Skoči na vsebino

Štajersko - Primorski dan, Grobnik 2.(sobota), marec 2013


ssmiran

Priporočene objave

Miri kaj ti zdej to klobase stresaš?? :slap:   Dirka oz.race day bo, če mam jaz prave info? :)

 

 

Tako kot je  že crusty napisal !

 

PRIREDITEV BO V SOBOTO 2.MARCA 2013.

 

MiriGSX600 in ostale pamentjakoviče pa prosim, da preden kaj napišejo preverijo informacije pri organizatorjih !!!!!

 

 

ste mogoče pomislili da je on svojo odločitel napisal da ne bo prišel ne pa da organizacija odpade?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm napisal za sebe ;)

Potem moraš v tem smislu tudi napisat !

Veliko jih je namreč razumelu drugače in so nas takoj začeli klicat, ter spraševat kaj se dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rečem pivo to pomeni Laško :) ufff ja sm zvedu mal od znancev...da sm kr uzbono naredo hehe....Še enkrat se opravičujem za tak čudn komentar....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče kdo, k bo šel iz Ljubljane, pa ma plac na prikoli al pa v kombiju še zame?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miri kaj ti zdej to klobase stresaš?? :slap:   Dirka oz.race day bo, če mam jaz prave info? :)

Dej Crusty tih bot nej devetga pridejo, boš druzga marca vsaj sam dol in zmaga ti ne uide :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Crusty tih bot nej devetga pridejo, boš druzga marca vsaj sam dol in zmaga ti ne uide :P:D

Ja le če še ti prestaviš na 9.3. ............drugače bom drugi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da bom tudi jaz prestavil na 9.3. p.s. če kdo ve za kakšne rabljene d211 PM prosim. 

mam eno..samo še je samo po sredini dobra..no nekaj malo še je pri robu tudi :D xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crusty ma pole position! :OK:

.....do tukaj še vse ok......pol pa dva totalno zgrešena štarta, predvsem drugi, ugasnjen motor in v lov 300m za zadnjim   :slap: .........sreča le da sem preživel šviganje fantov mimo na štartu  :(  :(  :(

 

 http://www.grabarsport.hr/moto-utrke/maribormk-celje/

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....do tukaj še vse ok......pol pa dva totalno zgrešena štarta, predvsem drugi, ugasnjen motor in v lov 300m za zadnjim   :slap: .........sreča le da sem preživel šviganje fantov mimo na štartu  :(  :(  :(

 

 http://www.grabarsport.hr/moto-utrke/maribormk-celje/

Vesev bot da maš tako srečo, pa da ni blo mene kje za tabo :P 

Zdej pa glej da je blo to zadnič! Dvakrat sigurn navš mev take sreče!!! :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....do tukaj še vse ok......pol pa dva totalno zgrešena štarta, predvsem drugi, ugasnjen motor in v lov 300m za zadnjim   :slap: .........sreča le da sem preživel šviganje fantov mimo na štartu  :(  :(  :(

 

 http://www.grabarsport.hr/moto-utrke/maribormk-celje/

Sam potem je blo pa kot lani Marquez v Moto2 ne vem kje že. :OK:

Škoda, da je blo le 5 krogov!

Posneto s hriba v celoti in bo objavljeno ko bo ready.

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....do tukaj še vse ok......pol pa dva totalno zgrešena štarta, predvsem drugi, ugasnjen motor in v lov 300m za zadnjim   :slap: .........sreča le da sem preživel šviganje fantov mimo na štartu  :(  :(  :(

 

 http://www.grabarsport.hr/moto-utrke/maribormk-celje/

 

Sandi preveč si ga predelal, zato ti je pa ugasnu na štartu   :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam potem je blo pa kot lani Marquez v Moto2 ne vem kje že. :OK:

Škoda, da je blo le 5 krogov!

Posneto s hriba v celoti in bo objavljeno ko bo ready.

ja madonca res......prekratka dirka je bla sem prvič potihem prosu da na tabli piše še kakšen krog več :D.....dva sta mi manjkala :)

 

Sandi preveč si ga predelal, zato ti je pa ugasnu na štartu   :OK:

hahaha Žiga motor je kr serija pa še nč ni kriv ker...... sem v "nevtralu" štartal cepec.......pol na brzino v 1.prestavo no pol pa je crknu, pol pa ključ obrnit, kontakt, štart......pa sm ostal čist sam na ciljni k bi me en pozabu  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....takole je zgledalo malo pred Grobnikom (blizu Delnic)....bila sma malo v dvomih......

Za prvič letos je bilo super, lepa otvoritev sezone......

post-129-0-31908500-1362296913_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha Žiga motor je kr serija pa še nč ni kriv ker...... sem v "nevtralu" štartal cepec.......pol na brzino v 1.prestavo no pol pa je crknu, pol pa ključ obrnit, kontakt, štart......pa sm ostal čist sam na ciljni k bi me en pozabu  :slap:

 

crusty pol pa si prveč dobr pilot za serjiski motor...   :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad zadnje slike je bla skoz gužva pred našim placom...........njaaaamiiiii  :D  :D  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad zadnje slike je bla skoz gužva pred našim placom...........njaaaamiiiii  :D  :D  :D

Treba poskrbet za vnos energije :grim .....sm ne vem, kako boš zdj z mehankarjem, k sm ga zastrupila, bo treba vsakič "jednu kutiju keksića" nest dol hahahahah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!