Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Kaj ste hecni!!? :kva1: Jest navijam za tiste ki imajo trenutne možnosti za uspeh, tko de za Rossija napr nisem par let nič kej dost k je bil pusy na Dučetu heh!! Valjda nima smisla navijat za enga Bradla ki trenutno več al manj "nič" ne more. Bo pa naci skor zih pršu na vrsto. Cal je začel odlično sam kaj ko mu tko rade ključnice pokajo. Dani ni gladek in rata konstanten le sem pa tja. Kamenko je bil hud ampak mi je bil antipatičen. :ninja:  

Lani je bil Lorenzo sicer dolgočasen ampak zelo preračunljiv tko de je blo tud težko navijat zanj  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne da bi mel proti komurkoli kej, ampak - ko so lani Rossi in ostali na Ducatijih padali z zdrsom prednjega kolesa je bil kriv Ducati, da jih vedno preseneti in ne vedo zakaj se to dogaja. Ko je danes na treningu povsem isto padel Spies, je bil kriv on. Zakaj že? :) oz. zakaj lani ni bil voznik kriv? :) Pa da ne bo preveč pametovanja s strani Kenny-a, govorim za vse voznike Ducatijev, ne za Rossija. 

 

Saj ne da imaš kaj proti, to so dejstva. Dokler je bil EGOist pri Ducatiju in mu ni šlo, so bili VSI drugi za vse krivi, samo on ne!

 

Kaj se tiče hondašev; naj si pogleda Mark posnetek tiskovne konference, ko je Lorenzo za smrtnonosne manevre med dirko, dal nasvet Simončeliju, ki ga NI poslušal! Danes ga žal ni med nami!

Isti je Mark .... na vsak način mimo, pa če tudi bodo mrtvi in takšni manevri se na koncu kaznujejo z kakšno hudo nesrečo. Upam, da bo celotna sezona brez smrtnih žrtev!

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor koli ... vsak ima svojega favorita... še mala pa bomo eni veseli, drugi pa razočarani, ko bo dirka mimo. Vedno je tako ... razen če navijaš za vse pol si lahko slabe volje samo zato ker je dirke že konc :D :D :D in bo treba spet čakat 14dni na naslednjo ;)

Popravljeno . Popravil ANCIENT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je konc koncev vseeno kdo zmaguje.Sam da bojo borbe in zanimivo, ne pa dolgčas od dirke kot je blo do sedaj. Fajn bi blo, če bo tko kot prejšnjo sezono pri F1 ko je blo 6-7 dirk in zmeri drug zmagovalec. Če se bo v MotoGp spet dogajal da se bojo konstantno spredi vozil 3-4, ostali pa daleč zadi, bo spet brez veze.Tko da je men všeč da je pršu not en kalibra MM .Pa tud Vale z Yamaho. Upam da bojo letos vsi zlo izenačeni. Pol bo zanimivo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa za Bradla navijam!

 

Fant se je že lani na vseh dirkah, v vseh razmerah vozil precej konstantno - to tudi pove kaj o pilotu (ja vem da je parkrat tudi padel).

Kaj hočem povedat....   da ni imel recimo samo dobrega dneva ali da mu je določena proga ležala; kar pomeni da se je znal prilagoditi vsem pogojem in pistam.

Verjetno bo še boljši, ko bo pod tazadnjo dobil tovarniški motor. :OK:

Bradl ima letos tovarnisko zelezje, z brezsivnim menjalnikom. Podobno kot Simoncelli. nima pa repsolovih inzinirjev in databaze. Ce mal spekuliram, bo Audi Ducatija spravil v red in Bradla poslal v fihgt na cistem tovarniskem stroju.

kar se Hondasev tice, incident je Pedrosa pripisal sebi, ne Marquezu. Carlo Florenzano, visoki svecenik pri HRC je vceraj Markeza oznacil za strasno hitrega ampak se ne zrelega. Fotografi porocajo, da decko redko enako zadane isti ovinek, je pa strasen improvizator, in se iz situacije izvlece z ekstremnim fizicnim naporom. Gospod ne verjame da se lahko ze danes udari s Pedroso in Yamahami.

Rossi je kvalifikacije totalno zajebal. vseeno je to njegov najhitrejsi krog konca tedna, kar ne dviga kaksnih silnih upov. Dovi je odpelal res ludo, in presenetu cel svet. upam de se bo tud u dirki dobro drzal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je nekdo omenil .... ni važno kdo zmaguje, čeprav v podzavesti ima pač vsak svojega. Kot so rekli nekoč .... kruha in iger nam dajte.

