Skoči na vsebino

Gibraltar 2013


ivan3a

Priporočene objave

popolnoma se strinjam z Corserjem to kar ste si zastavili je absolutno preterano za 9 dni.Razen ,če nimate plus tega planiran  vsaj en ali dva dni v rezervi.Imam pa občutek,da bi tudi v 14 najstnih dneh bilo eno samo drkanje po avtocestah .kjer pa jaz absolutno ne vidim užitka.(samo moje mnenje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno si oglej še kraj Ronda, ki leži malo noter med Gibraltarjem in Malago.Andaluzijo se ti splača pogledat,svetujem pot nazaj iz Gibraltarja greš v Cadiz dalje Jerez / dirke/ potem preko Sevillje domov, prekrasno !!!Predlani sem to pot prevozil in bi še šel.V gibraltarju si vzemi prenočišče na Španski strani, super je v kraju La Linea, zvečer greš pol peš preko piste in uživaš v pubih, alko je poceni sploh si nabavi zaloge whiskeja za domov-trtjino do polovico cenej kot v naših štarcunah.Sam Gibraltar je po svoje zanimiv sploh ta ulica kjer so pubi pa hrib z opicami-pazi na fotoaparat in denarnice,opice kradejo, te opraskajo če jim zobe kažeš ali kako drugače nagajaš-maš opozorilne table.Okoli Gibraltarja pelje cesta tko da narediš krožno vožnjo in se vrneš na isto točko.Ne bo vam žal, skratka čudovita Andaluzija!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sanda7

ok... ja, razumem, da so okusi različni.

meni ni pač nič posebnega in vsekarkor mi ni vreden vožnje skoraj 3jurje km avtocest- le za to, da vidim to skalo.

 

a seveda- vsak po svoje. 

 

Seveda vsak ima svoj okus....se strinjam

nikakor pa se ne strinjam,da ni vredna skala vožnje treh tisoč kilometrov....

Gibraltar al skala al opice so pač nek cilj,...vsako potovanje ima nek cilj,in bistvena je vožnja oziroma doživetje in samo potovanje do cilja,..

 

tako kot se skoraj vsak zapelje na morje na kavo,..oziroma jz grem večkrat pogledat dol sam na uro ali plunit v morje,..ali je vredna kava da naredim 200kilometrov,da jo spijem,....mislim da ni bistvo ne v kavi ne v skali in ne v opici:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Seveda vsak ima svoj okus....se strinjam

nikakor pa se ne strinjam,da ni vredna skala vožnje treh tisoč kilometrov....

Gibraltar al skala al opice so pač nek cilj,...vsako potovanje ima nek cilj,in bistvena je vožnja oziroma doživetje in samo potovanje do cilja,..

 

tako kot se skoraj vsak zapelje na morje na kavo,..oziroma jz grem večkrat pogledat dol sam na uro ali plunit v morje,..ali je vredna kava da naredim 200kilometrov,da jo spijem,....mislim da ni bistvo ne v kavi ne v skali in ne v opici:)

Tako, bistvo je v popotovanju in Gibraltar je lahko le vmesna ali krajna toćka popotovanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!