Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Mislim, da bo treba pri Yamahi okvir zamenjat! :P

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

evo še Q2... matr je blo napeto in živčno, se mi zdi da tlele lahko hitr zajeb* k je tko mal časa, komaj 5, 6 krogov... ampak za dirko jutri kaže da bo res napeta, komaj čakam :OK:

 

post-163-0-81529500-1365273402_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo treba pri Yamahi okvir zamenjat! :P

Zakaj?? ker ma pole position?? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj?? ker ma pole position?? ;)

 

  O, ti ze ves zakaj, nc se zdj nevednega delat! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Hola,

 

seveda vem - ti bi rad da kdo drug zmaga, ne Yamaha ;)

 

(sej jst bi tud rad, sam naši letos ne vozijo, upam da se res vrnejo naslednjo sezono)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Zmagal bo tisti kot vedno; tisti ki bo pac najboljsi ta hip... Se nikdar ni kdo drug zmagu... In kaj vozi mi je pa tud useeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sam napredek ducatija je ocitn napram zadnje 2 leti..+ dovi zgleda res obvlada ducatija cas ki ga je dosegel je bolsi od stonerjevega casa na ducatiju :D.... nwm kwa sta pa delala MM pa rossi cist sta zajebala stvar...ampak ne dvomim da nebi mogla jutr boljsa bit hehe

Hayden izgleda slabše kot lani... Ce se spet en ducati pelje malce višje se ne pomeni, da so napredovali, ampak, da ga končno spet en konkretno pelje... Kar se pa tice stonerjevega casa je bil pa dosežen nekaj let nazaj, pa z 200ccm manj xP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne, da bi Rossi-ja hotel zagovarjat, ampak zadnji hitri krog, ko je imel prvi sektor +0,2 in čez cilj prripeljal na koncu +1s, je v tem krogu moral prehiteti Ducatija (mislim, da je bil Dovi.

Drugače pa je blo za vse enako, tko da :whistle: :grim ...bomo jutr navijali, pa upali, da bo slo po stari(ne Ducatijski) navadi naprej :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne, da bi Rossi-ja hotel zagovarjat, ampak zadnji hitri krog, ko je imel prvi sektor +0,2 in čez cilj prripeljal na koncu +1s, je v tem krogu moral prehiteti Ducatija (mislim, da je bil Dovi.

Drugače pa je blo za vse enako, tko da :whistle: :grim ...bomo jutr navijali, pa upali, da bo slo po stari(ne Ducatijski) navadi naprej :naughty:

 

  Guzvo so imeli vsi... Tale oblika kvalifikacij mislim da je strel v prazno... Sama ideja niti ni tolk slaba, amak nej ubrisejo fp4 ven, pa dajo obema skupinama po 40 minut... Nekako se mi ne zdi fer, da z skoraj gamblingom delajo startno listo bolj zanimivo... Ce si dober, hiter, se matras, pa te za nagrado zezne en CRT, ki si je priborbal prvo skupino (spostovanja vredno, ampak so pocasni).. Ker pa imajo na koncu komaj cas za dva kroga, so pa vsi, tud pocasnejsi, v hitrih krogih in se ne bodo umikali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje je, da je 15 minut več kot dovolj... včasih so itak za kvalfikacijske čase porabili samo zadnjih 15 minut... in sedaj je enako... pač 2x po 2-3 kroge in to je to... qatar je mal daljša pista, je mogoč nekolk težje.. na krajših pistah bo časa več kot dovolj...

sem pa tudi sam pristaš tistega starega sistema kvalifikacij, ker je bolj simpatično za gledati... ko so povsod drugje spreminjali poteke kvalifikacij (f1, wsbk), sem bil zelo vesel, da v gp ostaja klasična ura... no sedaj so še tukaj vse zjebali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe ..... napovedal sem, da bo Cal Cruthlow na drugem. Za Lorenza sem vedel, da bo prvi .... hja, kje pa če bit Yamaha z dobrim voznikom!?

