Skoči na vsebino

Razprostrtki 2003 (poblizu z asfaltom,travo,peskom itd.)


Ice

Priporočene objave

ne mi slabe karme delat, vožnja po terenu, ki ga ne poznaš sa šalo pripelje do izgube tal pod nogami, ko obračaš v brezizhodnem položaju...moped na bok, ti pa poskok - kot pravim, nič pretresljivga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa padel sredi ravnine na mokri travi, mi je odneslo prednji konc.

Šel sem domov z nekega piknika. :drinking:

Na srečo sva ga oba motor in jaz odnesla z manjšima poškodbama:

moja se je že zacella, motor pa ima primankljaj plastike :cry: , pa belanco sem moral mal poštelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel sem domov z nekega piknika. :drinking:

A sm prov razumu tisle drinking, da si pil pol pa su mal pjan na dvokolo :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih pred D J cmoknu ko sem lezu iz enga potoka.

menda me je dj čakal v potoku, da se poberem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tle so tri slikce mojga padca, pa če jih lahko odprete mi prsoim sporočite!

Men se odpre minimoto site z petimi slikcami 8)

Auch.... A je kj bolel :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tle so tri slikce mojga padca, pa če jih lahko odprete mi prsoim sporočite!

Men se odpre minimoto site z petimi slikcami 8)

Auch.... A je kj bolel :?:

Jep, nalumu dvoje rebr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel sem domov z nekega piknika. :drinking:

A sm prov razumu tisle drinking, da si pil pol pa su mal pjan na dvokolo :shock:

Ja kr prov si razumel, sm biu neprespan,pjan, pa še dž je mal padal.

Vsakega po mal + trenutek nepazljivosti pa že orješ z glavo po tleh. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sm mislu ,da se s temi stvarmi ni mogoče poškodvat  :?

Vsak dan se naučiš nekaj novega :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tle so tri slikce mojga padca, pa če jih lahko odprete mi prsoim sporočite!

Men se odpre minimoto site z petimi slikcami 8)

Auch.... A je kj bolel :?:

Jep, nalumu dvoje rebr

Upam de je zdej vse vredi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
V ponedeljek sm se po mescu dni odloču it mal z motorjem. To vreme je blo treba izkoristit, sm si mislu. Med vožnjo, 1 km od doma, ko sm si neki popravljal vizir ker mi je preveč pihalo, ko je neka gospa stala sredi relativno ozke ceste ker je zavivala na levo v neko ulico in zgodilo se je da jst te gospe nism vidu (vizir prekleti), šele nekaj metrov prej pri 60-70km/h sem jo opazil in stisnil bremzo (prvo). Verjetno so gume zgubile tisto "mehkobo", bremze so tudi primle nenormalno močno (verjetno od neuporabe) in mene je z blokiranim prvim kolesom ubrisalo po tleh.

Zdej, doma, z zlomljeno ključnico, razmišljam kako je bilo, kaj bi lahko bilo...

No pa se je zacel :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vožnja po terenu, ki ga ne poznaš sa šalo pripelje do izgube tal pod nogami, ko obračaš v brezizhodnem položaju...moped na bok, ti pa poskok...

Tudi jaz izvedel nek podoben manever, vznak pa na levi ritni krajec :? , precej "zbrega" . Na srečo ni bilo kaj tršega tam :D ampak me je pa mal pri srcu stisnlo, sem se ustrašil, da bo še motor za mano prišel :shock:

D.J., si že kaj škode na Yamahci naredil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

handguard polomljen, bremz ročke se lomijo po tekočem traku, ukrivljanje bremz pedala, ....klasika :lol:

vseeno upam da bo tega čim manj

še dobro da se aluminij sorazmerno poceni zašvasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

handguard polomljen, bremz ročke se lomijo po tekočem traku, ukrivljanje bremz pedala, ....klasika :lol:  

vseeno upam da bo tega čim manj

še dobro da se aluminij sorazmerno poceni zašvasa

Ali imaš ročke trdno privijačene na balanco? Jaz jih imam mal bolj na mehko tako, da se ponavadi pri padcu samo premaknejo(so tud mal krive ampak to je še od takrat, ko sem jih imel trdno zašraufane) in jih nazaj poravnam, pa je spet tako kot je bilo -dosedaj in upam, da tako tudi ostane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah obvezno vse odlosano drugače lomiš vse kar imaš na belanci :evil:

Pol pa tanar bol da cel motor mal pošravfaš pol se pa loh zaletavaš kolr češ.

Pa na vilice in kolesa ne pozabi :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kako se je rodil Ducati Monster Hotschko Edition - Mark 2

Bosna 4. Maj 2003 ... nekaj deset kilometrov od Črnogorske meje z Bih ... naprej od Foče proti Sarajevu ...

... dolg zaprt levi ovinek, hitrost okoli 50km, nagib okoli 45° ... sredi ovinka se začne dolg pribl. 15cm širok pas sveže razlitega olja v smeri vožnje ... zviiiz ... grrrrskdumbum $&#$)?*

... 2 sekundi kasneje ... Hotsch Milenci: "A si OK ?" ... prestrašena, stoji na nogah, obleka nič raztrgana, boli stopalo (motor padel na nogo), na sebi ne opazim ničesar razen manjšega udarca v levo koleno ... oba umazana in prašna kot da sva na iz kros proge ...

... dvignem motor, ki leži v pesku/travi/porezanem grmovju na bregu ob cesti ... pregledam motor, obrišem prah ... v cabrio golfu se ustavijo štirje prijazni mladeniči, ki posodijo orodje ... poravnam ročico menjalnika ... zapeljem testni krogec ... all systems up and running ... nekaj novih prask po rezervoarju in loncu izpuha, sedaj balanca skrivljena tudi na levi strani, rahlo zvit nosilec TopCase-a ... vse ostalo ok ... še 300km do cilja - Donji Smrtići (BiH)... vrumvruuummm B) ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo bom dal vseeno poravnat, je že taka kot na kakšnem Poni koolesu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!