 

Mislim pa, da na tej dirki bodo vsi vozili z rezervo .... bodo španali, ampak ne tako kot bi morali, saj sta tukaj dva opasna dejavnika: veter in pesek!

To zna marsikaterega malo "bremzat", saj ni nor, da se bo šel razbijat, da bi gledalci in moštva uživali v borbah. Vsak bo na progo danes šel z kančkom večje previdnosti, kot ponavadi, no razen Marqueza in Alvara Bautiste, ki včasih naredi kakšen nepotreben, predvsem pa nepremišljen manever.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bo MM se iz starta v parih ovinkih se prerino v ospredje če ne ze kr v prvem... bomo pa vidl ce bo drzal tempo  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bo MM se iz starta v parih ovinkih se prerino v ospredje če ne ze kr v prvem... bomo pa vidl ce bo drzal tempo  :D

po mivki v ospredje tolik da povede,po pa po tleh??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja sej tist nisn reko da bo tam tudi ostal na katerem mestu bo koncal oz v kateri izletni coni se pustim presenetit bo vse vsekakor se zagnal na vse ali nic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

nekaj me zanima. Včeraj sem gledal trening. Dirkač od Yamahe je imel trakec na nosu. zakaj ima ta trakec na nosu? Ali mogoče kdo to ve.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

absolutno. Bo treba na karbon prešaltat :grrr .

 

Raje ne, ker potem ne bo zanimivo. Naj tako ostane, še imajo drugi možnost za kakšno zmago. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti trki so za lažje dihanje,ti bol odpre nosne kanale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti trki so za lažje dihanje,ti bol odpre nosne kanale...

 

Tako je...tisti k mamo težave pr dihanju skozi nos so fajn...Sploh na pisti, al pa drugih športnih aktivnostih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

pravkar se je končal Warm-up:

 

post-163-0-37624000-1365348794_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je DUCATI od Dovija tako zakadiu kot lokomotiva :grrr 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč cenite MM , ki je novinec v MotogP. Ne verjamem da bo lahko pariral Lorenzotu in Pedrosi. Vsaj v uvodnih dirkah ne. Ne rečem za drugo polovico sezone.

Bi pa privoščil danes dober rezultat Doviciosu, pa ne ravno zaradi Ducatija  ampak , ker je bil večinoma podcenjen ali pa je imel smolo ! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vidu ja.. ampak je blo na majhno, lepše je tko da se takoj vidi ne da je treba še odpirat sliko ;) napišem pa vedno po vsakem treningu/kvalah kadar sem blizu kompa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ne bi rajši TV-ja kupil ? :grrr

Pozdravljeni, mi lahko nekdo pove kje bi lahko gledal livestream danasnje dirke motogp na ipadu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če tudi kdo drug odigra kakšen € na športne stave za bolj zanimivo spremljanje :P drugače objavljam na mojem športno/stavnem forumu, ampak kopiram še sem če koga zanima.. Drugi pa pač prezrite ;)

 

Pol Espargaro WIN @1,65 bwin 4/10

OK, letos nisem še nič podrobno spremljal moto2 razreda si pa vsako leto ko imam čas ogledam dirko, saj je moto2 razred zelo izenačen in pridejo zanimivi dvoboji. Tako da to je bolj stava za spremljanje in ne bom preveč nakladal. Glavni razlog za to je, da je Espargaro letos glavni favorit za osvojitev prvaka in zelo zelo velik. Lahko bi rekli, da je za najmanj klaso, če ne celo več boljši od vseh ostalih. Za osvojitev prvaka ima naprimer kvoto 1,6 ostali pa @7+. Lansko sezono je končal na 2. mestu v moto2 razredu, naslov pa je seveda osvojil Mark Marquez, ki je letos prestopil v MotoGP. Lepšega izhodišča si Pol ne bi moral želeti za letošnjo sezono in vse kar mora narediti je to, da prikaže ponovno odlično vožnjo kot lansko leto in zmaga. Tukaj v Katarju pričakovano dober. 1. prosti trening zmagal, ostala dva pa tudi bil gladko top3. Včeraj na kvalifikacijah si privozil Pole Position tako da danes štarta s prvega mesta proti prvi zmagi v letošnji sezoni. Če mu uspe štart, kar ne dvomim potem je en pomemben del dirke že rešen, saj bo potem vodil dirko in z (očitno) odličnim dirkalnikom in dobrimi časi si privozil lepo prednost in zmagal.

40-pol-espargaros1d0560o.jpg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!