Skoči na vsebino

Tečaj varne vožnje - izkušnje, predlogi...


KeC

Priporočene objave

pred 24 minutami, Snecer pravi:

Mene ne moreš "prisilit", vedno vozim svoj tempo

Nikogar se ne sili! Glede na pogovor in videnem si zastavim kako hitro bova začela in nato stopnjujeva počasi tempo...verjemi,da tebe zadaj vleče,da bi še menu šu prehitet vmes in tako počasi dvigujeva tempo..pavza pogovor...i opet....men bil vedno užitek opazovati kako šofer napreduje in kako se mu smeji in je vesel...

Isto me veselilo ko prišu kdo poln sam sebe kako obvlada pol sem ga pa za vsaj 4s na krog zadaj pusto...

Zame je bila sanjska bodoča služba...predelal v piko...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zadaj ne vleče, če spredaj v čredi kdo zbezlja, ne sledim, vozim svoje, po možnosti še kje ustavim in naredim kakšno fotko, da se bezlanje pošola.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snecer pravi:

Mene zadaj ne vleče, če spredaj v čredi kdo zbezlja, ne sledim, vozim svoje, po možnosti še kje ustavim in naredim kakšno fotko, da se bezlanje pošola.

 

Pišem o varni vožnji na Racelandu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

šel bi pogledat in se naučit kaj novega, mogoče obnovit prvo pomoč,

Anćko bi šu lizat :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Snecer pravi:

v kartingu? to pa lahko greva

Jz zdaj ne vozim več...žal meni veliko bolj kot komurkoli,karkoli...

Nasplošno pa pojdi na otvoritev sezone na Raceland...en izletek iz Mb greš tja malo vidiš,podružiš,nekaj poješ in se malo zapelješ...na teh otvoritvah brezplačno z inštruktorji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

če gola trupla ližeš, je to zlo čudno

anćka ni truplo ... :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

šešir o pravih truplih piše

Pišem o Ančki...bila moja sovoznica na moto zbor pred leti (smehi pa taki)dobro potrošenih nekaj tolarjev(pač najcenejša) je ta hudič pobegnu,tako,da verjemi,da ni truplo!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, sesir said:

Nasplošno pa pojdi na otvoritev sezone na Raceland...en izletek iz Mb greš tja malo vidiš,podružiš,nekaj poješ in se malo zapelješ...na teh otvoritvah brezplačno z inštruktorji...

Nekaj krogov se odpelje,.. jaz se za to ne bi vozil iz Maribora...sam poligon pa ni nič posebnega, marsikje drugje je bolj zanimivo postavljen. Prevelika gneča, da bi naredil konkreten trening, tak je moj vtis z lanskega tečaja...  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, XTR pravi:

Nekaj krogov se odpelje,.. jaz se za to ne bi vozil iz Maribora...sam poligon pa ni nič posebnega, marsikje drugje je bolj zanimivo postavljen. Prevelika gneča, da bi naredil konkreten trening, tak je moj vtis z lanskega tečaja...  

Če je gneče je obup ja,kuk vas pa pol blo?Nasplosno Sneci rad potuje,časa ima viška...pač gre na recimo lignje in če ni prevelike gužve malo odpelje..drugače pa sem se lani zelo veseli in mislil iti s skuterčkom...žal mi počutje tega ni umogočilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi vedel števila, ker so nas razdelili po skupinah. Ne me narobe razumeti, ni slabo, lahko bi bilo pa boljše... se trudijo, kar je pohvalno. Pustimo se presenetiti, morda bo letos kaj novega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, XTR pravi:

Ne bi vedel števila, ker so nas razdelili po skupinah. Ne me narobe razumeti, ni slabo, lahko bi bilo pa boljše... se trudijo, kar je pohvalno. Pustimo se presenetiti, morda bo letos kaj novega. 

vse je res, ampak prostor in čas sta omejena ... vse deluje na bazi prostovoljnega dela ...

spoštujmo vsaj to, da vsaj nekdo hoče neki narest ... tudi naši Darsoci so izredno prijazni in za to porabljajo svoj prosti čas

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tečaj v Postojni piše, da bo od 9. do 17. ure. Ker grem v soboto v Koper, bi okrog 16. ure prišel malo pogledat pa me zanima ali se bo še kaj dogajalo ali bodo zaprte skupine ali bo pasulja zmanjkalo ali ...

Ima kdo izkušnjo z lanskega leta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Darko3g said:

Za tečaj v Postojni piše, da bo od 9. do 17. ure. Ker grem v soboto v Koper, bi okrog 16. ure prišel malo pogledat pa me zanima ali se bo še kaj dogajalo ali bodo zaprte skupine ali bo pasulja zmanjkalo ali ...

Ima kdo izkušnjo z lanskega leta?

Takrat bomo verjetno že na relacijski vožnji... in, ja pasulja bo že zmanjkalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/5/2018 at 10:22 PM, maus said:

vse je res, ampak prostor in čas sta omejena ... vse deluje na bazi prostovoljnega dela ...

spoštujmo vsaj to, da vsaj nekdo hoče neki narest ... tudi naši Darsoci so izredno prijazni in za to porabljajo svoj prosti čas

 

Res je, kapo dol za vložen trud.:worship: Še komentar na letošnji dogodek na Raceland-u,... vse super, pretirane gneče ni bilo, vaje na poligonu pa spet preveč enostavne. Dobiš lažen občutek, da je vse enostavno in vse znaš, kar pa nikakor ni res. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!