danes?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sam napredek ducatija je ocitn napram zadnje 2 leti..+ dovi  zgleda res obvlada ducatija  cas ki ga je dosegel je bolsi od stonerjevega casa na ducatiju :D.... nwm kwa sta pa delala MM pa rossi cist  sta zajebala stvar...ampak ne dvomim da  nebi mogla jutr boljsa bit hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!