Skoči na vsebino

Tečaj varne vožnje - izkušnje, predlogi...


KeC

Priporočene objave

1 minute ago, Andrejcer said:

Kdaj bo naslednjič? 

Sobota 27.5.2017 Baza DARS v Postojni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar sem brisal sem brisal in se ne da več odbrisat :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 5. 2017 ob 21:55, C eagle pravi:

Pa upam, da nisem preveč zasmetil foruma. Upam, da nisem spregledal kake omejitve pri uploudanju slik :(...

Super si se potrudil s fotografiranjem. Je pa pri teh zadevah tako, da je vedno treba narest nek izbor. 10 izbranih fotk lahko lepše pove zgodbo kot pa npr. 20+ neselektiranih. Pa upam, da boš tole razumel dobronamerno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ja. Vem, da ne misliš nič slabega.

Pač, vsak bi mogoče rad videl svojo fotko, pa meni ni problema nalimat. Bolj je problem, če s tem obremenjujem forum...

Zgodba bi bla pa bolj tko:  enim je šlo bolje, drugim mal slabše. Po panoramski vožnji pa nisem slišal nobene pripombe. Tko da mislim, da so bli vsi zadovoljni... :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar je v zvezi z dotično temo, ni nobenga obremenjevanja, pa četudi slikaš pasulj :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

kar je v zvezi z dotično temo, ni nobenga obremenjevanja, pa četudi slikaš pasulj :P

Kaj pa poljubčki po zraku, menda sem jih tu opazil? Učinkujejo verjetno ne, nadležni pa so? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, vandrovec pravi:

Kaj pa poljubčki po zraku, menda sem jih tu opazil? Učinkujejo verjetno ne, nadležni pa so? :hmm:

učinkujejo, če ne dišijo preveč po pasulju :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri prvi sliki sem najprej pomislil, da je slikan nekje v Angliji .... za tečaj varne vožnje pa priporočam, da imaš spodaj oblečeno pidžamo, da boš bolje ležal v ovinkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Iščem sledečo informacijo. Po ducat letih moto abstinence želi znanec osvežiti svoje reflekse in pod strokovnim vodstvom preveriti svoje (ne)znanje. Pa da se dokončno odloči, a si bo spet nabavil jekleno kljuse. ..

Zato sprašujem o konkretni moto šoli (ime šole, inštruktorja) v Ljubljani, kjer je kdo izmed vas v bližnji preteklosti imel dobro tozadevno izkušnjo.

Za vse uporabne informacije se že vnaprej zahvaljujem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, izibajker pravi:

Iščem sledečo informacijo. Po ducat letih moto abstinence želi znanec osvežiti svoje reflekse in pod strokovnim vodstvom preveriti svoje (ne)znanje. Pa da se dokončno odloči, a si bo spet nabavil jekleno kljuse. ..

Zato sprašujem o konkretni moto šoli (ime šole, inštruktorja) v Ljubljani, kjer je kdo izmed vas v bližnji preteklosti imel dobro tozadevno izkušnjo.

Za vse uporabne informacije se že vnaprej zahvaljujem. 

Martin Žugelj. Motorist. Super človek. Dela pri AS Šmarca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, mladench pravi:

Martin Žugelj. Motorist. Super človek. Dela pri AS Šmarca.

Trenutno ima tako gužvo, da se čaka vsaj 2 tedna na vsako uro vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za malo obnovit osnovne občutke bo itak vsaka AŠ dovolj dobra. Za resen trening po morebitni odločitvi za motor pa je Vransko.

Jaz sem A kategorijo delal pri AŠ Ježica. Imena inštruktorja se ne spomnim. Majo lasten poligon takoj zraven garaž z motorji. 

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, jskrablin pravi:

Za malo obnovit osnovne občutke bo itak vsaka AŠ dovolj dobra. Za resen trening po morebitni odločitvi za motor pa je Vransko.

Se strinjam....ali Raceland...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, izibajker pravi:

Iščem sledečo informacijo. Po ducat letih moto abstinence želi znanec osvežiti svoje reflekse in pod strokovnim vodstvom preveriti svoje (ne)znanje. Pa da se dokončno odloči, a si bo spet nabavil jekleno kljuse. ..

Zato sprašujem o konkretni moto šoli (ime šole, inštruktorja) v Ljubljani, kjer je kdo izmed vas v bližnji preteklosti imel dobro tozadevno izkušnjo.

Za vse uporabne informacije se že vnaprej zahvaljujem. 

Ne bom rekel, da ni dobrodošlo, celo zaželjeno. Vendar.

Po ducat letih se vsedeš in se greš spet vozit. Promet človek pozna, zakone tudi, torej edino kar rabi so spet občutki. Se hitro naučiš verjemi. Pa pamet je potrebno vklopit, saj se ne gre za višjo znanost.

Tudi kak dober prijatelj se lahko zapelje za njim, pa ga korigira, mu pove napake itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

...Po ducat letih se vsedeš in se greš spet vozit...

Tenx Dami, ampak očitno si spregledal en del mojega zapisa. Situacija je taka, da ta oseba trenutno nima motorja.  In odločitev, ali gre v nakup ali ne, bo sprejeta šele po nekem osvežitvenem tečaju z inštruktorjem.... Takšna je pač odločitev. In tudi glede izbire tipa motorja je nekaj različic  v igri....  Skratka, če bo vse to realizirano, pa poznamo nekaj starih mačkov, ki bodo pokazali, korigirali, svetovali... še kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari mački so preveč zarjaveli za nasvete.

V njihovih letih so delali izpite v ošterijah :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, KARMEN1 pravi:

Stari mački so preveč zarjaveli za nasvete. V njihovih letih so delali izpite v ošterijah :ras:

No no, ni ti treba prehitro delat nekih zaključkov na podlagi nevemčesa... Ko  boš ti imela za sabo na motorju 600.000 km kot eni stari mački boš tudi ti lahko kotirala na natečaju za laskav naslov stare mačice.:ras:

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabiš njegovo cifro, mi piši v ZS. Mislim, da bi se znalo kaj zmenit z njim. Ampak kot rečeno, gužvo ma nenormalno. (govorim o zgoraj omenjenem Žuglju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četrtek, 1.6. 

Hvala Vojkotu in fajnim ljudem :). Prav nucalo je spet starim kostem :)

IMG_4918.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Arzen pravi:

Če rabiš njegovo cifro, mi piši v ZS. Mislim, da bi se znalo kaj zmenit z njim. Ampak kot rečeno, gužvo ma nenormalno. (govorim o zgoraj omenjenem Žuglju)

Sem že poiskal kontakt omenjenega inštruktorja. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, izibajker pravi:

No no, ni ti treba prehitro delat nekih zaključkov na podlagi nevemčesa... Ko  boš ti imela za sabo na motorju 600.000 km kot eni stari mački boš tudi ti lahko kotirala na natečaju za laskav naslov stare mačice.:ras:

ona ma raje na tečaju mlade mačke :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!