Skoči na vsebino

16. Vseslovenski blagoslov motorjev / 1.april 2013 - Mirna Peč


Ayma

Priporočene objave

Lahko bi sklepali tudi takole:

 

Ateisti, ki ne podpirajo verske (beri: krščanske) ideologije, torej ne praznujejo verskih (beri: krščanskih praznikov). OK, to mi je razumljivo. Ampak - kaj pa pirhi pa orehova potica, pa ... a tega potem ne smejo? Šit... :slap: 

Ma ne ga srat, no! Orehove potice pa ne dam!

 

Raje pridem na kakšen blagoslov motorjev - da lahko vsaj z mirno vestjo jem pirhe, pa orehovo potico, pa šunko, pa hren.... čeprav sem totalno pravoveren ateist... :blush: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam smo spet zašli,sam še Bin Ladna vmešamo pa bo čista zmaga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi sklepali tudi takole:

 

Ateisti, ki ne podpirajo verske (beri: krščanske) ideologije, torej ne praznujejo verskih (beri: krščanskih praznikov). OK, to mi je razumljivo. Ampak - kaj pa pirhi pa orehova potica, pa ... a tega potem ne smejo? Šit... :slap:

Ma ne ga srat, no! Orehove potice pa ne dam!

 

Raje pridem na kakšen blagoslov motorjev - da lahko vsaj z mirno vestjo jem pirhe, pa orehovo potico, pa šunko, pa hren.... čeprav sem totalno pravoveren ateist... :blush: 

Orehova potica ni cerkvena jed ampak Slovenska tako,da lahko ješ.Cerkvena jed je hostja te pa ateisti ne smemo uživat.Pirhi so še iz poganskih časov bolje,da jih ne ješ,ker boš onesnaževal okolje! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam , da bo sneg zginil do takrat ... , če nebo spet ravno na ta dan padal , kot je že  nekaj let nazaj ...

Lani je blo prav luštno vreme,upam,da tudi letos :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi sklepali tudi takole:

 

Ateisti, ki ne podpirajo verske (beri: krščanske) ideologije, torej ne praznujejo verskih (beri: krščanskih praznikov). OK, to mi je razumljivo. Ampak - kaj pa pirhi pa orehova potica, pa ...

 

Tudi božič in velika noč originalno nista bila katoliška praznika. Izvirata še iz poganskih verstev. Prvo je praznovanje zimskega solsticija. Zajci pa jajci, če malo pomislite ali prebrskate biblijo tudi nimajo neke veze z Jezusom. Imajo pa vezo z novim začetkom in rodnostjo...

 

Na žegnanja praviloma ne hodim. Pa ne da bi imel kaj proti vernim kristjanom (imam pa proti cerkvi). Meni se zdijo zbori vseeno pametnejša oblika druženja med motoristi. Namreč na zboru se lahko kaj spije in prespi, pa drugi dan lepo trezno domov. Na žegnanju pa vemo koliko se popije, pa vendarle do popoldneva vsi domov... Druženje slovencev brez alkohola si pa jaz ne predstavljam kot pristno. Žal. Pač nismo muslimanska družba, da bi se družili ob čaju in vonju dima iz šiše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, alkoholik :)

Sam tudi raje prespim, kadar kaj spijem. Ce je lepo vreme in se zapeljes na furco do MIrne Peči, še ne pomeni, da se ga moras nacukat :)

 

Hostja je cerkvena hrana, ta je dobra. Hostja ni drugega kot voda pa moka (pazi da ne zauzijes kdaj kombinacije omenjenega) in dokler je zupnik ne "posveti", jo lahko je tudi ateist, satanist, pogan, musliman...

Pa tudi ce bi posveceno jedel, se ti ne bo nc zgodil :) al pa bos sel v nebesa, kaj ves.

