Skoči na vsebino

Štajersko - Primorski dan, Grobnik 2.(sobota), marec 2013


ssmiran

Priporočene objave

mogoče kdo ve za kakšne slike?

namreč videl sem nekoga ki je skakal

po pisti z kanonom :D drugače pa

lepa igra za prvič letos :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crusty pol pa si prveč dobr pilot za serjiski motor...   :whistle: :naughty:

tisti ki pravi, da je treba bavarca kaj rihtat, da mu serijski ni dovolj ga še ni peljal.......ti se kr oglasi naslednjič, dobiš za kakšne 3 kroge pa boš povedal, če bi kaj dodal .) .......jaz mam spredaj je trše vzemti (ne celotne kartuše) in to je to, za svoje znanje ne rabim več.......mogoče kakšna dodatna jajca :P  :D  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki pravi, da je treba bavarca kaj rihtat, da mu serijski ni dovolj ga še ni peljal.......ti se kr oglasi naslednjič, dobiš za kakšne 3 kroge pa boš povedal, če bi kaj dodal .) .......jaz mam spredaj je trše vzemti (ne celotne kartuše) in to je to, za svoje znanje ne rabim več.......mogoče kakšna dodatna jajca :P  :D  

Haha... ja verjamem da bavarcu ne manjka čisto nič....  kar se tiče pa znanja in vožnje  :notworthy:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha... ja verjamem da bavarcu ne manjka čisto nič....  kar se tiče pa znanja in vožnje  :notworthy:

ja saj ti pravim bavarc je norc, ko se ga nekak navadiš je fantazija le trening more bit, da ti je ta brutalnost nekaj normalnega.........kar se pa šoferja tiče je pa včeri "padel na izpitu" :P.......ampak bojo še popravci ni hudič da ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crusty

nisi bil edini ki se ni premaknil iz štarta :)

hahaha madonca sam noben me ni počakal.......čez 10sec sm bil čist sam sred ravnine s kupom dela  :slap:  :slap:  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

melandriju se to tudi pred tremi leti ni zgodilu.....drugače pa smola...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha madonca sam noben me ni počakal.......čez 10sec sm bil čist sam sred ravnine s kupom dela  :slap:  :slap:  :slap:

 

heheh bo drugič boljše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....trenutek ko se je "cajt ustavu zame" haha, matr tud za 1 cm se nism premaknu  :slap:

 

 

Crusty, a ti ključa ni prepoznal... :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je biu mau nervozn je pa unga od avta not dal :D

hahaha ja matr pa ponesreč sm s še not zaklenu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....trenutek ko se je "cajt ustavu zame" haha, matr tud za 1 cm se nism premaknu  :slap:

 

 

Si mel pa srečo da vas je bilo bolj malo na štartu. Pred leti se je na hapeningu enmu to zgodil pa se ni dobr končal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!