Skoči na vsebino

Zakaj imam Yamaho?


motozajebant

Priporočene objave

Yamaha -    ja zato, ker delajo hude skuterje :worship:  pa ker se fino prebere Yamahahahaha :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je servis Primec tako blizu moje garaže, da jo lahko porivam do tja.

Pa ne, da sem jo kdaj že moral :D

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je servis Primec tako blizu moje garaže, da jo lahko porivam do tja.

Pa ne, da sem jo kdaj že moral :D

Ampak ta Primc je res v redu,sem že ene parkrat tam kupil čistila,preprost dečko :OK:

 

P.S. tud sam sem kar blizu njega,pa mi na kraj pameti ne pride,da bi kupil sintisajzer :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ta Primc je res v redu,sem že ene parkrat tam kupil čistila,preprost dečko :OK:

 

P.S. tud sam sem kar blizu njega,pa mi na kraj pameti ne pride,da bi kupil sintisajzer :P  :lol:

Simfonije in kmeti ne gredo skupaj, za vas so traktorji in balirke :P  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato jo imam, ker je R1 vsaj zame najboljši motor, primeren za kakšno preganjanje po ovinkih, kakor tudi za skok do Sukošana na kavo in nazaj. Tudi moja :wub:  ne trpi na njej na kakšnih daljših izletih. Je pa to moja četrta Yamaha, po Hondi, ki je bila moj prvi motocikel.

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simfonije in kmeti ne gredo skupaj, za vas so traktorji in balirke :P  :grim

Prideš ti v naše vrste :grim ...boš mel krst,zato se lepo obnaši,da ne bo krst prehud :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mel sem jo...fantastičen moped vsaj kar se tiče razmerje cena-kvaliteta. In ni rečeno, da je ne bom spet kdaj imel. (al pa kej drucga)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Ker nimam denarja za tistega Ducatija, ki bi ga rad.. :)

Dej dej jamrat,še mal pa boš ko Matoz... :P ..pol Ducati ne bo mel denarja za tebe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jo kupu ko je imela 52.000 km( letnik 1996 )  zdej ma 81.000, pa se upam kadarkoli  kamorkoli z njo. Dela ko urca.Sej ne rečem da so drugi slabi, Jest sem pač zadovoljen z yamaho.  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jo kupu ko je imela 52.000 km( letnik 1996 )  zdej ma 81.000, pa se upam kadarkoli  kamorkoli z njo. Dela ko urca.Sej ne rečem da so drugi slabi, Jest sem pač zadovoljen z yamaho.  :grim

 

Realen fant!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozil, uzival, ŽAL prodal, ker je bila želja po močnejšem SS premočna...bom pa na starejša leta definitivno prešaltal na kakšno litrško fazerko :grim , ko mi nebo več hrbet zdržal (beri: boljša polovica) 

Popravljeno . Popravil Lencdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, tudi jaz sm začela mojo motoristično kariero če bi lahko tko rekla z bratovo skoraj da oldtimer 125 SR, ki me je zmeraj počasa pripeljala kamorkol sem hotela, brez da bi kdaj kaj kihnla :P:D potem sem se odločla da bo treba mal večjo mrcino pripelat še v garažo in sem si ubodla XJ6, zlaaat motorček (ne dobesedno :D ) naredila kar lepo kilometrino v 2 letih z njo, nikoooli nobenih problemov, hvaležna za mojo denarnico in vse najnaj, nevem kako bi jo še lahko prehvalila :) ampak je ''naša'' spet ratala mal zahtevna in se je odločila da rabi še več konjev v garaži in jo bo zdaj zamenjala R6 :) moja zvestoba še kar pripada eni in edini yamahi in bo vse do nadaljnega, če bo bilo tudi v prihodnje tako kakor je bilo dosedaj ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj Yamaha...?

...zato,ker če nimaš Yamahe....nimaš hobi-ja....zmeri je neki za pošraufat......

 

:grrr  pa se to ni kawasaki, da ga krancljaš al pa BMW da ga šraufaš. To samo pališ in pelješ  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr  pa se to ni kawasaki, da ga krancljaš al pa BMW da ga šraufaš. To samo pališ in pelješ  :grim

 

In če se ne zvrneš, prideš tud domov brez problemov :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če se ne zvrneš, prideš tud domov brez problemov :yes:

Ne ne!! Jest sem jo 2x zvrnil in vedno pripeljal domov!!  :yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogrevam se za R6 letnika 2006+ ... So kakšne znane napake, na kaj biti pozoren pri nakupu?

 

Also, izbire na netu ni ravno veliko, v klovnovo deželo nebi hodil spet zastonj. Pozna kdo kak primerek ki bi se v bodoče prodajal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogrevam se za R6 letnika 2006+ ... So kakšne znane napake, na kaj biti pozoren pri nakupu?

 

Also, izbire na netu ni ravno veliko, v klovnovo deželo nebi hodil spet zastonj. Pozna kdo kak primerek ki bi se v bodoče prodajal?

Pa ne da boš bavarca prodal??? 

Al misliš r6-ko imeti za na pisto??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj Yamaha...?

...zato,ker če nimaš Yamahe....nimaš hobi-ja....zmeri je neki za pošraufat......

:eek:  :eek:  :eek:  zmer je  neki za pošraufat ???  :?   :?   :?

Tok let že vozm yamahe . . . . . pa vrjem . . . . še nikol nč nism pošraufal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne da boš bavarca prodal??? 

Al misliš r6-ko imeti za na pisto??

Kaj bom bavarca prodajal? Kako nej grem pa pol do obale? Z R6?

R6 bi mel za na kofe, pa do OMV-ja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bom bavarca prodajal? Kako nej grem pa pol do obale? Z R6?

R6 bi mel za na kofe, pa do OMV-ja ...

:eek:  :?  :hmm:  :whistle:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!