Skoči na vsebino

Štajersko - Primorski dan, Grobnik 2.(sobota), marec 2013


ssmiran

Priporočene objave

V soboto 2.marca vabljeni vsi motoristi in motoristke štajerske, primorske, gorenjske in ostalih regij, ki se želite preizkusiti v vožnji po dirkališču Grobnik.

Vozi se od 10 h -16 h. Vozniki se razdelijo v tri skupine, ki se menjujejo na vsakih 20 minut. Po želji bomo organizirali tudi dirke.

Cena za cel dan 70 €, prijavite se čim prej zaradi omejenega števila voznikov. Plača se na dan prireditve.V primeru slabega vremena prireditev odpade.

Zadnje obvestilo bo 28.2.2013 na Motosvetu.

Prijave na tel.041/364-154 Frenk

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Celjani........."prvi prinašalci pomladi"  :notworthy: .....................mal bo še brrrrrr......... ampak "ta dolge gate, štrikano kapo pa gaaaaas"  :yea1:  :yea1:  :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Celjani........."prvi prinašalci pomladi"  :notworthy: .....................mal bo še brrrrrr......... ampak "ta dolge gate, štrikano kapo pa gaaaaas"  :yea1:  :yea1:  :yea1:

 

Za po boksih hodt ja, na pisti pa ene dvakrat mal kasnej začneš bremzat pa hitr vroče pod kombinezonom rata :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za po boksih hodt ja, na pisti pa ene dvakrat mal kasnej začneš bremzat pa hitr vroče pod kombinezonom rata :P

......aha tko gre.....no pol bom pa kr za tabo vozu da se mal ogrejem :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Celjani........."prvi prinašalci pomladi"  :notworthy: .....................mal bo še brrrrrr......... ampak "ta dolge gate, štrikano kapo pa gaaaaas"  :yea1:  :yea1:  :yea1:

 

Ma kakšna zima,še danes je blo kr ok,kaj bo šele marca,je pa res da se ne znam peljat 1.32.xx  :smoke: ,sem se danes komaj došlepal do 1.39..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšna zima,še danes je blo kr ok,kaj bo šele marca,je pa res da se ne znam peljat 1.32.xx  :smoke: ,sem se danes komaj došlepal do 1.39..

Bo treba dat letne gume gor za 1:33  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje:  v ZMKS koledarju za 2013 je  za 24. 4. zapisana Rekreativna vožnja na Grobniku in 1. drika za Štajersko-Primorski pokal.  Kaj je s tem?
 

       
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje:  v ZMKS koledarju za 2013 je  za 24. 4. zapisana Rekreativna vožnja na Grobniku in 1. drika za Štajersko-Primorski pokal.  Kaj je s tem?

 

       

 

Vse kar je napisanu na ZMKS koledarju drži. Vsi predvideni dogodki so vpisani tudi na motosvetu v rubriki - scena. 

Štajersko-primorski pokal se začnes prvo dirko 24.4.2013.

2.marca pa je samo štajersko-primorski dan, ki pa se ne točkuje za pokal. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da so notri zapisani, ker sem jih zapisala jaz. Sprašujem zato, ker se je v preteklih letih že zgodilo, da je ZMKS dal ven koledar z napakami, pa ne bi rada ponovila napake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da so notri zapisani, ker sem jih zapisala jaz. Sprašujem zato, ker se je v preteklih letih že zgodilo, da je ZMKS dal ven koledar z napakami, pa ne bi rada ponovila napake.

 

V koledarju ZMKS za leto 2013 je vse točno zapisano.

 

Še enkrat, da bo vsem jasno.

 

2.marca je samo štajersko-primorski dan, ki pa se ne točkuje za pokal.

 

Štajersko-primorski pokal se prične s prvo dirko 24. aprila, druga bo na sporedu 25. junija in tretja 4. septembra 2013.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšna zima,še danes je blo kr ok,kaj bo šele marca,je pa res da se ne znam peljat 1.32.xx  :smoke: ,sem se danes komaj došlepal do 1.39..

 

Roberto vidim da pridno treniraš,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V koledarju ZMKS za leto 2013 je vse točno zapisano.

 

Še enkrat, da bo vsem jasno.

 

2.marca je samo štajersko-primorski dan, ki pa se ne točkuje za pokal.

 

Štajersko-primorski pokal se prične s prvo dirko 24. aprila, druga bo na sporedu 25. junija in tretja 4. septembra 2013.

Zakaj se pa ne točkuje? Ena dirka več bi bila pa 2. marec bi bil verjetno bol obiskan.......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se pa ne točkuje? Ena dirka več bi bila pa 2. marec bi bil verjetno bol obiskan.......

Zato, ker termin ni fiksen in lahko v primeru slabega vremena odpade. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šel pa nimam prevoza. Kakšen kandidat za deljenje stroškov? Sem iz Ljubljane (lesnina brdo) 

Si našel prevoz? Jaz bi tudi šel z LJ in še nimam prevoza :(.Imam vezo za kombi tako da lahko greva na ta način...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor vem,ne bo nobenih dirk in klas, bodo le tri različne skupine po 20 min....

 Lani novembra je tak dan v organizaciji Celjanov že bil in so dirke bile http://www.grabarsport.hr/moto-utrke/maribormk-celje/ verjetno se organizator tako zaščiti v primeru majhne udeležbe,  začetek sezone majo še vsi cele mopede tko, da se ni za bat za številčnost :D ......dirke morjo bit drugač ni motivacije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Jaz sprašujem na splošno skozi celo sezono ne za 2.marec .

 

Dirke-razred 600 in open 2. marca bodo, če bo dovolj interestov-ponavadi s tem ni bilo težav.

Za štajersko-primorski pokal bodo dirke, tako kot do sedaj v dve razredih 600 in open.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

   

Dirke-razred 600 in open 2. marca bodo, če bo dovolj interestov-ponavadi s tem ni bilo težav.

Za štajersko-primorski pokal bodo dirke, tako kot do sedaj v dve razredih 600 in open.

Hvala za odgovor . :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj je zdej dirkači...a nam bo vreme sfizu vse? gledam zdele napoved za 1.3. rijeka +10c čez dan...ni to še mal mrzlo??? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej dirkači...a nam bo vreme sfizu vse? gledam zdele napoved za 1.3. rijeka +10c čez dan...ni to še mal mrzlo??? 

......ja nujna bo vsa rejsing oprema, sol, lopata, dolge gate.......... :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni glih za podirat rekorde,ma za se malo nalaufat je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!