Popravljeno . Popravil urkoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo,da se eni ne znajo družit brez alkohola in drugih opojnih substanc in posledično mečejo v isti koš kot so sami še vse nas :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo lepo vreme, ga bom raje izkoristil za vožnjo (pa ne v tisto smer :P )

 

komur je pa v užitek hodit na blagoslove ... naj uživa ... ride free  :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole se bere približno takole:

Sem levičar in ne podpiram to vlado ampak zaradi prijateljev hodim na srečanja Zbora za republiko.  :SS 

Vsakdo, ki se udeležuje določene manifestacije, s svojo prisotnostjo podpira IDEOLOGIJO te manifestacije!

Torej, na blagoslovu je "ateist" Gusar samo še en vernik in nič več!  :grupni: 

..jest tut hodim rad tja, k se pičke zbirajo.... pa potem še ne pomen, da sem pička...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jest tut hodim rad tja, k se pičke zbirajo.... pa potem še ne pomen, da sem pička...   :P

 

Ahhhhaaaaa, se pravi da tudi ti hodiš na moto zbore - pa sem te najdu  :xx:

 

Drugače pa je že nekaj časa tole t1232.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah,ah vaski zupnik posprica pa drzi celo leto :grim na te blagoslove pa ne,to mi je pa....hm...ma prezvezno raje bom kako boljso lokacijo prevozu :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridemo!

Lani je bla 1°C, ko smo štartal iz lj tko da tud letos, če se zgodi smo tm :P

 

Jebentiš, ja, mi je telefon v žepu zmrznil... Ampak potem je bilo pa kar prijetno vreme in sonček. Upam, da bo letos tudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa novomeščan pa tut slučajno ne na žegnanje...

peš na kakšen pir in čevape pa že, pa fejst bom pazu da me kaka kaplja žegnane ne zadane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alkoholizem in motociklizem?!?

Ta dva pojma gresta skupaj kot komunizem, nacizem in fašizem!

Pa saj ste čisto vse zgodlali!

 

V bistvu pa sploh ni problem v motocikllizmu, zborih, pijači, žegnih ipd.

Vse je zjebu internet! Včasih smo bili motoristi - motoristi, zato ker smo se vozili.

Danes pa nisi motorist, če se ne izkažeš na medmrežju.- Ni te!! Enostavno te ni, ker nisi "prepoznaven"!

Torej je tako, kot mi je rekel eden od starih, prekaljenih motoristov "Poznamo;

Motoriste, in internetne motoriste."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alkoholizem in motociklizem?!?

Ta dva pojma gresta skupaj kot komunizem, nacizem in fašizem!

Pa saj ste čisto vse zgodlali!

 

V bistvu pa sploh ni problem v motocikllizmu, zborih, pijači, žegnih ipd.

Vse je zjebu internet! Včasih smo bili motoristi - motoristi, zato ker smo se vozili.

Danes pa nisi motorist, če se ne izkažeš na medmrežju.- Ni te!! Enostavno te ni, ker nisi "prepoznaven"!

Torej je tako, kot mi je rekel eden od starih, prekaljenih motoristov "Poznamo;

Motoriste, in internetne motoriste."

:grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alkoholizem in motociklizem?!?

Ta dva pojma gresta skupaj kot komunizem, nacizem in fašizem!

Pa saj ste čisto vse zgodlali!

 

V bistvu pa sploh ni problem v motocikllizmu, zborih, pijači, žegnih ipd.

Vse je zjebu internet! Včasih smo bili motoristi - motoristi, zato ker smo se vozili.

Danes pa nisi motorist, če se ne izkažeš na medmrežju.- Ni te!! Enostavno te ni, ker nisi "prepoznaven"!

Torej je tako, kot mi je rekel eden od starih, prekaljenih motoristov "Poznamo;

Motoriste, in internetne motoriste."

Za njih bo nov papež organiziral internetni blagoslov.

Tvitnil bo: Papa ma vas rad!

Potem bo padla polka, pa bo! 

Jodl! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za njih bo nov papež organiziral internetni blagoslov.

Tvitnil bo: Papa ma vas rad!

Potem bo padla polka, pa bo! 

Jodl! 

Tud valček nau slab.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!