Skoči na vsebino

Tečaj varne vožnje - izkušnje, predlogi...


KeC

Priporočene objave

5 minutes ago, motolover said:

Lanski tečaji so že mimo! ;)

 

Ah, prav imaš. Sem pa res en :fredyjecar:. Leto 2017 mi je bilo tako všeč, da sem še zdaj v njem. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

POMEMBNO! Organizator in izvajalci usposabljanja ter treninga varne vožnje želijo zagotoviti kakovosten program, zato bo velikost skupine omejena.

Očitno novost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Zato bo varnostnik na vhodu, da te bo odslovil :lol1::jezik:

pa veljavnost vinjete bo gledu :P

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snecer pravi:

mam ABC

po 1. aprilu morš met DarsGo :ras: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Ciko86 pravi:

Js pridem narisat krog z mitasko :ras:

Nocoj ob 22h lahko na Kanalu A pogledaš, kako so to že leta 1979 nasmodili tahudi bajkerji. Brez mitask.:P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KARMEN1 said:

To zato  ker te je sram it na poligon :doze:?

Ne, ne, saj pridem, samo ne vem še kateri datum. :cool: Veš, da ne bi zamudil tega. Ni izključeno, da ne bom prišel celo na dva razpisana termina. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Motoristi, vabljeni na delavnice! PDF natisni E-pošta
Sporočila za javnost
Petek, 30. marec 2018

Motoristi, ustrezna priprava na novo motoristično sezono je izjemno pomembna. Zato vas vabimo, da se udeležite preventivnih prireditev, kjer vam bomo policisti skupaj s predstavniki drugih institucij, motorističnih klubov idr. svetovali, kako najbolje poskrbeti, da bo motoristična sezona prijetna in varna.

 

https://www.policija.si/index.php/sl/component/content/article/35-sporocila-za-javnost/92184-motoristi-vabljeni-na-delavnice

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam, da na nekaterih stožcih ali wawinkih vržete tudi malo peska....je kr dobra vaja za sedanjo situacijo. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

Jaz sem se nameraval udeležiti tečaja pa imam prepoved približevanja.

ti bi zhr uniču tečaj :P

ps. pasulj je baje ok :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

ti bi zhr uniču tečaj :P

 

Ziher...sploh,ker tja ne bi šel z namenom druženja,telovadbe,....ampak zaradi nadziranja,če vse po redeljcih in jebat unga,ki se trudi,da vse skupaj zlavfa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Ziher...sploh,ker tja ne bi šel z namenom druženja,telovadbe,....ampak zaradi nadziranja,če vse po redeljcih in jebat unga,ki se trudi,da vse skupaj zlavfa...

to pa ni res, kar poznam Snecija, bi deklasiral konkurenco in to na Versačeju, ki bi ga visi občudovali...sicer je pa velik šale vmes, ne jemlji vsega resno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Avp mi je uspelo priti do konca ;)

Če imajo taka vprašanja na cpp, jih malo naredi.

5ac394592bac0_ScreenShot2018-04-03at16_44_32.png.b71dc0af5db8a6d4bd6ffbaeb596814f.png

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/3/2018 at 4:49 PM, Bostjan L said:

Pri Avp mi je uspelo priti do konca ;)

Če imajo taka vprašanja na cpp, jih malo naredi.

5ac394592bac0_ScreenShot2018-04-03at16_44_32.png.b71dc0af5db8a6d4bd6ffbaeb596814f.png

ok kaj je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, SMX17 pravi:

ok kaj je to?

nič posebnega, logika, če človek zna fiziko. Obenem pa je blesavo vprašanje, ker predpostavlja, da imajo vse zadnje zavore enak zavorni učinek. Malomorgen.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 4. 2018 ob 16:44, DAMI34 pravi:

to pa ni res, kar poznam Snecija, bi deklasiral konkurenco in to na Versačeju, ki bi ga visi občudovali...sicer je pa velik šale vmes, ne jemlji vsega resno.

ja, itak da malo nabijamo. šel bi pogledat in se naučit kaj novega, mogoče obnovit prvo pomoč, za kakšen poligon do roba pa bi raje uporabil nemoj motor :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snecer pravi:

ja, itak da malo nabijamo. šel bi pogledat in se naučit kaj novega, mogoče obnovit prvo pomoč, za kakšen poligon do roba pa bi raje uporabil nemoj motor :) 

 

Sem imel tud "ure" s takimi,ki so prišli z pusi štrajfom...Če še ni roba narejenega na robu gume ni problema...Pač malo se pogovoriš,nato voziš pred njem...tempo jz določal...še vsak je prišu do roba gume in malo prešvical....samo eden enkrat zdrsnu pa še to le zato,ker me prehiteval in poizkušal...sva pa tempo že imela 10s na krog hitrejši kot prve kroge...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!