Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. gretzky

gretzky

2. DAMI34

DAMI34

3. GoBobi

GoBobi

4. Markko

Markko

5. Frenk 67

Frenk 67

6. sesir

sesir

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• skalar36
      Jest mislim takole: Yamaha ni slab motor. Dober je. Verjetno zelo dober. Če je bila že prejšna Tenere dobra, je ta odlična. Tastaro sem vozil, tanove še ne. Če pa pogledamo kaj je pri motorjih pomembno. Vzmetenje, zavore in agregat. Zame v tem vrstnem redu, je evropska konkurenca prekaša v vseh treh kategorijah. Po podatkih, ki se jih da dobit na netu. Vozil nisem pa nobenega, da lahko karkoli trdim.  Zame vedno zmaga Yamaha. Zaradi cene. Ker vem, da je motor precej bolj sposoben kot lahko jaz iz njega dobim, ne rabim močnejših, večjih, boljših. Že ta je predober-zame. Če bi imel možnost imet 2 motorja bi imel Tenere za okrog doma in enduro vožnje. Pa enega XR-a. Tako pa nimam, pa sem se dolgo odločal med Tenere pa Afriko Twin 1000. Twin sem izbral, ker je bol vsestranski motor od Yamahe, ki se mi zdi, da je bolj off road orientirana.  Ko si pa uredim prostor, pa kupim Tenere in XR-a.
    • mojamiska
      KO pristaneš na samotnem otoKU
    • mojamiska
      ... There's so many different worlds So many different suns And we have just one world But we live in different ones ...
    • skalar36
      No jest sm tud letno kupu. Sm jo že parkrat nucu. Zdele, ke jo pa ne, pa nej bo za takrat k je nism jemu pa sm se vseen pelu  Povprečje bo.
    • DAMI34
      Moj mucko se je zbudil.
  • Similar Content

• vicko
      By vicko
      Več o našem društvu na spodnji povezavi.

http://www.amd.rat-racing.si/
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!