Skoči na vsebino

Iščem garažo oz. prostor za motor


rookiee

Priporočene objave

Zdravo!

 

Iščem garažo ali primeren prostor, kjer bi lahko čez sezono parkiral svoj motorček. Pozna kdo koga, ki je pripravljen sprejet še kakšen moped. Važno mi je samo, da imam na voljo dostop do njega, ko to želim. Pač zjutraj in zvečer. Trenutno imam sparkiranega zaradi varnosti kar precej stran od prebivališča in mi je muka ga hodit iskat, ker bi ga sicer rad uporabljal vsakodnevno, saj zato motor je. :)

 

Aja, iščem za LJ oz. recimo SV predel, načeloma pride v poštev tudi kakšen Bežigrad pa da je kolikor toliko na varnem, javne garaže, zaprte z deskami itd. odpadejo. :P

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem enkrat videl oglas, kjer so prodajali nekakšen mini zabojnik za motor. Zabojnik velik toliko da gre motor not.....zanimiva zadeva. Mogoče kdo to pozna in bo prilepil link. :)

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nas bi odnesl vse, z zabojnikom. :) Na žalost je družba večinoma blokarjev, vključno z mano al so pa dlje. Enkrat je v preteklosti tle ponujal oz. obljubljal neko varovano garažo za mopede, ampak je potihnila zadeva, očitno propadla ideja. :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!