Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Končno je pravo dirkanje nazaj . :OK: .Pa ne sam zarad Valeta. Tud MM bo naredu še marsikej.Slaba pa za Pedroso,ker če bo tko kot je blo dons.... spet nč od naslova.Vedno drugi.

... ko bi vsaj bil drugi ...(zgoljpobožneželje.press)

Pa kapo dol Rosiiju in MM (čeprav mi ni simpatičen), 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

eh, dvojni post...

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se zdi da je Ducati na istem kot lani...Doviju je sicer uspelo to kar Rossiju ni, da je skupaj spravil hiter krog. Na dirki pa ni uspel narediti razlike v primerjavi s Haydnom.

 

Drugače pa končno spet pravi 1 na 1 boji. To smo čakali :)

 

ja seveda, da ducati ne bo kaj dosti boljši, če pa ducati vozi isti motor, kot lani... delajo pa na novem, za drugo polovico sezone... potrebno je začeti od začetka, ker tole, kar imajo sedaj ni popolnoma nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda, da ducati ne bo kaj dosti boljši, če pa ducati vozi isti motor, kot lani... delajo pa na novem, za drugo polovico sezone... potrebno je začeti od začetka, ker tole, kar imajo sedaj ni popolnoma nič...

... saj Crutchlow vozi tudi lanski motor, pa je boljši kot lani ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari je dobro peljal, iskreno si nisem mislil da to zmore... Lorenzo itak razred zase, MM ga bo pa peglal od sedaj naprej, še kako bo zanimiva ta sezona... Upam pa da bo "stari" še naprej tako vozil ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... saj Crutchlow vozi tudi lanski motor, pa je boljši kot lani ... :grim

 

ja sej ni peljal svojega lanskega motorja xD

samo glede na to, kako je nova yamaha suverena, je pač očitno tudi lanska konkurenčna hondi xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sem pa jaz videl?

 

Da je dal en ''mulček'', ki je prvič vozil dirko te klase, dihat pilotu, ki je po mnenju mnogih najbolši vseh časov. Na motorju, ki danes ni bil nekako povsem konkurenčen kot kaže.

Kaj še lahko pričakujemo od njega, ko bo popilil svojo tehniko za te gume in motor? Ni prostora za starce...

 

 

Želja... brcnite Pedroso v rit in pripeljite namesto njega nazaj Stonerja. Repsol imate pokrit z Marqezom.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sem pa jaz videl?

 

Da je dal en ''mulček'', ki je prvič vozil dirko te klase, dihat pilotu, ki je po mnenju mnogih najbolši vseh časov. Na motorju, ki danes ni bil nekako povsem konkurenčen kot kaže.

Kaj še lahko pričakujemo od njega, ko bo popilil svojo tehniko za te gume in motor? Ni prostora za starce...

 

 

Želja... brcnite Pedroso v rit in pripeljite namesto njega nazaj Stonerja. Repsol imate pokrit z Marqezom.

Samo res, tak dolgcajt, ki ga je starec danes uprizoril bo uničil MotoGP.

Lani je blo dosti bolj zabavno gledat dirke, si se lahko dobro odpočil zraven :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne da imaš kaj proti, to so dejstva. Dokler je bil EGOist pri Ducatiju in mu ni šlo, so bili VSI drugi za vse krivi, samo on ne!

 

Glede na Ducatijev današnji uspeh bi jim morda precej koristilo, če bi (bolj) poslušali EGOiste... :slap:

 

 

matr stoner bi spet reko da so ambicije vecje kot znanje hehe rossi se je na zaceku prevec zagnau :D

 

Kdo?! :unsure:

 

 

pizda je Dovizioso dobr!

 

Skor tak kot je bil Rossi lani. :lol1:

 

 

Kaj sem pa jaz videl?

 

Da je dal en ''mulček'', ki je prvič vozil dirko te klase, dihat pilotu, ki je po mnenju mnogih najbolši vseh časov. Na motorju, ki danes ni bil nekako povsem konkurenčen kot kaže.

Kaj še lahko pričakujemo od njega, ko bo popilil svojo tehniko za te gume in motor? Ni prostora za starce...

