Skoči na vsebino

Pester vikend


Lucky

Priporočene objave

Dejte malo povedat a ste bli na kakem moto zboru ta vikend? Jaz sem bil v petek na Satansih v soboto pa na Skorpijonih, sam zaradi obveznosti nisem nikjer ostal posebej dolgo. S Skorpijonov sem privlekel celo nekaj fokt, ampak me je baterija prehiter pustila na cedilu. Ce ma kdo kaj vec za napisat lahko vse skupaj vrzemo gor, sam moderatorji naj povejo komu posljem fotke. Na Skorpijonih sem se zadrzal do konca iger (tolk da sem popapu odojka). Fantje so se spomnili originalne igre, ki na bikerskih festah niso pogoste; vlecenje skupaj zvezanih zracnic, podajanje jajc, tek okoli kolov... smeha na pretek. Folka je blo kar precej, vecinoma motoristov in dobršen del GoldWing Slo.

Na Satansih v petek sem bil pa res prekratek cas, da bi sploh kaj napisal. Za razliko od lani so imeli vec stantov s pijaco, sicer pa vse po starem.

Perla, ce se ne motim, si bila na Grobniku.. Daj povej malo, kaj sem zamudil.

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na motohapeningu na Grobniku. Ugotovil sem, da nisem nic zamudil, ker se nisem prijavil v skupino za turisticno volnjo. Vozili so se namrec za inatruktorjem, niso se smeli prehitevat, hitrosti so ble pa tko al tko cist turisticne.

Naslednjic grem kar v tapocasno skupino dirkacev. Bomo vidl kako bo.

©e dobr, da sem bil na brezplacnih volnjah in preizkuanjah motorjev Aprilia. Takrat smo po Grobniku tiaal kokr smo hotl. To je pa blo nekaj...

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:S Skorpijonov sem privlekel celo nekaj fotK, ampak me je baterija prehiter pustila na cedilu.

Lucky, KRASNO, DA IMAS FOTKE. Poslji jih NoiseDati, da naredi vsaj "fotoreportazo", ce imas v mislih "podnapise" oz. kaksne opombe, pa bo sploh dobrodoslo.

Dragi nasi forumasi, vsi, ki kam hodite, kaj slikate, dozivljate, dogajate ... napisite kaj in posljite fotke NoiseDati in skusali bomo cimvec objaviti oz. o dogajanjih kaj porocajte kar v topicih forumov. Torej, ce je bil se kdo na Satansih, Skorpijonih, na Grobniku ... povejte kaj o tem.

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na Škorpijonih in se imel nasploh dobro. Hrana v redu (kozlicek), pijaca tudi, igre zabavne, ljudi veliko, ... Ce bi vedel kdo je Lucky, bi ga pa poiskal. Pa drugic.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst sm bil na Škorpijonih ... in sicer tisti s kamero ...

@Easy-Pupa mi je rekla, da maš MG, sem gledu, pa nisem vidu...

Striptizeta mi je odplesala skor na kameri (pred uradnim stripteasom). Kolega, ki je vse skupaj opazoval je izjavil, ce bi on to snemal in bi njegova vidla te posnetke - linca njega in mene...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!