Skoči na vsebino

Novi član išče V Strom 1000


Primorc 1000

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem! Sem novi član, povratnik med V-Stromarje. Zadnjega DL 1000 2007 sem prodal pred štirimi leti. Zdaj me je na praznovanju mojih 40, ponovno navdušil nad idejo kolega. Ker nekako nimam sreče z nabavo, se obračam na vas člane. Poznate koga, ki bi mi ga bil pripravljen prodat?

 

Hvala!

 

P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi dobro pregledal oglase bi našel marsikaj.in ni potrebe po odpiranju nove teme, je za štrome že odprta tam napiši svoje želje.

 

tudi moj je med oglasi a predvidevam, da iščeš novejši model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na netu ih imaš par kot novih ostalo ti je povedal Bobibos :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avto netu je le eden po oglasu vreden ogleda. No, natanko takšen, kot je bil moj. Srebrn DL 1000, letnik 2007/2008, 11.000km. A je po boku ves porajsan. Pa bi ga še vzel, a tu so stroški za popravilo. A se da dobit kak link za podobno temo, če ježe odprta?

 

Hvala. P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, čeprav še vedno iščem kakega potencialnega prodajalca v stroma 1000, l 2007 dalje. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Tiger,

 

Tega sem sicer že vidu na netu. Glede na to, da se konec junija odpravljam po jugi, vse do Grčije in nato v Turčijo, me malo skrbi njegovih 52.000km. Drugače bi bilo zanimivo. Kaj z manj kilometri, pozna kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te skrbo kilometrina raje nabavi kakega drugega. Bo imel na števcu predvidoma bistveno manj km napisanih, mogoče boš po sedmih lastnikih celo drugi lastnik..in zadnjih par let bo stal samo v garaži....taki mopedi se prodajajo izključno zaradi neuporabe......do Grčije in nazaj je cela avantura in moped z 52kkm res ni za tako pot!

Popravljeno . Popravil 223223
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!