Skoči na vsebino

Nova Štifta 2013


MzM

Priporočene objave

Moram baddada malo potolažiti. Šele v drugo je Niko pošprical dovolj daleč, he-he.. Sem pa srečal precej znancev, prijateljev... Tudi to je Štifta. Fajn je bilo. Pin je lep, jubilejni. Jutri ga prišravfam na brezrokavnik. Pa polismen je imel enih par minut predavanja o uporabi žmigavcev. Ko bi se le prijelo kakšnega, ki jih ne uporablja.... To mislim predvsem na avtomobiliste, ki tisto palčko ob volanu bolj nehote zahaklajo, ko že zavijajo... Ja, drugo leto pa spet, normalno. Dežja pa do doma ni bilo, pa čeprav so ga napovedovali metereologi, pa še oblaki. Pa še Niko je govoril o nekih dežnikih... A-a... ni bilo potrebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram baddada malo potolažiti. Šele v drugo je Niko pošprical dovolj daleč, he-he.. Sem pa srečal precej znancev, prijateljev... Tudi to je Štifta. Fajn je bilo. 

Baddad je potolažen. O:-) 

Tudi če je v drugo, pomembno je, da je pošprical.

Človek je že v letih in ni kaj za zamerit, če ni v prvo.

Ljudje smo si različni in imamo različne fetiše.

Eni radi klečijo pred pastirjem, drugi pred ženo, tretji pred šefom, četrti pred zastavo....

Jaz rad klečim pred motorjem. Ko ga čistim.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Ja, se vidimo, a ne... Kaj je že letošnji moto?

''Cesta ni dirkališče'' In pin v tem slogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se to še ni razširilo tako daleč... Zaenkrat samo v 02 in 03 regiji.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se to še ni razširilo tako daleč... Zaenkrat samo v 02 in 03 regiji.....

Pa ti veš o kateri Novi Štifti je govora? Ker ta na kateri je žegen spada v drugo regijsko območje kot si jih naštel ti..

 

V kolikor ne bom rabil plavutk, se vidimo ! =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... naj ugibam: mogoče pri Ribnici, ko Niko požegna? Katero si pa ti imel v mislih...? In mislim, da res ni v 02 ali 03 regiji. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... naj ugibam: mogoče pri Ribnici, ko Niko požegna? Katero si pa ti imel v mislih...? In mislim, da res ni v 02 ali 03 regiji. :whistle:

Verjetno Niko res žegna, a o tem ne bi vedel, k maši ne hodim, je preveč polna ljudi k morajo it k spovedi :D, jaz pridem mal motorje pošnofat, pa en hamburger pojem in se v najboljši družbi še kam zapeljem =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, sva istih misli. Potem se pa itak vidiva. Tudi jaz kar precej pred mašo pridem, v miru pogledam notranjost cerkve (stopnišče sem šele lani 'odkril'...) in okolico, k maši grem (zelo zanimiv govor, priporočam), malo počakam...potem pa nadaljujem z izletom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, sva istih misli. Potem se pa itak vidiva. Tudi jaz kar precej pred mašo pridem, v miru pogledam notranjost cerkve (stopnišče sem šele lani 'odkril'.. .) in okolico, k maši grem (zelo zanimiv govor, priporočam), malo počakam...potem pa nadaljujem z izletom.

Fajn, se vidimo, ko se zagledamo =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da nisem bil pri maši, me je pa žegnalo do Ribnice, presenetljivo veliko ljudi za slabše napovedano vreme...

 

p1040996.jpg

 

p1050006.jpg

 

p1050001.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa bil pri maši, pa še Rifle je povedal kakšno modro... Nazaj grede sem pa bil kar fajn požegnan še z nebeško vodo, malo pred VelikimiLaščami je uscalo, ko stomaternih... potem še pa pred Domžalami nekje. 20 let star Spidi dežni kombinezon je spet opravil svoje delo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!