Skoči na vsebino

Voščilo 2013 =)


HyperJack

Priporočene objave

Naj slika pove svoje :)...uglavnem v novem letu 2013 bodite veseli, mejte se radi, furajte Kawasaki in vse bo v najlepšem redu :)

voscilo.jpg

Jaka aka HyperJack

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem skupaj vse tanartabulš v letu ki prihaja , včeraj ni bilo konca sveta , tako da bomo še lahko vozili po njemu ... po pameti , pa po desni ... lp Blažpost-33178-0-57809700-1356165227_thumb.jpg :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam se pridružujem voščilu ...... srečno, varno, predvsem pa zdravo v novem 2013 želim vsem.

Posebej bi rad sporočil: previdnost je mati modrosti!

Pa srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno vsej bandi motosvetovski in da bi bili na mopedu vsaj toliko kot na internetu.

@Hypo:sicer delam sam servise,vendar če mi zaupaš kje ta mojster dela bi napravil izjemo.Lahko na PM..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam se pridružujem voščilu ...... srečno, varno, predvsem pa zdravo v novem 2013 želim vsem.

Posebej bi rad sporočil: previdnost je mati motoristov !

Pa srečno!

še dobr da naše matere niso ble previdne k drgač mi ne bi mogl uživat ..

no... zdej pa še vošilo :

1. za vse : dnar za benz ...dnar za gume ...

2. za bmw : dnar za servis ...dnar za ole ...

3. za bmw : dnar de bote za kufe dajal ...

4. zame : de bi dobu že un jeben štender k sm ga že en let nazaj plaču u ceni motorja ...... pa de bi

že končn začel delat zimske gume za moje mopede ... lohk dajo uni sveti moži kej zravn ...al

dimenzije lohk pa tud dnar..

VSEM : srečo na cesti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aja pa še dnara za benz ... no pa zdrauje ! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko cukra,da bom sladkorno fasu,jz bi vam podaril zlato ribico pa naj se ona jeb.... :whistle: z vašimi željami :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važn kaj voziš sam da voziš in da neizmerno uživaš.

V letu 2013 sami veste kaj si najbolj želite, jaz vam samo želim da se vaše želje izpolnijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojem imenu jn v imenu boljše polovice, vam želim srečno, zdravo in uspešno Novo leto 2013. V njem pa veliko uživaških km brez položnic in kazenskih točk. :OK: :OK: :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko cukra,da bom sladkorno fasu .....

Hehehe ...... midva z hčero sva malo eksperimentirala v kuhinji (ko mačke ni doma miši plešejo) in mamo presenetla z enim veeelikim MUFIN-om, ki je posebna izdaja ...... MAFIN BIKER!

Pa srečno v novem letu .....

20364656_z.jpg

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!