Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Uuuu MM je padu s skuterjem in to baje kr ornk.... nevem če bo lahko tekmoval 7.4. :mellow:

Popravljeno . Popravil ANCIENT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu MM je padu s skuterjem in to baje kr ornk.... nevem če bo lahko tekmoval 7.4. :mellow:

 

 

:OK:  zjutraj je treba....zdaj je že jeba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Hvala! :beer2: Jim bom pisal.

 

Jaz pa vseeno mislim da bo problem, sploh če ne fotografiraš za kako večjo spletno stran, časopis ipd... Pri nas je včasih menda že na gorski dirki v Ilirski Bistrici težko dobit akreditacijo..

 

Nevem kako je v motošportu, ker kot sem rekel, nisem še nikoli slikal.. V ostalih športih (tenis naprimer) ni nobenega problema dobit akreditacijo. Lahko bi napisal da slikam samo zase, pa bi na večini turnirjev dobil akreditacijo, razen kakšen Masters, Grand Slam to sigurno ne, na navadnih ATP/WTA turnirjih pa brez problema..da ne govorim o challangerjih..

 

Jaz ti bom kar direktno napisal. Kaj si tak naiven ali ti res ne potegne? Nisi še nikoli slikal moto dogodka pa bi začel pri motoGp?? To mi je isto kot, če rečeš jaz bi vozil smuk, samo še nisem smučal, sem pa drsal. Ali pa : Jaz bi vozil raketoplan, samo še nisem nikoli pilotiral, sem pa bil večkrat v balonu... Jaz ti nisem fauš, ravno nasprotno - privoščil bi ti. In če ti po nekem naklučju ali vezah ali zlati ribici uspe prit na MotoGp z akreditacijo fotografa, upam da objaviš tu gor slikice!

 

P.S. Do letos je bilo možno prit zelo blizu WSBK, ampak zdaj je tu greedy DORNA, tako da.... Ali si razmišlajl o kakšnem TT na Isle of Men? Če boš tam vtrgal, boš vsaj imel neke reference....

 

Res je. Niti ne pričakujem, da bom dobil akred. in več kot zadovoljen bi bil že s tem, da dobim navaden prost vstop na vse treninge, kvalifikacije in dirko. Če ne drugega prišparam kar nekaj € pri vstopnini poleg pa naredim še fotke. Na Češkem sem že bil na MotoGPju in so določene pozicije za vse gledalce, ki so zelo blizu steze, tako da tudi če nimam dostopa do prostora kjer so fotografi, se da narediti kar uredu fotke..seveda brez zoom objektiva in hitrega dslrja nimaš kaj delat na moto dirki.

 

ma kaj blodis. ce se gre clovek fotkanje zares, je natreniran in opremljen. ce si opremljen in natreniran biciklist, lahko kot wild card tud etapo na TDF odpeles, kot na primer pred leti Alain Prost recimo... problem bi nastal, ce bi model dobil nalogo u prvem poskusu nashopat za cel koledar perfektnih fotk.

F1 in MotoGp so prestizne prireditve kjer je prisklednikov prevec, zato lahko sami dolocajo merila koga spustijo not, in koga ne. Po izkusnjah je lestvica postavljena visoko. WSBK pac ni tako prestizno tekmovanje, v primerjavi z MotoGp je zanimanje medijev zanemarljivo, pa sem se lahko podpisal na isto stran kot Kel Edge.

 

Ravno to. Če gledaš malo po boksih ima ogromno folka okrog vratu akreditacije, pa ne mislim to moštvo v ekipi in podobni, ampak navadni ljudje. Nekateri niso niti fotografi, ampak samo razni mini novinarji, ki dobijo akreditacijo samo za to, da napišejo po dirki nek članek kaj se je dogajalo, itd. Ja tudi tako je možno dobiti akreditacijo. Res pa da moraš imeti nek vir (močnejši kot je, boljši je), spletno stran, kjer se to uredi. Slovenija žal nima neke močne MotoGP strani, tako da kar se tega tiče smo v minusu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! :beer2: Jim bom pisal.