 

Jaz pričakujem čuda in pol. ;)

 

Želja... brcnite Pedroso v rit in pripeljite namesto njega nazaj Stonerja. Repsol imate pokrit z Marqezom.

 

Koga? :unsure:

 

  D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne veš, kdo je stoner pol rajš izbriši svoj uporabniški račun tega foruma in se vrni nazaj na kuharske oddaje... ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na Ducatijev današnji uspeh bi jim morda precej koristilo, če bi (bolj) poslušali EGOiste... :slap:

 

 

 

Kdo?! :unsure:

 

 

 

Skor tak kot je bil Rossi lani. :lol1:

 

 

 

Jaz pričakujem čuda in pol. ;)

 

 

Koga? :unsure:

 

  D.

 

Ti bom razložil kdo, ker se tako brezvezno ven mečeš: človek, ki ga Neil Spalding (česar ni smel zapisat v svojo knjigo, v osebnem pogovoru pa to lahko pove) in pol paddocka postavlja med peščico izbranih, ki so sedli na motor in pošteno dali gas, ne glede na to na čem so sedeli, ne glede na to kdaj in kje so vozili. Piloti s surovim talentom za motor, res da ne z največ naslovi in zmagami ampak z nečim, kar imajo res redki.

Piloti, ki so zmagali z motorji, ki ne bi smeli zmagat, pa so, piloti, ki so v strelski obračun prinesli nože... in zmagali.

 

Če zadaneš vse 3 (in 4. pogojnega), ti častim pivo. Rossija ni med njimi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo res, tak dolgcajt, ki ga je starec danes uprizoril bo uničil MotoGP.

Lani je blo dosti bolj zabavno gledat dirke, si se lahko dobro odpočil zraven :zzz:

 

Kdo pa pravi da je bil dolgcajt? Meni je bil šov všeč in upam da bo večkrat tak. In bi privošču da Rossi zmaga, ker se vidi, da je spet zagnan, ko pa mu je želja na rdeči drvarnici že skoraj ugasnila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojih očeh po današnji dirki stvari stojijo tako: Lorenzo in Rossi sta bila danes liga za sebe. Z razliko, da je Lorenzo zmagal zaradi kvalifikacij, Rossi pa zaradi njih izgubil možnost za zmago. Lorenzo je preveč dober, da bi se to dalo na dirki izničiti. Kvalifikacije so vedno bila Rossijeva ahilova tetiva. Če bi štartala oba iz prve vrste, bi gledali borbo med njima v zadnjih krogih, in to par ovinkov pred ostalimi. Verjetno bi kratko potegnil Rossi, ampak ni nujno. Kar je danes pokazal Rossi je večje, kot se verjetno večina tu zaveda. Pedrosa je rojen luzer. To je to, ni kaj več za dodat. MM ga je danes zaključil. In MM se danes ni veselil toliko tretjega mesta, kot pa tega, da je lahko vozil ob Valentinovem boku. Mali ga spoštuje in občuduje.In mislim , da Rossi njega prav tako. Tega sicer ne bo nikoli javno povedal, ampak to, da je lahko dirkal proti ponovno hitremu Rossiju je bil verjetno za njega nekaj posebnega. Skoraj 100% sem, da je bil danes njegov največji cilj končat pred Pedroso, ker v boju z Rossijem ni šel na nož. Ne še! Crutchlow me vedno bolj spominja na  Gibernaua. Dober, hiter ampak živci, živci. 

Za realno razmerje Yamaha-Honda bo potrebno počakat še vsaj kakšno dirko ali dve,tri.

Aja, pa še Ducati... ja nič ni. Dovi je dostojna zamenjava za Rossija. Verjetno bo na trenutke dosegal boljše rezultate, ker bo več tvegal, kot je bil Rossi pripravljen. Če se ne bo zlamal. Možno pa, da tekom sezone Ducati pripelje nekaj novega, hitrega...

 

P.S. kakšna je razlika med MM in Rossijem in zakaj mislim, da mu je vzornik:

post-9278-0-20658100-1365372839_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, starec Vale ... zgleda je res pozabil dirkat, danes je bil le drugi ... ;):whistle: !

