Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

A ve kdo kateri kanali še prenašajo moto GP?? Sem poskusil Eurosport 1 in 2, Šport Klub, Šport Klub 1, Šport Klub Prime, pa ni nikjer. kakšna druga tuja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda je Dovizioso dobr!

 

haha.. sta ga hvalila, kot da bi se vozil v top 3 :D

 

 

vsi haterji rossija hahaha poheko vas  je vse po vrsti !!!! :P

 

dobr je odpeljal ;)

 

 

 

kenny skri se, ker nimaš za burek!

 

sej sploh dirkal nisem?

 

 

lorenzo zelo suvereno... brez težav do zmage.. kje sta bili hondi? če bo šlo tkole naprej to nebo nič...

na marqueza sem nekoliko ponosen, ker se je dobro držal, kljub temu, da je imel rossi precej precej boljši tempo... za prvo dirko super... ampak pedrosa me je pa razočaral...

rossi je drugi del dirke odpeljal fenomenalno... na začetku je vedel, da mora ujeti lorenza, če hoče zmagati... šel je na silo in ni se izšlo.... poizkusil je... zajebal je včeraj na kvalifikacijah... če bi štartal iz prve vrste, bi verjetno bilo drugače...

upam, da bo tekom sezone konkurenčen lorenzu... ker mislim, da je yamaha korak pred hondo in se bo vsaj lorenzo vozil 5 sekund pred hondami...

upam, da bo že v ameriki honda bolj konkurenčna...

austin je leva pista... na levih pistah je honda razred zase... če tam ne poberejo zmage, lahko spakirajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno, ko ga je bradl usekal (kar se je lepo videlo, ker je drsel po ekranu) je šel bedak gaber na reklame... jao :D

Pizda si dosadn. Tistih neki reklam.... Včas so ble  drugje po 5 minut . :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo treba pri Yamahi okvir zamenjat! :P

A zdej vidš, k si jim povedal kaj morajo narest... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj sem poslušal interviju na Italijansi televiziji in je rossi rekel da se mu ni zdelo da bo prišel toliko prehitro v prvi ovinek in da iz njegove perspektive je bilo kot da bi Pedrosa malo poupustil. Ni obtoževal,  ampak samo njegov občutek. Oplazil ga je s ščitnikom zavore, tako da še dobro da ni padel.

Kakor koli zelo lepa 1. dirka!!

Popravljeno . Popravil NoGe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj sem poslušal interviju na Italijansi televiziji in je rossi rekel da se mu ni zdelo da bo prišel toliko prehitro v prvi ovinek in da iz njegove perspektive je bilo kot da bi Pedrosa malo poupustil. Ni obtoževal,  ampak samo njegov občutek. Oplazil ga je s ščitnikom zavore, tako da še dobro da ni padel.

Kakor koli zelo lepa 1. dirka!!

to se je rossiju zdel, ma jest sm tko vidu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda si dosadn. Tistih neki reklam.... Včas so ble  drugje po 5 minut . :evilgrin:

 

glede dolžine nimam pripomb... glede timinga pa itak veš, da mamo vsi pripombe :D včasih je pač naključje, da se takrat največ dogaja... ampak dostikrat pa dajo reklame ravno, ko se že ve, da se bo največ dogajalo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenza danes Rossi pomoje ne bi. Ne vem pa, kje komentatorja vidita napredek Ducatija, saj več kot 25 sekund zadaj tudi lani niso bili ponavadi...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede dolžine nimam pripomb... glede timinga pa itak veš, da mamo vsi pripombe :D včasih je pač naključje, da se takrat največ dogaja... ampak dostikrat pa dajo reklame ravno, ko se že ve, da se bo največ dogajalo... :D

Sej jst dobr vem da reklame morjo bit. Sam dons je blo parkrat tko, da smo par stvari zamudil. In če bojo vse dirke tko zanimive kot dons, bomo zamudil še velik več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki ste zdaj otročiki z hodami,ducatiji itd??....haha pejte nekam..to mate!!!..The doctor is back bitches!!! ;))

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje zmagovalc dirke dans zame je MM, poba je dokazu da je v rookie sezoni na prvi dirki sposobn tko peljat kot doctor...kapo dol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Pobje zmagovalc dirke dans zame je MM, poba je dokazu da je v rookie sezoni na prvi dirki sposobn tko peljat kot doctor...kapo dol!

 

Se strinjam, vsaka čast "ta malemu", še zna krojit usodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki ste zdaj otročiki z hodami,ducatiji itd??....haha pejte nekam..to mate!!!..The doctor is back bitches!!! ;))

Končno je pravo dirkanje nazaj . :OK: .Pa ne sam zarad Valeta. Tud MM bo naredu še marsikej.Slaba pa za Pedroso,ker če bo tko kot je blo dons.... spet nč od naslova.Vedno drugi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje zmagovalc dirke dans zame je MM, poba je dokazu da je v rookie sezoni na prvi dirki sposobn tko peljat kot doctor...kapo dol!

 

meni še tolk večjo težo daje to, da sem imel občutek, da honda danes res ni bila konkurenčna... sej sta ga rossi in lorenzo oba konkretno naprala... rossi bi ga brez tiste napake tudi za nekaj sekund... ampak vseeno je pokazal, da se zna borit... in to čist z glavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se samo jaz ne spomnim, če sem zadnjih 5 minut kaj pomežiknil z očmi ali nisem?  :kva2: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se zdi da je Ducati na istem kot lani...Doviju je sicer uspelo to kar Rossiju ni, da je skupaj spravil hiter krog. Na dirki pa ni uspel narediti razlike v primerjavi s Haydnom.

 

Drugače pa končno spet pravi 1 na 1 boji. To smo čakali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!