Skoči na vsebino

EU o hrupu v prometu


nsignific

Priporočene objave

http://www.zurnal24.si/eu-poslanci-avtomobili-so-preglasni-clanek-182121

 

Tole se tudi nas tiče, če bo priguralo kaj dlje od predloga. Članek ne omenja motorjev, tako da sem v dvomih če je kdo tam sploh pomislil na to, kako nevarno za motorista je lahko, če je neslišen vozniku avtomobila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah use skupi ratuje že blesavo počasi še prdnt ne boš smel preveč na glas v lastni bajti

 

Rajo slepijo in obremenjujejo z izpusti Co2 in hrupom...je sicer problem, raje naj povedo kako kontamirajo celo celino z radioktivnimi delci....no to se ne vonja in sliši :BUA:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še prej ko je bila merilna postaja za zrak in hrup v Ljubljani pri Figovcu (območje 50kmh) je rekorder o glasnosti....

mestni avtobus, merilci so kazali od 80-88 db

avtomobili, okoli 60 db

motorji okoli 66 db

 

Merilna postaja je stala cca 20 metrov od ceste. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah use skupi ratuje že blesavo počasi še prdnt ne boš smel preveč na glas v lastni bajti

 

:smoke:  To seveda lahko boš........................ prdel namreč..................... sam boš moral ...................... kupone za onesnaževanje atmosfere nabavit. :hmm:  :lol1:  :lol1:  :lol1: :lol1:  

Tle je cel keč.

 

Je treba olupit  :010  :010 do konca........................ in tuki se vidm EU lepo uči od nas! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.zurnal24.si/eu-poslanci-avtomobili-so-preglasni-clanek-182121

 

Tole se tudi nas tiče, če bo priguralo kaj dlje od predloga. Članek ne omenja motorjev, tako da sem v dvomih če je kdo tam sploh pomislil na to, kako nevarno za motorista je lahko, če je neslišen vozniku avtomobila...

 

Itak ga šofer na odprti cesti sliši, ko šele poči mimo njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak ga šofer na odprti cesti sliši, ko šele poči mimo njega.

Itak je na cesti pomembnejši sluh od vida. Čudi me, da imajo gluhi vozniška dovoljenja, slepi pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, res..kakšna diskriminacija :sleep2:

Ok "šalo" na strano...v prometu na odprti cesti glasen ror lih ne pripomore kaj...drugo je kje v mestu,da te kakšen pešec sliši in da mogoče malo pogleda okoli preden butne na cesto....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, res..kakšna diskriminacija :sleep2:

Ok "šalo" na strano...v prometu na odprti cesti glasen ror lih ne pripomore kaj...drugo je kje v mestu,da te kakšen pešec sliši in da mogoče malo pogleda okoli preden butne na cesto....

Jaz v avtu pogosto slišim motorje na odprti cesti, preden pičijo mimo mene, pa nimam najboljšega sluha na svetu.

 

Res pa je, DA NE NABIJAM MUZIKE DO KRAJA, (kar je itak proti CPPju).

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ali slabo slišim...kar je čisto mogoče...al mi pa avto preveč "dihta" :)
Muske pa itak ne nabijam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kdo je že dal glas za vstop v EU ? Sami smo ga dali, sedaj pa plačujemo. Bosanci se imajo prav lepo. Pa ne samo oni. Vsi, ki še niso v EU. Je pa nekaj res, hrup je moteč. Če že toliko zagovarjate (ne vsi, nekateri) glasne izpuhe, pa se s temi roli peljite na dolgo furo. Glavo vam bo razneslo od ropotanja. Mora pa imeti vsako vozilo "glas". Toliko, da se ve, da "živi". Ampak ne preveč. Bo že EU povedala, koliko je dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!