:notworthy:

Mogoče se bo visoko usposobljenim strokovnjakom iz motoroznanstva, psihologije, P&R zadev in mojstrom branja misli na daljavo zdelo moje ugibanje banalno in zelo nestrokovno, ampak, ... večino prehitevanj na današnji odlični MotoGP dirki je opravil ta starec. Ravno zato je bila še malo bolj odlična. Em aj rajt? :evilgrin: O:-)

 

Sem le amaterski, zelo goreč privrženec moto športa. Izjemno rada gledam dirke, tak, čisto ljubiteljsko. Uživam ob bravuroznih predstavah, ki jih uprizarjajo VSI ti vesoljci v vseh razredih. Navijam za vse, da bi živi in zdravi dosegli cilj, ne glede na to, koliko mi je kateri simpatičen. Osupla sem nad izjemnim novincem MM, ki bo očitno že v svoji prvi sezoni resen kandidat za podij, če ne celo zmage, žal mi je za Pedra, ki je danes doživel verjetno najbolj hladen tuš zadnjega obdobja (precejšen udarec njegovi samozavesti je bilo današnje 3. mesto malega), žal mi je za Cala, Doviju lahko le čestitam, upam, da bo Spies še kdaj pokazal, kako vrhunski dirkač je in občudujem Lorenza, kako je osebnostno dozorel, da pa je ta trenutek No. 1 pa itak vsi vemo. Niki, Bradl, Bautista, Barbera, ... carji! Itd.

 

Sploh pa ne uživam v komentiranju naših dveh komentatorjev. Dober komentar je zahtevna naloga in ta dva ji nista kos. Žal ni dovolj le nakladanje in dokazovanje kao "strokovnosti". Mogoče bi nam lahko naredila uslugo ... za začetek bi bilo čisto dovolj, da bi probala govorit vsak posebej. Ko klatita drug preko drugega, je res težko razumet.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojih očeh po današnji dirki stvari stojijo tako: Lorenzo in Rossi sta bila danes liga za sebe. Z razliko, da je Lorenzo zmagal zaradi kvalifikacij, Rossi pa zaradi njih izgubil možnost za zmago. Lorenzo je preveč dober, da bi se to dalo na dirki izničiti. Kvalifikacije so vedno bila Rossijeva ahilova tetiva. Če bi štartala oba iz prve vrste, bi gledali borbo med njima v zadnjih krogih, in to par ovinkov pred ostalimi. Verjetno bi kratko potegnil Rossi, ampak ni nujno. Kar je danes pokazal Rossi je večje, kot se verjetno večina tu zaveda. Pedrosa je rojen luzer. To je to, ni kaj več za dodat. MM ga je danes zaključil. In MM se danes ni veselil toliko tretjega mesta, kot pa tega, da je lahko vozil ob Valentinovem boku. Mali ga spoštuje in občuduje.In mislim , da Rossi njega prav tako. Tega sicer ne bo nikoli javno povedal, ampak to, da je lahko dirkal proti ponovno hitremu Rossiju je bil verjetno za njega nekaj posebnega. Skoraj 100% sem, da je bil danes njegov največji cilj končat pred Pedroso, ker v boju z Rossijem ni šel na nož. Ne še! Crutchlow me vedno bolj spominja na  Gibernaua. Dober, hiter ampak živci, živci. 

Za realno razmerje Yamaha-Honda bo potrebno počakat še vsaj kakšno dirko ali dve,tri.

Aja, pa še Ducati... ja nič ni. Dovi je dostojna zamenjava za Rossija. Verjetno bo na trenutke dosegal boljše rezultate, ker bo več tvegal, kot je bil Rossi pripravljen. Če se ne bo zlamal. Možno pa, da tekom sezone Ducati pripelje nekaj novega, hitrega...

 

P.S. kakšna je razlika med MM in Rossijem in zakaj mislim, da mu je vzornik:

 

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, starec Vale ... zgleda je res pozabil dirkat, danes je bil le drugi ... ;):whistle: !

