Skoči na vsebino

Moto drag race


bmw850i

Priporočene objave

Kategoriji M1 in M2 sta mi nekako... nenavadni. Motorji na dvokolesni in štirikolesni pogon...?

Pa.. 201 meter? A se ne vozi na 1/4 milje, na 402 metra...?

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kategoriji M1 in M2 sta mi nekako... nenavadni. Motorji na dvokolesni in štirikolesni pogon...?

Pa.. 201 meter? A se ne vozi na 1/4 milje, na 402 metra...?

The majority of the tracks they race are 1/8-mile and 1/4-mile.

The NHRA is more popular with large, 1/4-mile [1,320 feet (402 m)] nationally recognized tracks (although the two fuel classes have 1,000 feet (305 m) races to reduce top speeds due to safety concerns), while the IHRA is a favorite of smaller 1/8-mile [660 feet (201 m)] local tracks (and offers selected races on their national tour under the 1/8-mile format).....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kategoriji M1 in M2 sta mi nekako... nenavadni. Motorji na dvokolesni in štirikolesni pogon...?

Pa.. 201 meter? A se ne vozi na 1/4 milje, na 402 metra...?

 

Ja malo je noro napisano. Mišljeno je, da lahko pridejo tudi tricikli, štirikolesniki npr. itd.

 

Ja na 201m bo, so vedno večje hitrosti in po 200 m je cesta postala že slabša in več nebi bilo varno za najhitrejše, da bi leteli čez 250km/h po njej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najhitrejši avti na 1/8 milje prispejo v cca 3.1s, s končno hitrostjo 442km/h.

ampak taki se tega najbrž da ne bodo udeležili... :)

 

serijski motorji z nepodaljšanimi nihajkami bi znali biti nekje okoli 6.5s in s hitrostmi ne večjimi od 200km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!