 

Ja, te kvalifikacije tudi meni niso ravno najbolj všeč, morda zato, ker še nismo navajeni, ampak vse je tako nervozno in z menjavo gum se naredi zelo malo krogov.

 

Kaj se pa tiče letos HONDE ..... hehehe, hondaša se bota med seboj eleminirala, oziroma Mark bo za to poskrbel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri znata hondaša tud marsikomu zapret usta :D tko da ne pretirano napovedovat xD glede na to, da sta slaba, lahko samo presenetita.. razočarat skorajda ne moreta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne da bi mel proti komurkoli kej, ampak - ko so lani Rossi in ostali na Ducatijih padali z zdrsom prednjega kolesa je bil kriv Ducati, da jih vedno preseneti in ne vedo zakaj se to dogaja. Ko je danes na treningu povsem isto padel Spies, je bil kriv on. Zakaj že? :) oz. zakaj lani ni bil voznik kriv? :) Pa da ne bo preveč pametovanja s strani Kenny-a, govorim za vse voznike Ducatijev, ne za Rossija. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri znata hondaša tud marsikomu zapret usta :D tko da ne pretirano napovedovat xD glede na to, da sta slaba, lahko samo presenetita.. razočarat skorajda ne moreta :)

Pa ka si ti  ja nor?? Pa že dns je mali šmexi hotu komolc u feltno vtaknt ko je tamal neki čudn pobremzu .... kaj šele bo.? Živi gladiatorji!! Sam upam de nau mrtvih!  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka si ti ja nor?? Pa že dns je mali šmexi hotu komolc u feltno vtaknt ko je tamal neki čudn pobremzu .... kaj šele bo.? Živi gladiatorji!! Sam upam de nau mrtvih! :worship:

A mogoce nisi opazil Danijeve napake v tistem ovinku in se je se dobro končalo, glede na to, da je šel z idealne linije in precej upočasnil, ker je v naslednji ovinek prišel pod zelo ostrim kotom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoce nisi opazil Danijeve napake v tistem ovinku in se je se dobro končalo, glede na to, da je šel z idealne linije in precej upočasnil, ker je v naslednji ovinek prišel pod zelo ostrim kotom

Ja in?? Waaa kaj ti vse opaziš ...  še tist kar ni na posnetkih? MOrilska kombinacija pač! Ka ti ni jasn??  :eek: Ludi mladi šmex in še manjši munjeni Dani, to bo še cirkus he he!! :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in?? Waaa kaj ti vse opaziš ...  še tist kar ni na posnetkih? MOrilska kombinacija pač! Ka ti ni jasn??  :eek: Ludi mladi šmex in še manjši munjeni Dani, to bo še cirkus he he!! :bounce:

Dani že zgleda tko hud k de če neb tablet uzel bi vse raztrgal!!

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in?? Waaa kaj ti vse opaziš ... še tist kar ni na posnetkih? MOrilska kombinacija pač! Ka ti ni jasn?? :eek: Ludi mladi šmex in še manjši munjeni Dani, to bo še cirkus he he!! :bounce:

Jah sam povem ti, da Marc ni pac naredil nič takega, da je bla Danijeva napaka... Nasploh se Marc obnaša zelo zelo umirjeno tekom tega tedna... Malce se je sem ter tja nabremzal, ampak se zdaleč ni edini... Heh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bo Crutchlow letos mešal štrene na vrhu bo kar zanimiva sezona :OK:

Skoda, ker ma vsaj mal hendikepa v masinci....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bo Crutchlow letos mešal štrene na vrhu bo kar zanimiva sezona :OK:

 

po moje tudi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa za Bradla navijam!

 

Fant se je že lani na vseh dirkah, v vseh razmerah vozil precej konstantno - to tudi pove kaj o pilotu (ja vem da je parkrat tudi padel).

Kaj hočem povedat....   da ni imel recimo samo dobrega dneva ali da mu je določena proga ležala; kar pomeni da se je znal prilagoditi vsem pogojem in pistam.

Verjetno bo še boljši, ko bo pod tazadnjo dobil tovarniški motor. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!