Skoči na vsebino

IMOT 2


black007

Priporočene objave

V soboto 22.02.2003 organiziramo ogled IMOT-a v Munchnu.Odhod iz Litije (občina) je ob 03.00 (zjutraj da nebo pomote). Postanki so možni na relaciji Litija-Karavanke.Cena prevoza je skromnih 4200 sit. Imformacije in prijave vam nudi Černe Peter na Gsm:041 434-540 do vključno 14.02.2003. .Šmarski motoristi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla vsi skupaj!

Jaz jih bom imela pa kar ene 7 ljudi!Drgač pa jaz in moj sigurno greva!Sej mislm,da se bomo vsi skupaj pprijavli,tko da je res najbolj,da se kar najame avtobus,ker greeeemmmooooo!!!

Ja nic lepo se imejte,pa se vidmo,najkasneje na IMOTU :)

Lep pozdrav tudi Juretu nna gorensko...sej on ve,koga mislim! Aja pa pozdravi še Polono!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla vsi skupaj!

Jaz jih bom imela pa kar ene 7 ljudi!Drgač pa jaz in moj sigurno greva!Sej mislm,da se bomo vsi skupaj pprijavli,tko da je res najbolj,da se kar najame avtobus,ker greeeemmmooooo!!!

Ja nic lepo se imejte,pa se vidmo,najkasneje na IMOTU :)

Lep pozdrav tudi Juretu nna gorensko...sej on ve,koga mislim! Aja pa pozdravi še Polono!! :D

Prijavite se čim preje(041 434 540) ker se avobus kar polni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tut šel......+trije kolegi !  :wink:  

 

Pokličem, se slišimo!

a navs su z motosvetom na IMOT? Jaz in moja greva pa se ene par kolegov, pa ce mas namen bi blo pomoje zlo v redu ce se zmenmo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tut šel......+trije kolegi !  :wink:  

 

Pokličem, se slišimo!

a navs su z motosvetom na IMOT? Jaz in moja greva pa se ene par kolegov, pa ce mas namen bi blo pomoje zlo v redu ce se zmenmo?

Ni tam že vse polno ? A mi pa nismo motosvet :?: :lol:

Edino to me zanima, če bo v soboto še dosti izbire opreme ali v petek vse nagrebejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej ne da bi delal kako anti-reklamo, sploh ne...amm jah polno ni, ce bos prinesel denar pa da te napisejo na seznam potem bos sel...Sedaj 5-ga v OLP neses denar, pa pomoje sploh ne bo problemov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tut šel......+trije kolegi !  :wink:  

 

Pokličem, se slišimo!

a navs su z motosvetom na IMOT? Jaz in moja greva pa se ene par kolegov, pa ce mas namen bi blo pomoje zlo v redu ce se zmenmo?

Hoj Robii !

Ja.....men je Litija iz Zagorja, dost bolj na dosegu roke, tko da mi ta varianta skor bolj šmeka :wink:

Sicer se pa morm za potni list pozanimat, če mi ga lahko naštimajo do pred 22. februarjem, če ne, bom mogu kr doma ostat :cry:

Pa mene zanima?....pišuka, tale oprema po moje ni gor nič ceneje? al je ?....sicer bomo pa mal pufa vzel pa kej kupl :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tut šel......+trije kolegi !  :wink:  

 

Pokličem, se slišimo!

a navs su z motosvetom na IMOT? Jaz in moja greva pa se ene par kolegov, pa ce mas namen bi blo pomoje zlo v redu ce se zmenmo?

Hoj Robii !

Ja.....men je Litija iz Zagorja, dost bolj na dosegu roke, tko da mi ta varianta skor bolj šmeka :wink:

Sicer se pa morm za potni list pozanimat, če mi ga lahko naštimajo do pred 22. februarjem, če ne, bom mogu kr doma ostat :cry:

Pa mene zanima?....pišuka, tale oprema po moje ni gor nič ceneje? al je ?....sicer bomo pa mal pufa vzel pa kej kupl :? :P

Potnega tudi jast še nimam, dobim v sredo. Če ga greš rihtat do srede (rabiš sliko, podpis, star potni list, osebno) pa še rečeš da se ti mudi ga boš sigurno dobil naslednji teden, drugače je čakalna doba 10 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!