Skoči na vsebino

Vožnja po črti med pasovoma (lane splitting)


Erikson

Priporočene objave

Potem bo tema prazna. Pisalo bo samo tole:

JA, PREPOVEDANO JE.

IN

JA, VSI TO DELAMO.

 

The End.

 

Jst tega ne delam ker sem pussy bi rekel ti. Nikoli ko je kolona tekoča. Če pa kolona stoji, se par krat prepričam, ali me je vozik pred mano videl, je za mano kdo ki že prehiteva, je dovolj prostora med nasproti vozečimi in kolono ki stoji. Vedno se postavim tako, da me vozik avtomobila vidi v levem vzvratnem ogledalu. Prehitevam samo po enega, če je to le mogoče odvisno od situacije, ki je takrat. Čim manj krat poizkušam izivati nesrečo in se rinit med druga vozila.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tega ne delam ker sem pussy bi rekel ti. Nikoli ko je kolona tekoča. Če pa kolona stoji, se par krat prepričam, ali me je vozik pred mano videl, je za mano kdo ki že prehiteva, je dovolj prostora med nasproti vozečimi in kolono ki stoji. Vedno se postavim tako, da me vozik avtomobila vidi v levem vzvratnem ogledalu. Prehitevam samo po enega, če je to le mogoče odvisno od situacije, ki je takrat. Čim manj krat poizkušam izivati nesrečo in se rinit med druga vozila.

Ummm... nočm bit nesramen, ampak ti že enmau pretiravaš...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ummm... nočm bit nesramen, ampak ti že enmau pretiravaš...

Kot za koga. Ko se vsedem na motor mi ni cilj v najkrajšem možnem času priti od točke A na točko B ampak uživat, se kje ustavit, kaj videt. Samo povedal sem svoje mnenje. Zaradi mene lahko drugi delajo kar hočejo. Nobenega ne obsojam, vsak ima svoje poglede na to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ummm... nočm bit nesramen, ampak ti že enmau pretiravaš...

Minimalno kršenje je mal pretiravanja, držanje predpisov bi bilo potem pa že veliko pretiravanje?

Ja, je hudič če ti drugače misleči podirajo koncept, "JA VSI TO DELAMO" in se ne vklopijo v čredo.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minimalno kršenje je mal pretiravanja, držanje predpisov bi bilo potem pa že veliko pretiravanje?

Ja, je hudič če ti drugače misleči podirajo koncept, "JA VSI TO DELAMO" in se ne vklopijo v čredo.

Da, povsem tako je, kot si ti rekel. Strinjam se s tvojo oceno. Kako bi le lahko dvomil? Seveda imaš prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naravna selekcija itaq poskrbi za individualiste, tisti s črednim nagonom preživijo, živijo malce dlje..

Da, povsem tako je, kot si ti rekel. Strinjam se s tvojo oceno. Kako bi le lahko dvomil? Seveda imaš prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V osnovi me zmer manj folka znervira, ker je velik oslov na cest, pa sm se mau natreniral. :grim  Ampak pogrejejo me pa pacienti, ki zapeljejo levo ob crto, ko me opazijo zadaj, da le nebi mogel mimo. Tega ne razumem. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naravna selekcija itaq poskrbi za individualiste, tisti s črednim nagonom preživijo, živijo malce dlje..

Odvisno ali si ovca ali volk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a knight in shining armour he is!

Fotkan včeraj dopoldne ob lepem vremenu: _DSC3172a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vožnja po sredini vozišča, katera je v resnici prehitevanje v škarje ? Vsem nam je znan en del ceste, kjer se konstantno vozi po sredini, se prehiteva, pa čeprav je tam več pasov za zavijanje v levo. Nekdo zbere pogum (pamet ?) in se pelje po sredini ceste, čeprav je polna črta in nasprotni promet. Potem so pa še ovce in mu sledijo (tudi volki so v čredi oziroma krdelu). Meni se to ne zdi najbolj zdravo. Potem pa se zgodi, da nekdo zavija levo in je kreš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vožnja po sredini vozišča, katera je v resnici prehitevanje v škarje ? Vsem nam je znan en del ceste, kjer se konstantno vozi po sredini, se prehiteva, pa čeprav je tam več pasov za zavijanje v levo. Nekdo zbere pogum (pamet ?) in se pelje po sredini ceste, čeprav je polna črta in nasprotni promet. Potem so pa še ovce in mu sledijo (tudi volki so v čredi oziroma krdelu). Meni se to ne zdi najbolj zdravo. Potem pa se zgodi, da nekdo zavija levo in je kreš.

post-20956-0-64523300-1364324301.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo, mene pa zanima kaj prakticirate na carini, se peljete mimo stoječe kolone ali čakate? In kakšen je odziv avtomobilistov, če jih prehitiš! Do zdaj sem vedno čakal v koloni kar pa ni glih prijetno poleti ko je vroče in imaš na sebi kompletno opremo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, mene pa zanima kaj prakticirate na carini, se peljete mimo stoječe kolone ali čakate? In kakšen je odziv avtomobilistov, če jih prehitiš! Do zdaj sem vedno čakal v koloni kar pa ni glih prijetno poleti ko je vroče in imaš na sebi kompletno opremo....

 

Vedno mimo, do zdaj brez problemov :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtomobilisti te bodo razumeli, da pač kuhaš pod čelado, če boš normalno in vljudno peljal mimo kolone. Saj sami veste, če vas nekdo prijazno pozdravi, se tudi vi do njega prijazno obnašate. Lepa beseda lepo mesto najde. Sam se vedno umaknem motoristu, da me lahko prehiti, če vozim pod omejitvijo (kolona, ...) ali, če stojim. Pač razumem. Še bolj pa razumem nekoga, če je kulturen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!