Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Opa, si se zelo zmotil. Jaz Danija pošiljam domov že odkar je pri Repsol Hondi..

Moštveni kolega ga je z izjemo prve sezone pa nabil samo 2011...Pa se to pač najboljši na svetu... Spravi ce ne drugega bi dani lahko bil drugi voznik ekipe... Kar je pa hondin problem, da niso našli boljšega prvega voznika... Sej bi lahko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prvem ovinku so pa vsi vn letel razn rossija in lorenza, peska pa praha je nenormalno veliko ( se vid da je puščava) še iz trave se je vn kadil, k je kdo čez zapelu.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prvem ovinku so pa vsi vn letel razn rossija in lorenza, peska pa praha je nenormalno veliko ( se vid da je puščava) še iz trave se je vn kadil, k je kdo čez zapelu.

ja to se vidi kdo je THE BEST!!,..ostali so itak kot mravlje xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

evo rezultati MotoGP FP2: MM skočil na vrh, Mali Pedro se še išče, Elbowz je zlezel višje, ostalo podobno kot včeraj...

 

razlike med prvimi tremi so večje kot včeraj, a še vedno le 3 desetinke :OK:

 

post-163-0-05288300-1365178390_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi vozu pa še zs glavobolom...vsaka mu čast :yes:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha zgleda bo ducati se ze kr letos prklopo hondi in yamahi :) nwm kwa pedrotu dogaja cist je zgublen ..zgleda se je ustrasu k je dobo tok mocnega sotekmovalca xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha zgleda bo ducati se ze kr letos prklopo hondi in yamahi :) nwm kwa pedrotu dogaja cist je zgublen ..zgleda se je ustrasu k je dobo tok mocnega sotekmovalca xD

ga je strah ker je rossi pač nazaj ane..pa je pač malo se ustrašu kot otrok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda da so pri Ducatiju koncno le nasli del, ki jim povzroca tezave! Ni bil neokvir, ni bl cevni okvir, ni bil V90, ni bil motor v L polozaju... Izgleda da je bil sofer!  :P

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim,da bomo gledali letos zanimivo sezono... :grim

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

evo FP3 - čist divji, prvih 10 v 9 desetinkah, Dovi zlezu na peto mesto, Aleš le 1,3 s za prvim!! zgleda bo res fajn napeta sezona :OK:

 

post-163-0-14264600-1365189213_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda da so pri Ducatiju koncno le nasli del, ki jim povzroca tezave! Ni bil neokvir, ni bl cevni okvir, ni bil V90, ni bil motor v L polozaju... Izgleda da je bil sofer!  :P

Si pa komik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi za Rossijem samo za tisočinko.... Koliko je bil pa Rossi lani zadaj, ko sta bila v obratnih pozicijah. Hehe. Pa je mel Dovi privat masino. Hehe.

Presenetil me je Smith.. Sploh ker sem bil včeraj ves, kaj pa ta dela v gp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda da so pri Ducatiju koncno le nasli del, ki jim povzroca tezave! Ni bil neokvir, ni bl cevni okvir, ni bil V90, ni bil motor v L polozaju... Izgleda da je bil sofer!  :P

Predlagam da pogledaš lanske kvalifikacije kako visoko in blizu je bil Hayden na začetku pa vseen ni šlo  ...bi pa bilo fanj seveda da jim rata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg hond zgleda, da tudi ducati kar leti po ravnem. :OK:

Si bom drznil napovedati že nedeljski rezultat:

1. Jorge

2. Cal

3. Dovi

4. Rossi

5.Pedrosa

MM ne bo končal dirke (tudi če jutri osvoji pole position). Všeč mi je mulo ampak mislim, da ne bo zdržal pritiska, vsaj ne na prvi dirki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 nwm kwa pedrotu dogaja cist je zgublen ..

Kaj pa moznost, da nekomu ne odgovarja ravno najbolj voznja pod reflektorji?

Poznam kar nekaj ljudi, ki imajo z voznjo ponoci kar precej tezav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa moznost, da nekomu ne odgovarja ravno najbolj voznja pod reflektorji?

Poznam kar nekaj ljudi, ki imajo z voznjo ponoci kar precej tezav.

Hja ne moreš mešat hrušk in jabolk! Promet na cesti primerjat s katarskim dirkališčem je oreng zgrešeno.

Boljh interesantno bo v ameriki na popolnoma novi stezi katere še niso mogli naštudirat do obisti ... ali pač.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Pedroso bo na dirki vse drugo,ne se bat... :yes: isto bodo tudi drugi. Crutchlow bo znau premešat dobro tam spredaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa moznost, da nekomu ne odgovarja ravno najbolj voznja pod reflektorji?

Poznam kar nekaj ljudi, ki imajo z voznjo ponoci kar precej tezav.

Ja to so tudi včeraj omenjali glede reflektorjev,da precej slepijo.Zato uporabljajo skoro vsi zatemnjene šipce :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm gledu na sport1 ,pa je komentator parkrat omenu pri pedrosi "heksenšus". Nemščine ne razumem, vem pa kaj to pomen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja ne moreš mešat hrušk in jabolk! Promet na cesti primerjat s katarskim dirkališčem je oreng zgrešeno.

Boljh interesantno bo v ameriki na popolnoma novi stezi katere še niso mogli naštudirat do obisti ... ali pač.?

Glej, v mladosti sem bil aktiven sportnik, igrali smo v mnogo dvoranah z razlicno osvetlitvijo, nekje ti je bolj ustrezalo, nekje manj. Dirka pod reflektorji za nekoga zanesljivo lahko predstavlja dolocen hendikep. Je pa tale uvod v sezono izjemno obetaven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cal je tudi lani bil velikokrat dober na treningih in kvalifikacijah, pol pa mu je zmanjkalo na dirki. Ducati se je zgleda naštelal... in spet lahko vlivate gnojšnico po Rossiju tisti, ki vas to tak veseli :)  Realno pa se vidi, da je Niki tudi precej blizu najboljšim. Kdo je naredil razliko pa tako ne bomo vedeli...Moje mnenje je, da struktura v organizaciji, finančna sredstva in dodatni ljudje v razvoju. Seveda skupaj z Dovijem in Nikyjem, ki sta stvar naštelala na pisti. Vesli me, da so tak skupaj...

 

Komaj čakam na pravo akcijo!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!