 

 

Nevem kako je v motošportu, ker kot sem rekel, nisem še nikoli slikal.. V ostalih športih (tenis naprimer) ni nobenega problema dobit akreditacijo. Lahko bi napisal da slikam samo zase, pa bi na večini turnirjev dobil akreditacijo, razen kakšen Masters, Grand Slam to sigurno ne, na navadnih ATP/WTA turnirjih pa brez problema..da ne govorim o challangerjih..

 

No, MotoGp je za te stvari kar rang Mastersov in Grand Slamov, DORNA sama je pa itak ena specialiteta. Če ti pa rata pa vsa čast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QAT.jpg?version=2013-04-03.r05201f96f2

Katar - Losail

Četrtek, 4.4.2013
1. prosti trening 18.55 - 19.40


Petek, 5.4.2013
2. prosti trening 17.00 - 17.45
3. prosti trening 19.55 - 20.40

Sobota, 6.4.2013
4. prosti trening 18.55 - 19.25
1. kvalifikacije 19.35 - 19.50
2. kvalifikacije 20.00 - 20.15


Nedelja, 7.4.2013
Warm up 17.00 - 17.20
Dirka 21.00



katar2.jpg

Rezultati 2012
1. Lorenzo
2. Stoner
3. Pedrosa


Rekord dirkališča
2008 Casey STONER (AUS) Ducati 1'55.153
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kje bi lahko pogledal ponovitev/posnetek Kroga za ogrevanje, ki je bil v nedeljo na kanal a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

evo, pa smo le dočakali: danes ob 17 uri se začne prvi Free Practice :) jst sem včeraj preventivno pogledal še lansko dirko, tko da sem pripravljen :P

 

aja, pa tale slikca z motogp.com je imela hud komentar: Kandidati za prvaka 2013... in Nicky Hayden   :lol1:

 

post-163-0-49036900-1365066185_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja končno se začne akcija :OK: Ma Hayden res nevem kako bi lahko biu prvak... :hmm:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kje bi lahko pogledal ponovitev/posnetek Kroga za ogrevanje, ki je bil v nedeljo na kanal a?

 

Voyo.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo, pa smo le dočakali: danes ob 17 uri se začne prvi Free Practice :) jst sem včeraj preventivno pogledal še lansko dirko, tko da sem pripravljen :P

aja, pa tale slikca z motogp.com je imela hud komentar: Kandidati za prvaka 2013... in Nicky Hayden :lol1:

Tud Bradl IMHO nima nobene realne sanse bit prvak. Je pa fotka zanimiva. Na sliki je 10!!!! Naslovov v najvisji kategoriji, in noben ni na levi strani. HRC nima potrjenega gp šampiona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlomka, dvojni post.

Kakorkoli ze bo, Haydnu prvoscim mal noljsi dirkalnik. Melandri je iz Hayate ekipe potegnil vec kot dva Kawasakijeva dirkaca skupaj. Upam da bodo taljani zdaj umirili zogo, in razvoj zastavili drugace. Upam da bota dovi in nicky proti koncu sezone ujela korak.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja končno se začne akcija :OK: Ma Hayden res nevem kako bi lahko biu prvak... :hmm:

Zelo enostavno - da ene 10 krat zmaga, ... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

paddock_girl_10_slideshow.jpg

 

:grupni: :grupni: :grupni:

Popravljeno . Popravil Kleemen
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo enostavno - da ene 10 krat zmaga, ... :grim

ali pa,da zavrtijo sezono 2006.... :grim

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo enostavno - da ene 10 krat zmaga, ... :grim

 

on je lahko prvak, tud če 2x zmaga... pa še pedrosa ga lahko vmes razbije... hehehe :D

 

sicer pa sem si pogledal zadnjič dirko laguna 2005 in njegovo prvo zmago... hayden je bil v sezoni 2005 3. na koncu... in zadnje 4 dirke je končal na stopničkah... nevem no... meni se zdi, da ni bilo čisto nič čudnega, da je bil naslednjo sezono prvak... mogoče je malce manjkrat zmagal, ampak načeloma je bil najboljši...

bolj je bilo presenečenje, da takrat rossi ni bil prvak.. pa je nekako teoretično na zadnji dirki imel neprimerno več možnosti kot nicky...

 

meni nebi bilo čisto nič narobe, če bi bil nicky prvak xD bi vsaj vsem spet dokazal, da zna ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!