:notworthy:

Mogoče se bo visoko usposobljenim strokovnjakom iz motoroznanstva, psihologije, P&R zadev in mojstrom branja misli na daljavo zdelo moje ugibanje banalno in zelo nestrokovno, ampak, ... večino prehitevanj na današnji odlični MotoGP dirki je opravil ta starec. Ravno zato je bila še malo bolj odlična. Em aj rajt? :evilgrin: O:-)

 

Sem le amaterski, zelo goreč privrženec moto športa. Izjemno rada gledam dirke, tak, čisto ljubiteljsko. Uživam ob bravuroznih predstavah, ki jih uprizarjajo VSI ti vesoljci v vseh razredih. Navijam za vse, da bi živi in zdravi dosegli cilj, ne glede na to, koliko mi je kateri simpatičen. Osupla sem nad izjemnim novincem MM, ki bo očitno že v svoji prvi sezoni resen kandidat za podij, če ne celo zmage, žal mi je za Pedra, ki je danes doživel verjetno najbolj hladen tuš zadnjega obdobja (precejšen udarec njegovi samozavesti je bilo današnje 3. mesto malega), žal mi je za Cala, Doviju lahko le čestitam, upam, da bo Spies še kdaj pokazal, kako vrhunski dirkač je in občudujem Lorenza, kako je osebnostno dozorel, da pa je ta trenutek No. 1 pa itak vsi vemo. Niki, Bradl, Bautista, Barbera, ... carji! Itd.

 

Sploh pa ne uživam v komentiranju naših dveh komentatorjev. Dober komentar je zahtevna naloga in ta dva ji nista kos. Žal ni dovolj le nakladanje in dokazovanje kao "strokovnosti". Mogoče bi nam lahko naredila uslugo ... za začetek bi bilo čisto dovolj, da bi probala govorit vsak posebej. Ko klatita drug preko drugega, je res težko razumet.

ej ti...ti si stara !!!!,....samo nekaj govorite..ko pa se itak vidi kdo je najjači pa kdo ve! ;),..drugače pa se strinajm za Palčka (Pedroso) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red Bull Grand Prix of The Americas

108.jpg?version=2013-04-07.r0023c6f5f4

 

Tle bo po moje zanimivo,ker bodo vsi dirkali v prvo.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi spet na Ducatiju! :P

59197_532145130168847_2144252545_n.jpg

 

Ja samo tle je bila pa taka velika sreča,da mu je zmanjkalo goriva Rossitu takoj po končani dirki... :kva1: Samo res znajo zračunati to gorivo skoraj do metra natančno...tudi,če v časih se malo oštejejo... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno dočakal..  ;)  46 is back bitches.   :yes: ... MM kapo dol...  ;) dirke bojo spet zanimive  :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dejte no. Spet bo zanimivo...a smo gledali isto dirko?

Ce Rossi nebi kiksnil v soboto, in mel se mal smole pri prehitevanju Dovija, bi gledali poprecno dirko. Lorenzo Rossi in Marquez ki je z eno potezo matiral pedroso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dejte no. Spet bo zanimivo...a smo gledali isto dirko?

Ce Rossi nebi kiksnil v soboto, in mel se mal smole pri prehitevanju Dovija, bi gledali poprecno dirko. Lorenzo Rossi in Marquez ki je z eno potezo matiral pedroso.

 

Se strinjam,ko smo gledali še teste je zgledalo da bo zelo zanimiva sezona pred nami...Upam še vedno,da bo :)....

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha...včeraj je bilo zanimivo vprašanjo v Fuori Giri.V kakšnem timu bo prej počilo med,Yamaha Valentino Rossi,Jorge Lorenzo ali Honda Marc Marquez,Dani Pedrosa??? :hmm: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všeč mi je, da me je MM s svojo zbranostjo, zrelo vožnjo demantiral. Prvo dirko je pravgotovo imel respect pred Pedroso, da ga ni že prej prehitel kakor tudi pred Rossijem.

Ampak, ko se dokončno navadi, da ni nek underdog bo mulo haral...(da le ne pade).

Rossi car!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!